Вівторок, 19.03.2024, 12:06

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

У житті не так уже й багато переможених, набагато більше таких, які не намагалися боротися ...

 В.Вишняков
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Наш форум » Наші заходи » До дня Миколая (обговорюєм, що тре зробити)
До дня Миколая
ViktoriyaДата: Неділя, 28.11.2010, 11:21 | Повідомлення # 91
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Quote (Лілейка)
Я можу запитати вас тут

Ок,я тобі відпишу про що ми договоримся!

Quote (Андрійко)
якшо ми робимо дітям свято то все одно кошти потрібні! виникає логічне питання де їх взяти? і скільки?

Волонтери будуть!Буде і Миколай про якого ми говорили ,в центрі для привітань та фотографій...

ЗБОРИ!!
Завтра,в Понеділок,на 19:00, "Пузата хата"....Всі відпишіть хто буде,і хто не зможе прийти!


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
АндрійкоДата: Неділя, 28.11.2010, 13:12 | Повідомлення # 92
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 64
Репутація: 10
я буду але недовго
 
ОксанцяДата: Неділя, 28.11.2010, 15:50 | Повідомлення # 93
Курінний отаман
Група: Друзі
Повідомлень: 66
Репутація: 10
Буду.
 
micadaДата: Неділя, 28.11.2010, 16:49 | Повідомлення # 94
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Буду!

Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
гуцулка_КсеняДата: Неділя, 28.11.2010, 19:12 | Повідомлення # 95
Кошовий отаман
Група: Правління
Повідомлень: 188
Репутація: 37
можу прийти на 19.30

Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!
 
myrchatkoДата: Неділя, 28.11.2010, 23:04 | Повідомлення # 96
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
я не буду(

Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
lvivankaДата: Неділя, 28.11.2010, 23:14 | Повідомлення # 97
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
як щодо вистави, яку може поставити наш театр за таким сценарієм:

Мама (місить тісто ):
Ану, Катрусю, подай мені лист. Будемо викладувати на нього балабушки. Бери, помагай. Бо Св. Миколай усе бачить і чує. Як побачить, що не допомагаєш, то не буде вам дарунків.

Хлопчик:
Мамо, мамо, хто він є, Св. Миколай?

Мама:
Ой, діточки, то довга історія, а я не маю часу розповідати. Підіть просіть розказати тата. Він краще знає.

Дівчинка:
Повідайте нам, тату.

Хлопчик: Повідайте!

Тато: Жінко, а ти кликала на вечір кумів та сусідів?

Мама: Та а як же! Прийдуть. Казали, що прийдуть. А ти розкажи дітям, що просять.

Діти: Повідайте нам, тату!

Тато: Слухайте, бешкетники. Ось, сідайте поруч....

То було, діточки, дуже давно. Десь 500 років тому. Жив у однім краю, служив Господу Богу і людям єпіскоп Миколай.

Це була добра і порядна людина. Він помагав усім людям, які вірували в Ісуса Христа. А найперше він помагав тим людям, яких спіткало горе. І любив він свої дари давати так, щоб його при цому не бачили. Приміром, в одної жінки вмер чоловік. І було тій вдові дуже тяжко жити. Бо сама вона тепер утримувала малих дітей та хворих старих батьків. Одного разу прокидається вона, застилає ліжко, а під подушкою знаходить вузлик, набитий грішми. Здивувалась вона дуже. Помолилася Господу Богу, подякувала щиро за те добро, а сама одразу мала на думці, що то робота Св. Миколая. І відтоді тій вдовиці велося дуже добре, бо Св. Миколай допоміг їй від щирого серця. Тож вона і дітей поставила на ноги, і її рідні одужали. І було ще багато подібних випадків. Ото ж пішло з того часу і по сьогодні, що ми святкуємо свято Св. Миколая.
Отож нині, може дасть Бог, і до нас прийде Св. Миколай.

Мама:
Прийде, чому ж не прийде, наші дітки чемні, слухняні, помічники по господарству.

Заходить дядько.

Дядько: Слава Ісусу Христу!

Мама: Слава навіки!

Тато : О, вже дядько прийшли, а ти, жінко, все ще пораєшься коло печі.

Дядько : Така завірюха надворі, то я й думаю собі, піду раніше, поки не смеркло.

Тато і мама: Сідайте, грійтеся!

Дядько ( до дітей):
А ви тут як? Як наука в школі? А ти хлопче, що далі збитки робиш?
Іду я ось щойно вашім подвір”ям. Дивлюся, а за сараєм щось чорне. Страшне стоїть і ричить. Аж я злакався, та подумав, що не годиться втікати, не взнавши, що ж воно і до чого. Ще просунувся трохи вперед, а воно як би десь пропало, а голос чути:

В хаті цій живе хлопчисько,
Називається Петро,
До науки він не дуже,
А до шкоди о-го-го!

- За кого б отой голос таке казав, чи не знаєшь?

Хлопчик схилив голову, йому соромно...

Мама:
Кажи де напакостив. Чому мовчиш? Чи не ти ото, часом, у тітки Мотрі вікно розбив? Зізнавайся!

Хлопчик : Я,....тільки ж я не хотів. То ж я в кицьку сніжку пустив, а вона... (плаче)

Заходять сусіди, куми. Вітаються та сідають.

Кум: А що це воно за веремія в хаті?
Ти що плачешь, Петрику? Певно, щось накоїв?

Кума:
Та він же такий гарний хлопець, чи не міг він щось страшне скоїти? А вже, коли щось і вийшло, то не зі зла, не з охоти, правда?

Хлопчик: Так!

Кума: Бачите, і він більше не буде. Не будешь?

Хлопчик: Ні, не буду!

Тато: Сідайте, прошу в нашій хаті. Будемо скоро св. Миколая стрічати.

Кум: То не завадило б і заколядувати. Бо щось дуже тихо в хаті. І Різдво Христове вже скоро, а ми не колядували.

Колядують. Стукіт у двері.

Мама: Мабуть, Миколай. Піду, двері відкрию.

Чути : „А хто, хто Миколая любить?”

Св. Миколай:
Слава Ісусу Христу!

Усі:

Навіки слава!

Св. Миколай:

Ішов я луками і лісами, снігами й наметами і до вашої оселі прийшов. Казали мені добрі люди, що в цій хаті діти гарні і слухняні, добрі. Я хотів їх бачити. А ну, дітки, покажіть, що вмієте, що знаєте. А хто з вас молитву знає?

Дівчинка:
Отче наш, що єси на небесах!
Нехай святиться ім”я твоє,
Як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний
Дай нам сьогодні
І прости нам провини наші,
Як ми прощаємо
Винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
Але визволи нас від лукавого!
Бо твоє є царство, і сила, і слава навіки.
Амінь.

Хлопчик:
Боже Великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Полі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас усіх просвіти,
В чистій любові до краю
Ти нас, Боже, зрости.

Св. Миколай обдаровує дітей, примовляючи:

Учися, дитинко, хай розум не спить,
Дорогу в науку всім треба любить...
Навчайтесь, навчайтесь, поки молоденьки.
До школи щодня поспішайте, любеньки...

На прощання всі дякують Св. Миколая за ласку, добро. Він благославляє присутніх.



Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
inkvizutorДата: Неділя, 28.11.2010, 23:21 | Повідомлення # 98
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
мене не буде!

не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
dzmilka_=)Дата: Понеділок, 29.11.2010, 02:03 | Повідомлення # 99
Курінний отаман
Група: Друзі
Повідомлень: 45
Репутація: 6
Я буду!!!!!!!!
 
ЛілейкаДата: Понеділок, 29.11.2010, 10:41 | Повідомлення # 100
Полковник
Група: Борці
Повідомлень: 107
Репутація: 28
lvivanka, файно smile
Заодно перший виступ нашого театру, але то ше треба обговорити, чи можна підготувати таке до свята.

Я ще думала, що треба не лише костюми для волонтерів, але прикраси, декорації для приміщення, на що теж маємо зібрати кошти.
Можна зробити запрошення на свято, такі листівочки, коротенько описати те, що буде відбуватися smile

Нині не зможу прийти, але буду чекати новин від вас smile

 
lvivankaДата: Понеділок, 29.11.2010, 19:37 | Повідомлення # 101
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
можна сніжки з вати зробити...
а ще на гілки (намальовану ялинку на ватмані) розвішати горішки в фользі і цукерки..


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
АндрійкоДата: Вівторок, 30.11.2010, 01:34 | Повідомлення # 102
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 64
Репутація: 10
В кіно з 9 грудня будуть показувати єдине шо для дітей це Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі в 3D))
 
inkvizutorДата: Вівторок, 30.11.2010, 21:34 | Повідомлення # 103
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
і так тут у мене вирішили сьогодні настрій зіпсувати!!!

що за прикол???? чому мене попереджають про якесь приготування свята, якщо навіть ніхто не почув моєї думки???? і чому немає інформації про те що було вчора вирешно на зборах.. багато народу не було там!!!!!

хм. .я злюся.. .мені просто тупо сказали то і то зробити.. а чихтось спитався чи я можу..просто так вирішили івсе... хм.. що за спихання обовязкві на тих кого не було????

хм.. я буду сварити із такими людьми!!!!!

гррр....

і ще ожне я проти свята.. бо за два тижні то буде важко організувати.... бо МИКОЛАЯ ТО ЩОСЬ ТАКЕ ТАЄМНИЧЕ,, КАЗКОВЕ І так далі...

я собі не уявляю як то буде.. .воно мені починає нагадувати діда Мороза і Снігукрочку....


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
ViktoriyaДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:04 | Повідомлення # 104
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Quote (inkvizutor)
інформації про те що було вчора вирешно на зборах..

Організаційні питання:
1.Список дітей з якими ми вже працювали (Я)
2.Запрошення на святкування
3.Кінопалац(А.Гема)
4.Свято(Приміщення-Мар»ян Г,Оксанця Щ.),(солодкий стіл/вода ,печиво,цукрки –Галя Г. ),(Сценарій проведення свята- Галя Г.,Святослав В.)
Фінансові питання :
1.Школи (Канцтовари,гроші - Я,А.Гема)
2.»Криївка»(Скринька – А.Гема)
3.Волонтери (збори 9 грудня,Їхня робота з 10-16 грудня - Я)
……..
Скриньки(для збору коштів – О.Яремчук,О.Соболь,Т.Тіхтей)
Одяг для волонтерів(О.Щуйко)

Саме святкування 19 грудня(Кінопалац ,після святкування )

Це те,що було вирішено на зборах,і забакланено сьогодні!.....

Quote (inkvizutor)
чому мене попереджають про якесь приготування свята, якщо навіть ніхто не почув моєї думки??

тебе не було на зборах,вирішували ті хто були,чи ми мали чекати самого 18/19 грудня,щоб всім все підійшло і щоб хтось щось відповів...

Quote (inkvizutor)
мені просто тупо сказали то і то зробити..

Іхто це цікаво мені тобі таке казав???на зборах гаворилося,що можна запитати тих тих і тих людей,не можуть,значить не можуть...

Як не подобаються сценарії наші,пропонуйте свої!!!!будь ласка,чи всі тільки на словах багато можуть?!


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
inkvizutorДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:21 | Повідомлення # 105
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
ем. .я виступаю проти організації якогосбь свята. .дял чог овоно дітям??? на день миколая???? того не можу зрозуміти???

не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
ViktoriyaДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:23 | Повідомлення # 106
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
якщо проти свята,то що робити будем?

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
inkvizutorДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:50 | Повідомлення # 107
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
все що робилося тільки не свято!!

не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
АндрійкоДата: Вівторок, 30.11.2010, 23:35 | Повідомлення # 108
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 64
Репутація: 10
Люди добрі!!!!! хто за свято і хто хоче допомагати в його організації напишить тут або подзвоніть до мене або Віки)))
бо вже те все чесно кажучи стерто
 
гуцулка_КсеняДата: Вівторок, 30.11.2010, 23:54 | Повідомлення # 109
Кошовий отаман
Група: Правління
Повідомлень: 188
Репутація: 37
Quote (inkvizutor)
що за прикол???? чому мене попереджають про якесь приготування свята, якщо навіть ніхто не почув моєї думки????

ти міг свою думку висловити тут, на форумі, від вечора п"ятниці, коли почали говорити про те, шоб змінити формат акції. ти чомусь цього не зробив... а мовчання означає згоду) читати думки, та ще й на відстані, Віка напевно не вміє=))


Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!
 
ОксанцяДата: Середа, 01.12.2010, 00:06 | Повідомлення # 110
Курінний отаман
Група: Друзі
Повідомлень: 66
Репутація: 10
Чи можна якийсь голос Командора, щоб сказати що, куди. до чого?

Купу розбіжностей,сварок, а толку ніякого...

 
АндрійкоДата: Середа, 01.12.2010, 00:37 | Повідомлення # 111
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 64
Репутація: 10
моя пропозиція або робимо свято або кидаємося того ровера або інші думки але вже сформовані які сподобаються іншим!!! Святославе така іде як "все що робилося тільки не свято!!" НЕПІДХОДИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
lvivankaДата: Середа, 01.12.2010, 00:42 | Повідомлення # 112
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
ммм...може тоді просто зводити дітей на кіно, роздати подарунки і відправити додому...
згадайте своє дитинство, вам дуже хотілось кудись ходити на Миколая, чи воліли залишитись дома наодинці з подаруночками...


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
micadaДата: Середа, 01.12.2010, 00:48 | Повідомлення # 113
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7

Як на мене, ідея Галі найреалістичніша на даний час!


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
hummyДата: Середа, 01.12.2010, 00:54 | Повідомлення # 114
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Андріє і Миросю, чому б вам не запропонувати той варіант, про який ми говорили вранці?
 
ViktoriyaДата: Середа, 01.12.2010, 09:45 | Повідомлення # 115
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Quote (Оксанця)
Купу розбіжностей,сварок, а толку ніякого...

Як можна щось робити коли спочатку все класно придумали,а потім це вже не підходить?!!...

Quote (Андрійко)
робимо свято або кидаємося того ровера

Я розумію,що догодити всім не можна,але ми це робимо не для себе!!!
Не зробити нічого,це саме найлегше!!

Quote (hummy)
Андріє і Миросю, чому б вам не запропонувати той варіант, про який ми говорили вранці?

І так,є два опікуни проекту,та я ,на разі,як координатор...
Будь ласка ,Мирослава та Андрій скажіть ,що Ви про це думаєте,Ваші пропозицію з усього придуманого!??? те і будемо робити,тому що свято вже на носі!!!


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
АндрійкоДата: Середа, 01.12.2010, 10:19 | Повідомлення # 116
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 64
Репутація: 10
30.11.10р. Севастіан запропонував таку ідею, ми якимось чином збираємо гроші (але не жебраємо) купуємо подаруннки на свю сімю кладем їх в великий мішок дзвонимо в двері (в ночі) і тікаємо а сім'я в мішку разом з подарунками знаходити листівку для кожного члена сімї батькам приблизно такого змісту "ми ГО Борець зробили подарунок вам і вшим дітям, але будьласка некажіть дітям що це ми" у листівкаах дітей буде пояснюватися від імені Миколая чому одні подарунки прийшли швидше за інши.

Я думаю що нам потрібно робити свято, але таке що діти незабули про нього!!! Мирося шо ти скажеш?

 
inkvizutorДата: Середа, 01.12.2010, 16:57 | Повідомлення # 117
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
ем.. круто. .я висловив свою думку...
і мене забакланили і звинуватили у зірвані свята... круто я мегалюдина!!!!!!.... ахаха... хм... а чим не підходить просто роздавати подарунки??? чим погано то все????

хм.. мабуть у мене було якесь не правильне дитинство... це мить на яку чекають діти... а саме таємничість має тут бути.. .ми ж це робимо якраз не для себе!!!!! а для дітей... то питання - для чого свято???? я відповіді не почув??? що воно дає??? відповіді немає... я хочу почути хоча б одни аргумент того???

мій аргумент простий - не варто створювати наше свято Миколая до спотворення новорічного колись радянського, а зараз російського казкового героя - Діда Мороза...

мені сподобалася ідея Севастіяна!!!!я за!!!!

д.с. Оксано !!! як мені переказали, що мою думку сказали на зустрічі в понеділок... і як бачу сильно її врахували... тим більше свято я заперечував ще і минулої зустрічі!!!!


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
АндрійкоДата: Середа, 01.12.2010, 23:32 | Повідомлення # 118
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 64
Репутація: 10
пропоную забути про свято Миколая все одно нічого невийде)
 
ViktoriyaДата: Середа, 01.12.2010, 23:55 | Повідомлення # 119
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Ось і прекрасно....робіть ,що хочете!..............

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
myrchatkoДата: Четвер, 02.12.2010, 00:37 | Повідомлення # 120
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
отож
на останніх зборах ми несвідомо випустили в обговоренні момент доцільності цього свята для дітей... є ідея - жваво обговорюємо, що потрібно, коли і як це робити..
натомість ми випустили те, шо акція має мати родзинку, шо свято святом, а діти дітьми: вони то чули не один рік) моя помилка в тому, шо маю певний шаблон мислення щодо свят, маючи мінімальний досвід у причетності до організації свят у дитбудинках, де дітям бракує родинного тепла, обіймів, теплих слів, але це зовсім, зовсім різні речі....
а оскільки інших ідей нам в голову не приходило :), то ми взялися за обговорення наявних.

мені подобається ідея Севастіяна щодо мішка з подарунками. Родзинка в тому, що це подарунки, в першу чергу, ДЛЯ БАТЬКІВ. А оскільки всі організації акцентують увагу на зборі подарунків лише для дітей, забуваючи про тих, хто їх породив і виховує, піклується, відповідає за них. Про батьків, які працюють весь час, шоб прогодувати свою сім'ю, забезпечити її всім необхідним.

тому порівнюючи ці ідеї, гадаю, що краще вкласти сили у збір коштів на подарунки і таки подарувати їх - це буде практичне використання зібраних грошей, які справді когось ощасливлять, допоможуть, люди відчують не лише марноту слів, але й матеріальну, нагальну реалізацію потреб. Щодо свята, то воно якшо й теоретично може реалізувати якусь потребу, то це в більшості моральна складова - але для цього потрібно знати особисті потреби самих дітей, підхід до них, обдумано підійти до цього. Тим більше, діти ці не мають гострої потреби у любові, вони її мають вдома, а лише у практичних речах, котрі не завжди можуть собі дозволити.
крім того, Севастіян не хоче, шоб ми проробили величезну роботу фактично надарма - організовуючи свято, доцільності якого нема, тому він заветує (накладе заборону) на нього за день до початку акції.

ми можемо взятися за збір коштів на подарунки в мішку або відмовитися від акції Миколая взагалі

при позитивному варіанті треба подумати про таке:
- коли підкидати мішки - 18 вночі, перед тим, як батьки подарують своїх Миколайків чи 19 вночі, але тоді це буде спантеличувати дітей, які вірять і обов'язково мають вірити у цю казку!
- робити це анонімно - самовіддача без результату - чи залишати записку для батьків, тобто поширювати інформацію про себе, піарити себе.

засоби збору залишаються ті ж самі.

або, врахувавши, шо часу мінімум, можемо відкласти Миколая на другий рік, шоб не був "писок в милі" :), і те, шо зараз невдячний передсесійний час, коли і так аврали на голову тиснуть з усіх боків.

хоча очам страшно, а руки роблять - при правильному підході і організації часу ше є.
при такому підході хто шо думає з цього приводу?


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
Форум » Наш форум » Наші заходи » До дня Миколая (обговорюєм, що тре зробити)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024