Неділя, 22.10.2017, 13:54

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Побороти дурні звички легше сьогодні, ніж завтра.

Конфуцій
Чат
Статистика

ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Іммігранти (- проблема для України?)
Іммігранти
RomanДата: Середа, 12.01.2011, 21:01 | Повідомлення # 31
Генеральний писар
Група: Борці
Репутація: 16
На мою думку , Україна не готова приймати в себе іноземців, котрі б хотіли в нас жити.
Дійсно брак роботи, ніякого соціального захисту, ну і відбувається процес виродження нації, скоро будемо мулатами)

А тепер, що мені не подобається:
(на прикладі одного підприємства)
1) Всі високооплачувані посади займають іноземці і заробляють стільки за місяць, що я й за рік не зароблю. А є й випадки, що роблять таку ж роботу , як і звичайні працівники, та зарплата в десять разів більша, і їх до Львова на таксі возять, за проживання в готелі оплачують + квиток додому на вихідні кожних 2 тижні.
(ну є й серед них нормальні люди, та не всі)

2) Захоплення китайцями нашого ринку праці. За роботу беруть мало (через те ми втрачаємо), працюють багато, халтуру гонять повну, а нам потім переробляти все треба.

3) Звільнення українців , а на їх місце приходять підрядники з інших країн - за роботу беруть більше, виконують так само, а сім'ї маленьких обідраних і ображених життям українців голодують.

я взагалі то людина спокійна, поважаю всі нації, та , хлопці, нема чого вам до нас носа сунути.

Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!

ViktoriyaДата: Середа, 12.01.2011, 21:07 | Повідомлення # 32
Кошовий отаман
Репутація: 32
Quote (Roman)
та , хлопці, нема чого вам до нас носа сунути.

Погоджуюся!:)

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

micadaДата: Середа, 12.01.2011, 21:37 | Повідомлення # 33
Полковник
Група: Друзі
Репутація: 7
Цікава тема! smile

Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

Повідомлення відредагував micada - Середа, 12.01.2011, 21:55

KlymДата: Середа, 12.01.2011, 21:41 | Повідомлення # 34
Кошовий отаман
Репутація: 17
Buntivnyk, Україні посіла таке високе місце! Серед найогутніших держав, як бачимо над-державам нічого не заважає бути лідерами і мати високий рівень іммігрантів на території своїх держав! Головне правильно поводитись з цими людьми, також вважаю, що світова спільнота не одобрює любі прояви расизму. Україну творять українці. Я помінявби 3 спитих українців, чи зеків на одного німецького чи навіть грузинського лікаря який би чесно виконував свою роботу!

micadaДата: Середа, 12.01.2011, 21:47 | Повідомлення # 35
Полковник
Quote (Калабаня)
Ir4uk, так,це добре,що все файно виходить.Але на моєму шляху ше не траплялося історій з хорошим закінченням. От в багатьох знайомих, і друзів батьки вийхали закордон, а вони залишились тут. в результаті:сім'я розпалася, а діти залишилисьбез батьків і з комплексами.

Калабаня, питання, трішки, не до теми, а ти вважаєш, що не маєш комплексів?

Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

Ir4ukДата: Середа, 12.01.2011, 21:57 | Повідомлення # 36
Полковник
Репутація: 13
Povstanec,
Quote (Povstanec)
Емігранти - усіляке буває, Бог суддя, колись виїхали, бо так треба було, життя заставило і так далі...

сам відповів на своє питання про те що "Не працює на свою країну."
зате працює для своїх дітей як сказав Мар"ян.
знаєте шо ви можете в сотні раз оскаржити мою думку зараз і казати ,що все залежить від нас і тд...але на нашу країну не напряцюєшся... тим паче якщо складна ситуація в житті.

і ще про "не повернутись".. ті люди щасливі б повернутись і бути тут вже зі своїми внуками, але відчувають себе тут вже чужими...хто їх тут чекає...держава з розпростертими руками і робочим місцем ? ні...а гроші людям далі потрібні... і ще не знаю що розказували Святославу про працю там (це ще специфіка країни ,куди виїжджають) але там люди працюють наші важко і часто підпорчують здоров"я...і нажаль в нас така медицина ,що знову ж таки недопрацюєшся ...

жаль звичайно сімей, але не тільки проблема виїзду батьків за кордон впливає так катастрофічно на українські сім"ї... багато ще є інших причин і проблем також.

КалабаняДата: Середа, 12.01.2011, 22:20 | Повідомлення # 37
Сотник
Репутація: 43
micada, ов, так, не до теми! тому не відповідатиму( в мене комплекс відповідати на питання про комплекси)
а якщо серйозно, то комплексів пов"язаних з родиною ніби-то нема!

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.

VersusДата: Середа, 12.01.2011, 23:04 | Повідомлення # 38
Генеральний суддя
Група: Адміни
Репутація: 39
Quote (Klym)
І імігранти перетворяться в прибуток для України.

здати їх в рабство? biggrin
Quote (Roman)
ну і відбувається процес виродження нації, скоро будемо мулатами)

ну а це вже проблема нас самих. З погляду дівчини: кого ти вибереш лінивого, спитого, прокуреного, матюкливого українця, який битиме і кричатиме на неї, чи спокійного, працьовитого іноземця, який при цьому знатиме нашу мову і сповідувати наші традиції
Quote (Povstanec)
українка працює на Іспанію, українка НЕ працює для своєї країни.

частково це твердження неправильне, все ж вони працюють на Україну, пропоную погортати інтернетами, де є маса статтей проте скільки вони пересилають коштів та інвестують сюди, загалом приблизно 5 % ВВП, стільки навіть на медецину не виділяють. До того ж варто проїхатись закарпатськими і франківськими селами, і побачити, які хати повибудовувані

Quote (Ir4uk)
але там люди працюють наші важко і часто підпорчують здоров"я...і нажаль в нас така медицина ,що знову ж таки недопрацюєшся ...

раджу почитати цикл статтей "Мафія, піца та ... ЦЕ" - сповідь української доглядальниці за літніми людьми в Італії. Висновок: українки дуже люблять нарікати на життя там, але повертатись додому не хочуть, в 70 % випадків жити там їм не зле, дах над головою є, харчуються файно, ще й до італійців клинці підбивають, погано тільки тим хто зле знає мову і не хоче її вивчати.

ViktoriyaДата: Середа, 12.01.2011, 23:10 | Повідомлення # 39
Кошовий отаман
Versus, Еее...це які такі погляди дівчини??
В нас є і нормальні хлопці!Просто їх мало:(
але це ще не означає, що потрібно вестися на симпатичного .... іноземця!
Більш не пишу, бо не по темі))

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

KlymДата: Середа, 12.01.2011, 23:12 | Повідомлення # 40
Кошовий отаман
Versus, зі всього можна зробити прибуток, головне вміти!

VersusДата: Середа, 12.01.2011, 23:39 | Повідомлення # 41
Генеральний суддя
Quote (Viktoriya)
Versus, Еее...це які такі погляди дівчини??

та так пошуршав, по дівочих бложиках і ЖЖ-шках biggrin

CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 17:19 | Повідомлення # 42
Сотник
Versus, більше не шуршай)
так, можна і прибуток зробити)наприклад, збільшити податок для них)і відповідно продовжити для них десь на годину робочий день, щоб їхні роботодавці більше їм платили і вони мали чим сплачувати той податок)а податок піде державі)ось і вже маємо той прибуток)

KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 17:37 | Повідомлення # 43
Кошовий отаман
Cherry, податок на іммігрантів .цього ніхто не зробить. Я пропоную зробити такі дії; створити спеціальні поселення як наприклад китайський район чи негерський, по-перше це зробить іммігрантів більш ізольованими від укр. населення тобто змішання рас відбуватиеться набагато повільніше + іммігрантам буде лекше, бо китайці люблять китаянок. Також створити таку політику, що в україну приїзджалиби не тільки вчитися але щоб вже навчений спеціаліст приїзджав сюди і працював.(так роблять в США)

ViktoriyaДата: Четвер, 13.01.2011, 17:55 | Повідомлення # 44
Кошовий отаман
Quote (Klym)
Я пропоную зробити такі дії; створити спеціальні поселення як наприклад китайський район чи негерський

Довго сміялася biggrin biggrin biggrin

Вольтер

KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 18:04 | Повідомлення # 45
Кошовий отаман
Viktoriya, ха я також .але це варіант1

CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:13 | Повідомлення # 46
Сотник
Viktoriya, іхіхіх... я теж)особливо з слова "негерський")гигик))
Klym, тут я з тобою погоджуюсь, бо якщо фахівці приїдуть і будуть працювати за своїм фахом, то в Україні з'явиться більше розумних людей, хоч і не українців, таким чином можна трішки зробити більший прогрес в різних галузях, бо іммігрантів на нашій землі досить багато)класно придумав)

Повідомлення відредагував Cherry - Четвер, 13.01.2011, 18:20

VersusДата: Четвер, 13.01.2011, 18:18 | Повідомлення # 47
Генеральний суддя
Cherry, смішно, і як знімати з них податок, якщо вони нелегально? а кількість офіційно зареєстрованих і так незначна
Klym, це не вихід, навпаки, якщо вони будуть разом, у них не буде стимулу інтегруватись, а з часом, якшо їх стане багато, то вони почнуть насаджувати свої правила, тому щоб зменшити тиск іммігрантів, потрібно сприяти їх асиміляції

KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 18:26 | Повідомлення # 48
Кошовий отаман
Versus, асиміляції ? ти думаєш це так легко?. недавно у франції подібне було, нічим добрим не закінчилось

CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:33 | Повідомлення # 49
Сотник
Versus, ахах... тобто ти хочеш китайця, араба чи негра асимілювати???по-перше це смішно, а по-друге, ти садист... то всерівно, що ти б, наприклад, приїхав в Китай і тебе там почали асимільовувати в китайця, тобто насаджували тобі свою мову і культуру!так не можна!то не вихід)
а щодо податку, то його можна запровадити спочатку для тих, хто тут легально)а для нелегалів просто пришвидшити процедуру вироблення документів і на них теж потім пошириться цей закон)

КалабаняДата: Четвер, 13.01.2011, 18:35 | Повідомлення # 50
Сотник
Якесь божевілля! податок, гето, і т.д...жах))))))
тепер я тут не буду писати, тут- сміх і сльози...

CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:40 | Повідомлення # 51
Сотник
Калабаня, що тут смішного???я ж не кажу про гето!!!так, хоч вони будуть платити податок, але назавмін їм через то, наприклад, пришвидшать процедуру вироблення громадянства)не бачу в цьому нічого поганого)

КалабаняДата: Четвер, 13.01.2011, 18:49 | Повідомлення # 52
Сотник
Cherry, а ше їм і громадянство?!і, це вже в мене просто слів нема! ну, всьо..буду категоричною і прямою:я не бельтонік, я розрізняю кольори! я не глуха, я чую,якою мовою вони розмовляють! не бажаю,щоб вони знищили нас!бе, я не знала, що арійці такі гуманні! smile smile smile

KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 18:55 | Повідомлення # 53
Кошовий отаман
Калабаня, марія в гітлера не вдалась biggrin biggrin biggrin

Додано (13.01.2011, 18:55)
---------------------------------------------
+ марія ти трошки дурниці говориш

CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:56 | Повідомлення # 54
Сотник
Калабаня, так так так... шо ти там таке про арійців говорила?давай цю тему закриєм раз і назавжди, тим більше на форумі)домовились?)бо вже застаріла тема, просто набридла)
так, громадянство, а чомби й ні, коли приїжджає сюди розумний іноземець, фахівець своєї справи, чи просто людина, яка приїхала сюди, щоб прогодувати свою сім'ю!

KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 19:04 | Повідомлення # 55
Кошовий отаман
Cherry, громадянство давати то дурниці,! право на тимчасове проживання о то тема

CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 19:09 | Повідомлення # 56
Сотник
Klym, ну, добре, нехай буде тимчасове)можна і так)щось про таке не подумала...)тільки на скільки часу?

KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 19:13 | Повідомлення # 57
Кошовий отаман
4 роки

ViktoriyaДата: Четвер, 13.01.2011, 20:41 | Повідомлення # 58
Кошовий отаман
Діти, діти - де вас подіти?:))

Вольтер

VersusДата: Четвер, 13.01.2011, 21:00 | Повідомлення # 59
Генеральний суддя
Quote (Klym)
Versus, асиміляції ? ти думаєш це так легко?. недавно у франції подібне було, нічим добрим не закінчилось

а чому ж проблема? А в тому, що Франція лояльно ставилась до переселенців з колоній і не приділяла цьому питанню важливого значення, а тепер їх там зібралась критична маса

Ir4ukДата: П`ятниця, 14.01.2011, 13:54 | Повідомлення # 60
Полковник
Репутація: 13
Versus, можливо ;))) але ти більше не лязай по блогах)))

чогось смішно читалось..райони,податки...
була б я нелегалом ..хотілась би розчинитись в толпі і шоб ніхто не помічав і не тикав тобі що "ти не наш" (якщо вже склалось так щоя там опинилась)...а ще якщо б поселили в такі райони і сказали платити податки..кли ти в чужій країні ні черта не не шариш і тобі треба гроші... тікала б я звідти чим подальше ... хіба ви хочете їх так налякати ;))

Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Іммігранти (- проблема для України?)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Радіо
Переклад сайту
Нове на форумі
Пейнтбол
Останній допис: dp120886lvp
Форум: Просто потриндіти
Відповідей: 45
ЯК ПИСАТИ ПРОЕКТИ
Останній допис: dp120886lvp
Форум: Наші заходи
Відповідей: 4
Допоможіть гітаристу...
Останній допис: Fury
Відповідей: 1
Ділимось поезією.
Останній допис: _Олександр_
Форум: Для гостей
Відповідей: 0
Що Ви зараз читаєте?
Останній допис: марьяна2012
Відповідей: 107
Теги
Пошук
Loading
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Корисний софт
Перекладач
зна
Наші друзі
 Українські пісні  Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.  Пиши українською  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2017