Четвер, 28.03.2024, 23:45

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Не треба боротися з втомою! Набагато краще заспокоїтися в її обіймах.

 А. Підводний
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Дозвілля ві Львові (про посиденьки і походеньки)
Дозвілля ві Львові
PovstanecДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:10 | Повідомлення # 1
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Леді та джентельмени, пані та панове, браття і сестри, алілуя! Львів'яни, львів'янки та гості культурної столиці України, хлопці та дівчата, люди, інопланетяни і ті, хто дивиться Фабріку, високі та малі, грубі та худі, всім привіт! wink

А насправді у цій темі пропоную ділитися з усіма куди в древньому Львові можна піти, скажімо, відпочити - як посиденьки так і походеньки! Діліться враженнями від закладів харчування, культури, музеїв і так далі. Ставки оцінки (в межах 5), пишіть про плюси і мінуси, рекомендуйте, читайте, що рекомендують інші! wink

Удачіііі!)


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
myrchatkoДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:37 | Повідомлення # 2
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
Quote (Povstanec)
ті, хто дивиться Фабріку,

ахахахаха

класна тема!
обожнюю посидіти у "Золотому дукаті" і "На бамбетлі" smile оцінка 5


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
PovstanecДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:38 | Повідомлення # 3
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
А що там прикольного? Може детальніше розповіси - це взагалі тема, щоб порадити іншим кудись піти! wink

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
myrchatkoДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:59 | Повідомлення # 4
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
головна фішка класно посидіти - піти з людиною до душі smile

Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
НескоренийДата: Вівторок, 21.09.2010, 13:18 | Повідомлення # 5
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Останнім часом часто відвідую різні кав'ярні, тому можу порадити дещо цікаве:

1) Дзига - всередині класна атмосфера, хороший сервіс, по вечорах часто грає дядько на роялі, надворі можна посидіти під парасольками, накрившись коциком. 5
2) Дім легенд - варто приходити в хорошу погоду, щоб посидіти на даху, можна покидати монетки в капелюх трубочисту;) малий вибір їжі, сервіс хороший, ціни стандартні для компанії "Фест" 4
3) Гасова лямпа - варто відвідувати ввечері і сидіти на терасі(вже зашклена), з якої класно видно ратушу, яка підсвічується.....якось так романтично) 3
4) Масони(Найдорожча ресторація Галичини) - класно посидіти біля вікна, яке виходить на площу Ринок, поспостерігати за людьми, які снують за вікном.....рекомендую йти вдвох, в більшій компанії вся романтика пропадає))) можна запалити свічку...часто там хтось грає на роялі. сервіс класний 5
5) Смачна плітка - просто оригінальне місце, яке розташоване в підвалі театру Леся Курбаса. сервіс жосткий) 3
6) За кулісами - на другому поверсі Філармонії...файне кафе, про яке мало хто знає, недорогі ціни, є більярд, можна подивитись футбол. єдиний мінус - дуже накурено! 3
7) Культ - в підвалі Філармонії. в денний час звичайнісіньке кафе, з достатньо оригінальним дизайном(на стінах портрети відомих львів'ян з минулого і теперішнього:)), а ввечері - можна насолодитись живою музикою: грають рок, джаз, кантрі і т.д. 5
8) Кабінет - файно, романтично 3
9) Ла П'яцца(не впевнений, чи то так пишеться) - на останньому поверсі Опери-пасаж...цікава. але дорога піца. сервіс хороший. ціни захмарні 2
10) Золотий дукат - для істинних поціновувачів кави...до 30 рецептів приготування. одного відвідування достатньо wink 2
11) Під синьою фляшкою - давно там не був, але спогади про заклад лише позитивні. 3

Щодо цін на нормальну їжу(перше, друге і т.д.) в цих закладах я ніц не можу сказати, бо ніколи не харчуюся в кафе....думаю, вони створені для того, шоб просто класно провести час за горнятком кафи/чаю, бокалом квасу/пива, фужером вина...


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
PovstanecДата: Вівторок, 21.09.2010, 13:27 | Повідомлення # 6
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Тарасе, мені сподобався опис масонів - ціни які там?

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
НескоренийДата: Вівторок, 21.09.2010, 13:31 | Повідомлення # 7
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Quote (Povstanec)
Тарасе, мені сподобався опис масонів - ціни які там?

ціни трошки дорожчі, ніж в Криївці. + обов'язково треба мати картку Локаль!


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
VersusДата: Вівторок, 21.09.2010, 21:57 | Повідомлення # 8
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
фашшє мажор, по стількох місцях зависав
 
hummyДата: Вівторок, 21.09.2010, 23:21 | Повідомлення # 9
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
а я пораджу вам, мої дорогі борці, відвідати:

Цукерня - знаходиться у вуличці справа від будинку книги (там де і япона хата), дуже затишне місце, але йти великою компанією не те, бо "втрачається романтика", як каже Тарас), ціни, як і всюди в такого типу закладах, сервіс класний і атмосфера теж. Раджу спробувати струдель з яблуками під ванільним соусом і бананово-кавовий коктейль.

Дайкон - знаходиться біля галицького базару для любителів поекспериментувати - японська кухня. Дуже смачні суші і роли, а ще МЕГАсмаколик морозиво з зеленого чаю (дуже раджу спробувати)! Ціни досить високі, але якщо йти компанією можна брати різні набори і скидуватися - так дешевше).

д.с. Золотий Дукат дуже крута місцина +5

Повідомлення відредагував hummy - Середа, 22.09.2010, 21:36
 
НескоренийДата: Вівторок, 21.09.2010, 23:59 | Повідомлення # 10
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Настя, ше б бали виставити....

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
Ir4ukДата: Середа, 22.09.2010, 00:15 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
Quote (Нескорений)
9) Ла П'яцца(не впевнений, чи то так пишеться) - на останньому поверсі Опери-пасаж...цікава. але дорога піца. сервіс хороший. ціни захмарні 2

хм. Ла Піацца .цікава. сервіс таки хороший. зате піца мені там найбільше подобається... окремі зали для курящих і не курящих, можна поспостерігати як тобі ту піцу роблять + всім цінителям італійської кухні там класне спагетті !! ось це моя думка 4 бали .

 
hummyДата: Середа, 22.09.2010, 00:18 | Повідомлення # 12
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
цукерня - 5!!
дайкон - 5 з мінусом (через ціни і те, що в курящому залі є диванчики зручні, а в некурящому лише стільці...тож приходить дихати димом або пожертвувати комфортом;))


Повідомлення відредагував hummy - Середа, 22.09.2010, 21:36
 
Ir4ukДата: Середа, 22.09.2010, 00:18 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
Quote (hummy)
Цукерня - знаходиться у вуличці справа від будинку книги (там де і япона хата), дуже затишне місце, але йти великою компанією не те, бо "втрачається романтика", як каже Тарас), ціни, як і всюди в такого типу закладах, сервіс класний і атмосфера теж. Раджу спробувати струдель з яблуками під ванільним соусом і бананово-кавовий коктейль.

блін Настя шарить про струдель ;)))

 
Ziro4kaДата: Середа, 22.09.2010, 17:01 | Повідомлення # 14
Джура
Група: Друзі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
о так..струдель це смакотище....можу порадити його у Дзизі скуштувати..там він з різними начинками (яблучко,вишенька і чорнички) политий морозивом..ммм..ням-ням...
колись багато часу проводила у Кабінеті..але зараз він "спопсився"...обслуговують дуже нефайно,з неохотою..і буває приносять брудні стаканчики і прибори...ніа..туди не ходіть...
обожнюю Япону Хату...смачненькі суші ( дуже подібні до "оригіналів" )..і рис з всякими прибамбасами)....5
 
hummyДата: Середа, 22.09.2010, 21:39 | Повідомлення # 15
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
сьогодні зацінила "кав'ярню на бамбетлі", посиділа на оміряному підвіконнику, обклавшись подушками....ммм....є цікавий вибір кави (наприклад, з лимоном і медом або з чорним перцем і мускатним горіхом тощо)), ціни нормальні і пляцки-тортики дуууже кльові!) тож від мене тверде 5!
 
НескоренийДата: Середа, 22.09.2010, 21:48 | Повідомлення # 16
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Крім різних кафешок можна погуляти по парках, музеях, театрах...

Зі всіх львівських парків мені найбільше подобається Парк імені Івана Франка, там є гарні доріжки, класна алея з достатньою кількістю лавок....і освітлення...люблю прогулюватись там вночі) Також вночі цікаво побувати на Високому замку, посидіти там, повибирати собі вогники, помріяти...)))

З театрів хочеться виділити Театр імені Леся Курбаса, він мені подобається тим, що ти сидиш біля самої сцени і майже стаєш безпосереднім учасником вистави...всім рекомендую хоча б раз там побувати. Ціни від 30 грн...

Музеї...В дитинстві ходити по музеях цікавіше))), але вважаю, шо кожен львів'янин повинен побувати в "Королівських палатах" в Італійському дворику, Арсеналі, в Аптеці-музеї, в галереї "Равлик"(прогулятись по підземеллях Єзуїтської колегії), вартує також побувати в Музеї релігії в Домініканському соборі(можна подивитись на мумії кота і сокола)))), крім того на площі Митній є маловідомий музей славного українського скульптора Іоана Пінзеля, роботи якого наступного року виставлятимуться в паризькому Луврі(до речі, єдиний українский митець, який удостоївся такої честі!).

Пізнаваймо і бережімо своє місто, бо ми маємо чим пишатися!


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
myrchatkoДата: Середа, 22.09.2010, 22:59 | Повідомлення # 17
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
погоджуюсь!
у Парку Франка дуже романтично)) і зручно відпочивати)

Театр Курбаса перевертає усталені погляди на театр, як каже Тарас, сидиш майже біля сцени, глядачів максимум 30, все дуже компактно, талановиті актори, елегантний антураж, новаторські вистави...
не була у театрі Воскресіння - поділіться думками, хто мав нагоду піти туди!

крім описаних музеїв, хотіла б виділити музей Соломії Крушельницької на вул. Крушельницької (близько від універу). Помешкання видатної оперної співачки вражає елегантним стилем, декілька кімнат облаштовані зі смаком, хороші працівниці-екскурсоводи. Також радила хоча б раз відвідати музей-садибу Франка + по сусідству розташований будинок Грушевського.


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
hummyДата: Середа, 22.09.2010, 23:49 | Повідомлення # 18
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Я була в театрі Воскресіння...враження?)...хех....вистава була цікава...уявіть собі...посередині сцена, а навколо все залите водою (це такий задум був)...збоку сидять глядачі...теж десь 30 місць...і близько до сцени. Та вода навколо була фішкою) ще такого не бачила просто) в певні моменти актори ставали у воду і навіть хляпалися...тож перші ряди були усміхнено-мокрі))))

загалом враження позитивне!=)

 
Ir4ukДата: Четвер, 23.09.2010, 00:21 | Повідомлення # 19
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
ого круто, треба сходити smile
люблю такі штуки,як театри :)))
 
PovstanecДата: Четвер, 23.09.2010, 00:33 | Повідомлення # 20
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
сауни? angry

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
НескоренийДата: Четвер, 23.09.2010, 00:35 | Повідомлення # 21
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
О, сауни і заміські готелі...хто нам розкаже шось про них?

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
skirchukДата: Четвер, 23.09.2010, 16:50 | Повідомлення # 22
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 2
трохи запізно відписувати, але все ж таки: Пінзель - НЕ УКРАЇНСЬКИЙ СКУЛЬПТОР. Він взагалі прибув у Галичину невідомо звідки, мабуть втікаючи від боргів. Більшість істориків вважають, що він з Моравії. Приїхавши сюди, вигадав собі ім'я і почав ліпити скульптури, яких тут ще ніхто зроду не бачив (пізнє барокко).

Також рекомендую прогулятися Личаківським кладовищем з путівником у руках. Там не лише поховані світові особистості, але є і захоплюючі монументальні експонати.


Як терпен, то спасен (моя прабабця)
 
НескоренийДата: Четвер, 23.09.2010, 19:31 | Повідомлення # 23
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Quote (skirchuk)
Пінзель - НЕ УКРАЇНСЬКИЙ СКУЛЬПТОР

Ахха, Петре, варто розрізняти національність від місця проживання....тому твоє зауваження цікаве, але абсолютно недоречне;)


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
lvivankaДата: Четвер, 23.09.2010, 23:17 | Повідомлення # 24
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
о, прогулянка Личаківським цвинтарем - це ще одна моя мрія, і в підземелля Львова хочу)

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
PovstanecДата: Четвер, 23.09.2010, 23:22 | Повідомлення # 25
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote
Ахха, Петре, варто розрізняти національність від місця проживання....тому твоє зауваження цікаве, але абсолютно недоречне;)

+1 smile

Згадалося вранці (проходили з Настею повз):
Дім Роберта Домса - дуже круте місце, посидіти футбол подивитися, на якомусь крутому концерті чи просто потусити з великою компанієї і з'їсти чудового м'яса - це неперевершено. Ціни не дуже знаю які... Знаходиться у підвалі, крутий інтерєр, мені нагадує постійно в стиіл аля-вікінги, середньовіччя щось типу такого! smile Є декілька залів! smile Оцінка: 5!


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
RomanДата: П`ятниця, 24.09.2010, 19:18 | Повідомлення # 26
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Quote (Povstanec)
Згадалося вранці (проходили з Настею повз):
Дім Роберта Домса - дуже круте місце, посидіти футбол подивитися, на якомусь крутому концерті чи просто потусити з великою компанієї і з'їсти чудового м'яса - це неперевершено. Ціни не дуже знаю які... Знаходиться у підвалі, крутий інтерєр, мені нагадує постійно в стиіл аля-вікінги, середньовіччя щось типу такого!

Крутий заклад, теж люблю в ньому з друзями посидіти


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
PovstanecДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:04 | Повідомлення # 27
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
МакДональдз smile

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
lvivankaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:26 | Повідомлення # 28
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
Арсен, кафешка - десь на 3

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!


Повідомлення відредагував lvivanka - П`ятниця, 24.09.2010, 22:26
 
myrchatkoДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:39 | Повідомлення # 29
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
Quote (lvivanka)
і в підземелля Львова хочу)

я теж ще не була, хоча багато чула
йдемо, lvivanka?


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
lvivankaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:56 | Повідомлення # 30
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
myrchatko, йдемо, йдемо!!!!!!!!! applause cranky good rah happy

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Дозвілля ві Львові (про посиденьки і походеньки)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024