Середа, 13.12.2017, 20:53

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Борець бореться, а не сидить в кущах.

Севастіян Вонс
Чат
Статистика

ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Дозвілля ві Львові (про посиденьки і походеньки)
Дозвілля ві Львові
PovstanecДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:10 | Повідомлення # 1
Генеральний суддя
Група: Адміни
Репутація: -666
Леді та джентельмени, пані та панове, браття і сестри, алілуя! Львів'яни, львів'янки та гості культурної столиці України, хлопці та дівчата, люди, інопланетяни і ті, хто дивиться Фабріку, високі та малі, грубі та худі, всім привіт! wink

А насправді у цій темі пропоную ділитися з усіма куди в древньому Львові можна піти, скажімо, відпочити - як посиденьки так і походеньки! Діліться враженнями від закладів харчування, культури, музеїв і так далі. Ставки оцінки (в межах 5), пишіть про плюси і мінуси, рекомендуйте, читайте, що рекомендують інші! wink

Удачіііі!)

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)

myrchatkoДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:37 | Повідомлення # 2
Генеральний писар
Група: Правління
Репутація: 48
Quote (Povstanec)
ті, хто дивиться Фабріку,

ахахахаха

класна тема!
обожнюю посидіти у "Золотому дукаті" і "На бамбетлі" smile оцінка 5

Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко

PovstanecДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:38 | Повідомлення # 3
Генеральний суддя
А що там прикольного? Може детальніше розповіси - це взагалі тема, щоб порадити іншим кудись піти! wink

myrchatkoДата: Вівторок, 21.09.2010, 11:59 | Повідомлення # 4
Генеральний писар
головна фішка класно посидіти - піти з людиною до душі smile

Іван Франко

НескоренийДата: Вівторок, 21.09.2010, 13:18 | Повідомлення # 5
Зевс
Група: Заблоковані
Останнім часом часто відвідую різні кав'ярні, тому можу порадити дещо цікаве:

1) Дзига - всередині класна атмосфера, хороший сервіс, по вечорах часто грає дядько на роялі, надворі можна посидіти під парасольками, накрившись коциком. 5
2) Дім легенд - варто приходити в хорошу погоду, щоб посидіти на даху, можна покидати монетки в капелюх трубочисту;) малий вибір їжі, сервіс хороший, ціни стандартні для компанії "Фест" 4
3) Гасова лямпа - варто відвідувати ввечері і сидіти на терасі(вже зашклена), з якої класно видно ратушу, яка підсвічується.....якось так романтично) 3
4) Масони(Найдорожча ресторація Галичини) - класно посидіти біля вікна, яке виходить на площу Ринок, поспостерігати за людьми, які снують за вікном.....рекомендую йти вдвох, в більшій компанії вся романтика пропадає))) можна запалити свічку...часто там хтось грає на роялі. сервіс класний 5
5) Смачна плітка - просто оригінальне місце, яке розташоване в підвалі театру Леся Курбаса. сервіс жосткий) 3
6) За кулісами - на другому поверсі Філармонії...файне кафе, про яке мало хто знає, недорогі ціни, є більярд, можна подивитись футбол. єдиний мінус - дуже накурено! 3
7) Культ - в підвалі Філармонії. в денний час звичайнісіньке кафе, з достатньо оригінальним дизайном(на стінах портрети відомих львів'ян з минулого і теперішнього:)), а ввечері - можна насолодитись живою музикою: грають рок, джаз, кантрі і т.д. 5
8) Кабінет - файно, романтично 3
9) Ла П'яцца(не впевнений, чи то так пишеться) - на останньому поверсі Опери-пасаж...цікава. але дорога піца. сервіс хороший. ціни захмарні 2
10) Золотий дукат - для істинних поціновувачів кави...до 30 рецептів приготування. одного відвідування достатньо wink 2
11) Під синьою фляшкою - давно там не був, але спогади про заклад лише позитивні. 3

Щодо цін на нормальну їжу(перше, друге і т.д.) в цих закладах я ніц не можу сказати, бо ніколи не харчуюся в кафе....думаю, вони створені для того, шоб просто класно провести час за горнятком кафи/чаю, бокалом квасу/пива, фужером вина...

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)

PovstanecДата: Вівторок, 21.09.2010, 13:27 | Повідомлення # 6
Генеральний суддя
Тарасе, мені сподобався опис масонів - ціни які там?

НескоренийДата: Вівторок, 21.09.2010, 13:31 | Повідомлення # 7
Зевс
Quote (Povstanec)
Тарасе, мені сподобався опис масонів - ціни які там?

ціни трошки дорожчі, ніж в Криївці. + обов'язково треба мати картку Локаль!

VersusДата: Вівторок, 21.09.2010, 21:57 | Повідомлення # 8
Генеральний суддя
Репутація: 39
фашшє мажор, по стількох місцях зависав

hummyДата: Вівторок, 21.09.2010, 23:21 | Повідомлення # 9
Генеральний писар
Репутація: 41
а я пораджу вам, мої дорогі борці, відвідати:

Цукерня - знаходиться у вуличці справа від будинку книги (там де і япона хата), дуже затишне місце, але йти великою компанією не те, бо "втрачається романтика", як каже Тарас), ціни, як і всюди в такого типу закладах, сервіс класний і атмосфера теж. Раджу спробувати струдель з яблуками під ванільним соусом і бананово-кавовий коктейль.

Дайкон - знаходиться біля галицького базару для любителів поекспериментувати - японська кухня. Дуже смачні суші і роли, а ще МЕГАсмаколик морозиво з зеленого чаю (дуже раджу спробувати)! Ціни досить високі, але якщо йти компанією можна брати різні набори і скидуватися - так дешевше).

д.с. Золотий Дукат дуже крута місцина +5

Повідомлення відредагував hummy - Середа, 22.09.2010, 21:36

НескоренийДата: Вівторок, 21.09.2010, 23:59 | Повідомлення # 10
Зевс
Настя, ше б бали виставити....

Ir4ukДата: Середа, 22.09.2010, 00:15 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Друзі
Репутація: 13
Quote (Нескорений)
9) Ла П'яцца(не впевнений, чи то так пишеться) - на останньому поверсі Опери-пасаж...цікава. але дорога піца. сервіс хороший. ціни захмарні 2

хм. Ла Піацца .цікава. сервіс таки хороший. зате піца мені там найбільше подобається... окремі зали для курящих і не курящих, можна поспостерігати як тобі ту піцу роблять + всім цінителям італійської кухні там класне спагетті !! ось це моя думка 4 бали .

hummyДата: Середа, 22.09.2010, 00:18 | Повідомлення # 12
Генеральний писар
цукерня - 5!!
дайкон - 5 з мінусом (через ціни і те, що в курящому залі є диванчики зручні, а в некурящому лише стільці...тож приходить дихати димом або пожертвувати комфортом;))

Повідомлення відредагував hummy - Середа, 22.09.2010, 21:36

Ir4ukДата: Середа, 22.09.2010, 00:18 | Повідомлення # 13
Полковник
Quote (hummy)
Цукерня - знаходиться у вуличці справа від будинку книги (там де і япона хата), дуже затишне місце, але йти великою компанією не те, бо "втрачається романтика", як каже Тарас), ціни, як і всюди в такого типу закладах, сервіс класний і атмосфера теж. Раджу спробувати струдель з яблуками під ванільним соусом і бананово-кавовий коктейль.

блін Настя шарить про струдель ;)))

Ziro4kaДата: Середа, 22.09.2010, 17:01 | Повідомлення # 14
Джура
Репутація: 1
о так..струдель це смакотище....можу порадити його у Дзизі скуштувати..там він з різними начинками (яблучко,вишенька і чорнички) политий морозивом..ммм..ням-ням...
колись багато часу проводила у Кабінеті..але зараз він "спопсився"...обслуговують дуже нефайно,з неохотою..і буває приносять брудні стаканчики і прибори...ніа..туди не ходіть...
обожнюю Япону Хату...смачненькі суші ( дуже подібні до "оригіналів" )..і рис з всякими прибамбасами)....5

hummyДата: Середа, 22.09.2010, 21:39 | Повідомлення # 15
Генеральний писар
сьогодні зацінила "кав'ярню на бамбетлі", посиділа на оміряному підвіконнику, обклавшись подушками....ммм....є цікавий вибір кави (наприклад, з лимоном і медом або з чорним перцем і мускатним горіхом тощо)), ціни нормальні і пляцки-тортики дуууже кльові!) тож від мене тверде 5!

НескоренийДата: Середа, 22.09.2010, 21:48 | Повідомлення # 16
Зевс
Крім різних кафешок можна погуляти по парках, музеях, театрах...

Зі всіх львівських парків мені найбільше подобається Парк імені Івана Франка, там є гарні доріжки, класна алея з достатньою кількістю лавок....і освітлення...люблю прогулюватись там вночі) Також вночі цікаво побувати на Високому замку, посидіти там, повибирати собі вогники, помріяти...)))

З театрів хочеться виділити Театр імені Леся Курбаса, він мені подобається тим, що ти сидиш біля самої сцени і майже стаєш безпосереднім учасником вистави...всім рекомендую хоча б раз там побувати. Ціни від 30 грн...

Музеї...В дитинстві ходити по музеях цікавіше))), але вважаю, шо кожен львів'янин повинен побувати в "Королівських палатах" в Італійському дворику, Арсеналі, в Аптеці-музеї, в галереї "Равлик"(прогулятись по підземеллях Єзуїтської колегії), вартує також побувати в Музеї релігії в Домініканському соборі(можна подивитись на мумії кота і сокола)))), крім того на площі Митній є маловідомий музей славного українського скульптора Іоана Пінзеля, роботи якого наступного року виставлятимуться в паризькому Луврі(до речі, єдиний українский митець, який удостоївся такої честі!).

Пізнаваймо і бережімо своє місто, бо ми маємо чим пишатися!

myrchatkoДата: Середа, 22.09.2010, 22:59 | Повідомлення # 17
Генеральний писар
погоджуюсь!
у Парку Франка дуже романтично)) і зручно відпочивати)

Театр Курбаса перевертає усталені погляди на театр, як каже Тарас, сидиш майже біля сцени, глядачів максимум 30, все дуже компактно, талановиті актори, елегантний антураж, новаторські вистави...
не була у театрі Воскресіння - поділіться думками, хто мав нагоду піти туди!

крім описаних музеїв, хотіла б виділити музей Соломії Крушельницької на вул. Крушельницької (близько від універу). Помешкання видатної оперної співачки вражає елегантним стилем, декілька кімнат облаштовані зі смаком, хороші працівниці-екскурсоводи. Також радила хоча б раз відвідати музей-садибу Франка + по сусідству розташований будинок Грушевського.

Іван Франко

hummyДата: Середа, 22.09.2010, 23:49 | Повідомлення # 18
Генеральний писар
Я була в театрі Воскресіння...враження?)...хех....вистава була цікава...уявіть собі...посередині сцена, а навколо все залите водою (це такий задум був)...збоку сидять глядачі...теж десь 30 місць...і близько до сцени. Та вода навколо була фішкою) ще такого не бачила просто) в певні моменти актори ставали у воду і навіть хляпалися...тож перші ряди були усміхнено-мокрі))))

загалом враження позитивне!=)

Ir4ukДата: Четвер, 23.09.2010, 00:21 | Повідомлення # 19
Полковник
ого круто, треба сходити smile
люблю такі штуки,як театри :)))

PovstanecДата: Четвер, 23.09.2010, 00:33 | Повідомлення # 20
Генеральний суддя
сауни? angry

НескоренийДата: Четвер, 23.09.2010, 00:35 | Повідомлення # 21
Зевс
О, сауни і заміські готелі...хто нам розкаже шось про них?

skirchukДата: Четвер, 23.09.2010, 16:50 | Повідомлення # 22
Полковник
Група: Користувачі
Репутація: 2
трохи запізно відписувати, але все ж таки: Пінзель - НЕ УКРАЇНСЬКИЙ СКУЛЬПТОР. Він взагалі прибув у Галичину невідомо звідки, мабуть втікаючи від боргів. Більшість істориків вважають, що він з Моравії. Приїхавши сюди, вигадав собі ім'я і почав ліпити скульптури, яких тут ще ніхто зроду не бачив (пізнє барокко).

Також рекомендую прогулятися Личаківським кладовищем з путівником у руках. Там не лише поховані світові особистості, але є і захоплюючі монументальні експонати.

Як терпен, то спасен (моя прабабця)

НескоренийДата: Четвер, 23.09.2010, 19:31 | Повідомлення # 23
Зевс
Quote (skirchuk)
Пінзель - НЕ УКРАЇНСЬКИЙ СКУЛЬПТОР

Ахха, Петре, варто розрізняти національність від місця проживання....тому твоє зауваження цікаве, але абсолютно недоречне;)

lvivankaДата: Четвер, 23.09.2010, 23:17 | Повідомлення # 24
Генеральний писар
Група: Модератори
Репутація: 44
о, прогулянка Личаківським цвинтарем - це ще одна моя мрія, і в підземелля Львова хочу)

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!

PovstanecДата: Четвер, 23.09.2010, 23:22 | Повідомлення # 25
Генеральний суддя
Ахха, Петре, варто розрізняти національність від місця проживання....тому твоє зауваження цікаве, але абсолютно недоречне;)

+1 smile

Згадалося вранці (проходили з Настею повз):
Дім Роберта Домса - дуже круте місце, посидіти футбол подивитися, на якомусь крутому концерті чи просто потусити з великою компанієї і з'їсти чудового м'яса - це неперевершено. Ціни не дуже знаю які... Знаходиться у підвалі, крутий інтерєр, мені нагадує постійно в стиіл аля-вікінги, середньовіччя щось типу такого! smile Є декілька залів! smile Оцінка: 5!

RomanДата: П`ятниця, 24.09.2010, 19:18 | Повідомлення # 26
Генеральний писар
Група: Борці
Репутація: 16
Quote (Povstanec)
Згадалося вранці (проходили з Настею повз):
Дім Роберта Домса - дуже круте місце, посидіти футбол подивитися, на якомусь крутому концерті чи просто потусити з великою компанієї і з'їсти чудового м'яса - це неперевершено. Ціни не дуже знаю які... Знаходиться у підвалі, крутий інтерєр, мені нагадує постійно в стиіл аля-вікінги, середньовіччя щось типу такого!

Крутий заклад, теж люблю в ньому з друзями посидіти

Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!

PovstanecДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:04 | Повідомлення # 27
Генеральний суддя
МакДональдз smile

lvivankaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:26 | Повідомлення # 28
Генеральний писар
Арсен, кафешка - десь на 3

Я не хочу нудно скніти:

Повідомлення відредагував lvivanka - П`ятниця, 24.09.2010, 22:26

myrchatkoДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:39 | Повідомлення # 29
Генеральний писар
Quote (lvivanka)
і в підземелля Львова хочу)

я теж ще не була, хоча багато чула
йдемо, lvivanka?

Іван Франко

lvivankaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 22:56 | Повідомлення # 30
Генеральний писар
myrchatko, йдемо, йдемо!!!!!!!!! applause cranky good rah happy

Я не хочу нудно скніти:

Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Дозвілля ві Львові (про посиденьки і походеньки)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Радіо
Переклад сайту
Нове на форумі
Що Ви зараз читаєте?
Останній допис: Мурзик
Форум: Просто потриндіти
Відповідей: 108
Пейнтбол
Останній допис: dp120886lvp
Відповідей: 45
ЯК ПИСАТИ ПРОЕКТИ
Останній допис: dp120886lvp
Форум: Наші заходи
Відповідей: 4
Допоможіть гітаристу...
Останній допис: Fury
Відповідей: 1
Ділимось поезією.
Останній допис: _Олександр_
Форум: Для гостей
Відповідей: 0
Теги
Пошук
Loading
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Корисний софт
Перекладач
зна
Наші друзі
 Українські пісні  Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.  Пиши українською  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2017