Неділя, 22.10.2017, 13:52

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Людина ... змушена боротися з необхідністю, встановленою природою. ЇЇ моральний обов'язок - завоювати самостійність за допомогою своєї діяльності й розуму.

Георг Гегель
Чат
Статистика

ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 5«12345
Форум » Наш форум » Наші заходи » До дня Миколая (обговорюєм, що тре зробити)
До дня Миколая
PovstanecДата: Четвер, 02.12.2010, 02:40 | Повідомлення # 121
Генеральний суддя
Група: Адміни
Репутація: -666
Які емоції тут!) "Страсті-зубасті"!)

Для початку:
не зловживайте розділовими знаками, де не потрібно. Зазвичай достатньо поставити одну крапку, кому (смішно аж)), знаки питання чи оклику, а не декілька. smile це так - моя думка. І пропоную модераторам форуму - нагадати про це форумчанам, а то вже геть чисто нагліють! :Р

Отже, цей ліричний вступ. Тепер, з вашого дозволу, поділюся трішки своїми думками, але вже сам. smile

От, знаєте - з однієї сторони мені весело і якось так зловтішно спостерігати за вами, як ви пробуєте щось організовувати, сваритеся, ледь не стаєте ворогами, пропонуєте та й приймаєте усілякі дурниці, помиляєтеся і так далі, але з другої сторони і тої головнішої - горджуся вами - ви починаєте мислити, ви починаєте мати свою думку, ви отримуєте досвід у боротьбі, безпосередній, а не за кулісами чи в партері. Сьогодні я у партері - і я вам аплодую, молодці.

Та все ж, маю декілька претензій:
1. ніколи не переводьте сварки в організації на особисте! якщо хтось має іншу думку - то це не означає, що він ваш ворог, йому треба нагадати під квартирою, підпалити і подзвонити в двері, щоб він ногою затушив загасив. прошу вас сильно, а то можна і пересратися (розуміти як пересваритися).

2. Мирослава це вже писала (молодець - як же такий як я пишу так часто це слово... ппц) - зациклилися ви не на тому чому не треба - ви не зрозуміли суті. Ціль собі ви поставили - дістати гроші - але не придумали куди їх потім діти - для дітей - чи не банально? Хто був в пузатій і уважно слухав, як я структуризував роботу? Коли, кому, де, що, а потім уже лише - яким чином дістанемо гроші... Але, мабуть, не варто прислухатися до думок поганого лідера (в організації є люди, які знають краще "якщо ти хочеш бути хорошим лідером", якось так - демагогія).

3. організувати "Свято" - моя особиста думка, це най... якби так культурніше висловитися... найбезмістовніша ідея, яку я чув зі всіх ідей по Миколаєві. Чому? Мабуть, це проблема різного трактування "казки". У мене виникає ряд питань-проблем:
- яке відношення має "свято" до свята Миколая? традиція в Україні така? чи що?
- яким чином в мороз, холод, сніг - планувалося організувати прибл. 30-40 дітисьок? а ще їх нагодувати? а ще придумати, що було цікаво і 16-річному і 7-річному, чи це свято мало обмеження у віці?
- я сам пропонував Кінопалац... Та недавно почув як захотіли реалізувати цю ідею - так ось - це неможливо - тому що: 1. у неділю кінопалац малосумнівно дасть квитки 2. що ж йде зараз в кіно такого цікавого для дітей?) мультики?)
- і атк далі, довго пояснювати, лінь писати + я у відпустці.

4. Миколай про Тебе не забуде! Смішно було з того, як ви усі дізнавалися, що це за організація. масштабом, лише українським, вона дорівнює десь як Серце до Серця, правда не знаю, як вони реалізовують це... їхня справа. Веду це до того - що той напрям роботи який ми захотіли узяти на себе є уже заповнений, тобто не має у ньому потреби - а від так постає питання - чи не робимо ми зайву роботу? чи використовуємо доцільно свій людський, часовий і атк далі ресурси?

5. Я сам з багатодітної сімї, до мене приходив колись Миколай (той що від якоїсь ГО)... Тому я можу судити, що мені сподобалося, а що ні. Свято - я б на нього навіть не пішов би. миколай - це подарунок, це зимова казка, це віра у чудо...
У ході розмови, про заповненість цього блоку соціальної роботи у мене назріла ідея - ми опікуємося сімями чи дітьми з багатодітних сімей? ніхто ніколи не дає подарунки батькам - лише дітям. Вже Мирослава і Тарас злітеразували мої думки тут... Про таємного Миколайка - який підкидає у ночі мішок з подарунками для батьків і дітей, в якому лежать конверти з листами - окремі для батьків, окремі для дітей - це і є фішка думки - зробити чудо, зробити свято - я лише можу уявити тих дітисьок, які здивовані вночі розхглядатимуть подарунки з великого мішка від миколая - чи не захочуть вони тоді повірити у чудо? а уявіть як вони розгортатимуть листи від самого Миколайка і заворожено читатимуть їх... хай - старші не повірять, та все ж усміхнуться, молодші - надовго це запамятають, а батьки... я думаю будуть здивовані, що свято Миколая - не лише для дітей, але й для них.

продовження буде...

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)

PovstanecДата: Четвер, 02.12.2010, 02:40 | Повідомлення # 122
Генеральний суддя
продовження:)

Підсумовуючи всю цю нісенітницю від містера Хенкока (ніколи не зауважував, що я чорний), хочу сказати наступне:

Quote (myrchatko)
крім того, Севастіян не хоче, шоб ми проробили величезну роботу фактично надарма - організовуючи свято, доцільності якого нема, тому він заветує (накладе заборону) на нього за день до початку акції.

я заветую роботу ще до того, як вона буде розпочата, щоб не було зроблена намарне. я вважаю - краще хай більше людей прийде ремонт в офісі поробить - ніж робитиме щось - аби було. але я не буде нічого забороняти - якщо правління чи навіть сам координатор проекту вважатиме за правильно і доцільно те чи інше робити - прапор в руки,як то кажуть. + я у відпустці)))

Quote (Viktoriya)
Ось і прекрасно....робіть ,що хочете!..............

і ось такого не треба! я рік головую - і якби постійно так писав... то що було б? Віка, щоб б не було, якби не бакланили, як би тобі не здавалося одне абсурдом, інше надреальним - не здавайся ніколи. Тебе це загартує,я к і в свій час загартувало мене, інших борців. Коли падаєш - ти ж пднімаєшся, а не гниєш в ямі. ТОму не "що хочете", а те що "треба", бо знаєш... я машину хочу! smile а чи треба вона мені зараз?)) Тому утри соплі і... для початку прочитай в якому розділі форуму є тема "керівникам проекту" smile хороша штука! wink Іще - почни зі створенням команди, координаційної ради, чи ще як там це назвати - 3-4, 5 людей, які тобі б допомагали тобі. + Опікуни не вирішують - вони радять, вони "настановляють на путь істинний" :)))

І врешті - все що я написав - є думками звичайного Севастіяна, якому якось вночі захотілося ними поділитися. Вони не є парангоном вирішення проблем, це моє субєктивне бачення, а наскільки воно обєктивне, як співається у пісні, "не скаже - ніхто".
Я вимагаю не брати з контексту пропозицій чи ідей - слова, речення, літери (і такі розумники чи розумниЦІ, шанувльниці хенкоку, бувають), - все обговорити, бо усе написане є сирим і потребує настирливого і дуже ретельного обміркування - а в першу чергу структурного.

Ось ніби все. Як умів - так і написав. Дякую за увагу. До побачення!)

З повагою
Севастіян

ViktoriyaДата: Четвер, 02.12.2010, 04:01 | Повідомлення # 123
Кошовий отаман
Група: Борці
Репутація: 32
Дякую!

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

inkvizutorДата: Четвер, 02.12.2010, 16:33 | Повідомлення # 124
Кошовий отаман
Репутація: 24
хм.. . підтримую те що діяльність має бути зосереджена саме на пунткі тому, що то є свято для батьків і дітей!!!

тому я виступаю за реалізацію ідеї із підкиданням мішка!!!!!

не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти

hummyДата: Четвер, 02.12.2010, 22:33 | Повідомлення # 125
Генеральний писар
Група: Правління
Репутація: 41
ти вже написав:-Р

я теж за таємного Миколая з мішками і листами для дітей! Вважаю, що краще це робити ввечері 19...десь після 9, щоб батьки і дітки вернулись зі святкувань-гулянь і таких інших приколів. Чому 19? бо якщо ми це зробимо 18, то переб"ємо емоції від подарунків батьків, які будуть вранці. Вважаю, що батьки - це перші люди, які повинні зробити діткам свято.

dzmilka_=)Дата: Четвер, 02.12.2010, 22:54 | Повідомлення # 126
Курінний отаман
Група: Друзі
Репутація: 6
Я за мішок Миколая, який таємно залишити, але у мене, наприклад, сумніви на рахунок того, якого дня дарувати. А якщо б навпаки -18 дарувати, можливо якісь батьки і не зможуть влаштувати того свята самотужки і тоді саме свято Миколая пройде у них не зовсім позитивно і вдало.....
Quote (Povstanec)
(і такі розумники чи розумниЦІ, шанувльниці хенкоку, бувають),
....
Ну скільки можна, я ж намагалась навпаки загладити свою провину і ніяк не хотіла тебе образити...Бу... : (

hummyДата: Четвер, 02.12.2010, 23:09 | Повідомлення # 127
Генеральний писар
Репутація: 41
якщо дарувати 19, то можна скласти історію. що у Миколая випав 1 мішок з воза, який він дотяг тільки на вечір і так далі.
19 - це ще свято...
а от 18 ввечері - це буде передчасно

inkvizutorДата: П`ятниця, 03.12.2010, 17:14 | Повідомлення # 128
Кошовий отаман
Репутація: 24
думаю що тут hummy права!!! має рацію!!
треба 19 грудня=)

не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти

KlymДата: Субота, 04.12.2010, 11:03 | Повідомлення # 129
Кошовий отаман
Репутація: 17
а скільки десь сімей ми зожем охопити ?

ViktoriyaДата: Субота, 04.12.2010, 12:52 | Повідомлення # 130
Кошовий отаман
І так,на загальних зборах,які проходили 3 грудня,було вирішено,що проект буде існувати!
План роботи:
- понеділок 06.12.10р
Збірка для виготовлення скриньок(Відповідальні: Оксана Я.),що?де?коли?детальніше я ще напишу.
- вівторок 07.12
Виготовлення та підготовка одягу(Оксанця.Щ. та Ліля М.)
- середа 08.12
Доробки..(все що не встигаємо,дороблятимемо в середу)
- четвер 09.12
Збір волонтерів,їхнє координування(згодом повідомлю)
- п"ятниця 10.12
Початок збору коштів волонтерами
- п"ятниця 17.12.10р
Останій день збору коштів
- субота 18.12
Підрахунок зібраних коштів,
та купівля подарунків
- неділя 19.12.10р
Вручення подарунків,відібраним сім"ям з якими ми вже працювали!

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

гуцулка_КсеняДата: Субота, 04.12.2010, 18:14 | Повідомлення # 131
Кошовий отаман
Репутація: 37
Quote (Viktoriya)
- п"ятниця 17.12.10р

чи п"ятниця 11.12? )

наскільки я розумію, волонтерів ще не дуже багато, то напевно треба запустити зустріч від групи Борця... окрім тої групи, що вже є.

волонтери матимуть крильця/ріжки, але від ідеї пророцтв-побажань, думаю, не варто відмовлятись:) то все-таки набагато цікавіше)

Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!

myrchatkoДата: Субота, 04.12.2010, 19:26 | Повідомлення # 132
Генеральний писар
Репутація: 48
Quote (Viktoriya)
- п"ятниця 10.12
- п"ятниця 17.12.10р
Останій день збору коштів

гуцулка_Ксеня, спершу йде дата, тоді опис того, шо робимо)

Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко

гуцулка_КсеняДата: Субота, 04.12.2010, 21:47 | Повідомлення # 133
Кошовий отаман
Quote (myrchatko)
спершу йде дата, тоді опис того, шо робимо)

ааа, блондинці не зрозуміти з першого разу wink

ViktoriyaДата: Субота, 04.12.2010, 22:15 | Повідомлення # 134
Кошовий отаман
Це, можливо, я трошки не так написала)

Вольтер

PovstanecДата: Субота, 04.12.2010, 23:49 | Повідомлення # 135
Генеральний суддя
Viktoriya, будь ласка запросіть мене в групу по тих волнтерах.

+

а яким чином буде відбуватися збір кошштів?

+

команда є вже?

ViktoriyaДата: Неділя, 05.12.2010, 20:35 | Повідомлення # 136
Кошовий отаман
Quote (Povstanec)
будь ласка запросіть мене в групу по тих волнтерах.

Запросила.

Quote (Povstanec)
а яким чином буде відбуватися збір кошштів?

Це буде відбуватися так:
З 10 по 17грудня,по три пари в день,
Пара (ангел та чортеня)волонтери, переодягнені в ангеликів та чортиків із скриньками,
будуть підходити до перехожих вітати з прийдешнім святом,(даруватимуть календарики)та пропонуватимуть зробити пожертву для дітей та їх батьків із багатодітних сімей.
Швидше за все це буде на:
Площа Ринок,Площа Д.Галицького та пам"ятник Т.Г.Шевченка...
години:
у вихідні дні- від 14:00 до 18:00,але це буде залежати від погоди,та самих волонтерів(хто скільки зможе)..
у будні дні- з 13:00 по 15:00,та з 17:00 по 19:00

Quote (Povstanec)
команда є вже?

1.Севастіян В.
2.Назар М.
3.Богдан Г.

д.с. Якщо щось не так,пиши!=)

Додано (05.12.2010, 20:35)
---------------------------------------------
Також,нагадую всім Борцям!
Завтра буде збірка по виготовлені скриньок!
На 15:30 ,Офіс вул.Винниченка 10.
Мати з собою ножиці та хороший настрій!

Вольтер

PovstanecДата: Неділя, 05.12.2010, 23:39 | Повідомлення # 137
Генеральний суддя
Quote (Viktoriya)
Також,нагадую всім Борцям!
Завтра буде збірка по виготовлені скриньок!
На 15:30 ,Офіс вул.Винниченка 10.
Мати з собою ножиці та хороший настрій!

зарано, Віка!!!
там не буде місця!
хоча хз...

Quote (Viktoriya)
Запросила.

ніц нема... sad може посилання сюди киньте...

ViktoriyaДата: Середа, 08.12.2010, 21:05 | Повідомлення # 138
Кошовий отаман
Збори волонтерів!
завтра 9 грудня,на 17:30
в університеті І.Франка "Студенський клуб",кімната №2!

Всі бажаючі,бути волонтерами,приходіть!)

Вольтер

Повідомлення відредагував Viktoriya - Середа, 08.12.2010, 21:31

PovstanecДата: П`ятниця, 10.12.2010, 22:32 | Повідомлення # 139
Генеральний суддя
А де волонтери від Борця? Чому така мала активність? Це потрібно одній Віці?!

гуцулка_КсеняДата: Понеділок, 13.12.2010, 22:11 | Повідомлення # 140
Кошовий отаман
можу бути волонтером в середу з 11.30 до 14.30

myrchatkoДата: Понеділок, 13.12.2010, 22:52 | Повідомлення # 141
Генеральний писар
а я можу бути Оксаниним чортеням wink

Іван Франко

PovstanecДата: Вівторок, 14.12.2010, 12:40 | Повідомлення # 142
Генеральний суддя
Мені цікаво: ЧОМУ така мала кількість БОРЦІВ помагає в акції?! Чому не є волонтерами?

KlymДата: Вівторок, 14.12.2010, 18:10 | Повідомлення # 143
Кошовий отаман
Репутація: 17
Povstanec, грипа і сесія скошує ряди борців cool

гуцулка_КсеняДата: Вівторок, 14.12.2010, 23:23 | Повідомлення # 144
Кошовий отаман
Віко, то ми з мурчатком завтра потрібні чи нє?)

myrchatkoДата: Середа, 15.12.2010, 00:04 | Повідомлення # 145
Генеральний писар
так, гуцулко, Віка мені писала, зараз запхайся в контакт, початимось)))

Іван Франко

ViktoriyaДата: Четвер, 16.12.2010, 09:50 | Повідомлення # 146
Кошовий отаман
Шановні борці, доводжу до відома , що наша акція "Миколай до хати - нумо памагати" скоро завершується!
І якщо в кось виникне бажання ще хоть чучуть чимось допомогти, це буде дуже добре!
Я Вам допоможу в реалізації Вашої допомоги!

Вольтер

Форум » Наш форум » Наші заходи » До дня Миколая (обговорюєм, що тре зробити)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

Радіо
Переклад сайту
Нове на форумі
Пейнтбол
Останній допис: dp120886lvp
Форум: Просто потриндіти
Відповідей: 45
ЯК ПИСАТИ ПРОЕКТИ
Останній допис: dp120886lvp
Форум: Наші заходи
Відповідей: 4
Допоможіть гітаристу...
Останній допис: Fury
Відповідей: 1
Ділимось поезією.
Останній допис: _Олександр_
Форум: Для гостей
Відповідей: 0
Що Ви зараз читаєте?
Останній допис: марьяна2012
Відповідей: 107
Теги
Пошук
Loading
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Корисний софт
Перекладач
зна
Наші друзі
 Українські пісні  Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.  Пиши українською  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2017