Четвер, 28.03.2024, 12:44

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Не треба боротися з втомою! Набагато краще заспокоїтися в її обіймах.

 А. Підводний
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Російськомовні українці? (Цікаво знати вашу думку.)
Російськомовні українці?
VitosДата: Четвер, 25.11.2010, 12:22 | Повідомлення # 61
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Нескорений)
а те, що ти навів, взагалі в ніякі рамки не вкладається...

Чому? Якщо глибоко рити ця тема також може бути дискусійною)))


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
НескоренийДата: Четвер, 25.11.2010, 12:30 | Повідомлення # 62
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Quote (Vitos)
Чому? Якщо глибоко рити ця тема також може бути дискусійною)))

хіба штучно дискусійною...


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
VitosДата: Четвер, 25.11.2010, 12:44 | Повідомлення # 63
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Нескорений,
Я до чого вів, що якщо бути ЗАНАДТО принциповим і не намагатися дійсно досягти спільної мети, не намагатись дійти до компромісу, до "істини", то можна навіть і довести, що я на генетичному рівні кращий за інших. Та в принципі достатньо буде сказати просто "я так сказав"...
Щодо історії то в мене було то 10 то 11, брав участь у районній олімпіаді... тобто не скажу, що в мене було "2" з історіїї. Просто і історію можуть всі перекручувати у свою сторону(((
От, наприклад в Ізраїлі та в США всі школярі впевнені, що 2-гу Світову війну виграли США...


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
CherryДата: Четвер, 25.11.2010, 18:42 | Повідомлення # 64
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
не погоджуюся з вами двома... кожна країна під час війни зазнала значних втрат... можливо одна більше, я якась менше... але ж всі вони постраждали... і для кожної з них це були значні втрати... тому про це не можна ось так судити... angry

а щодо російськомовних українців, то це як, на мою думку, не із приємних явищ... і такі люди в цьому не винні... це все так історично склалося... нас більше ніж 300 років асимілювали, русифікували... таке просто не може ось так взяти і зникнути безслідно... і з часом, якщо наша влада хоч трішки до цього прикладеться, то цю ситуацію можна буде хоч якось помало спробувати виправляти... звичайно, що українізацію 20-30 років проводити ніхто не збирається, та й робити такого не можна... таке тре робити поступово... smile

 
KlymДата: Четвер, 25.11.2010, 19:12 | Повідомлення # 65
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
ти ніби блондинка сказала і не в тему ....ніхто ні про кількість ні про нічого таке не говорив ...ми говорили хто виграв війну ..і хто більший вклад внес у війну ...тут ніхто не говорив шо малі втрати .... cool
 
CherryДата: Четвер, 25.11.2010, 19:28 | Повідомлення # 66
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
а до чого тут блондинка???тимбільше я ж не брюнетка...та бляха... причепилися до блондинок... навпаки... ти навіть не шарш шо таке арійська раса...а в кінці ви говорили саме про втрати... і я саме в тему то сказала...тоді, якщо ти так кажеш, то до чого було ось це твоє:"тут бодайби хтось написав хтось написав шо малих втрат зазнали..."???
 
KlymДата: Четвер, 25.11.2010, 19:38 | Повідомлення # 67
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
арійська ??? ..в тебе мзи хилі і вузькі стегна ...
 
НескоренийДата: Четвер, 25.11.2010, 20:20 | Повідомлення # 68
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Стер весь оффтоп, крім дописів Андрійка і Марічки(просто дуже заперло про арійців))))). Згодом і це стру. Хоча ці три повідомлення можна зразу відправляти в тему "Кумедні часи мого життя" wink

Уважно читайте тему. Для інших питань - інша тема.


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
VitosДата: Четвер, 25.11.2010, 20:57 | Повідомлення # 69
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Cherry)
це все так історично склалося... нас більше ніж 300 років асимілювали, русифікували...

НУ НАРЕШТІ!!!
Дякую тобі, підтримую.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
КалабаняДата: П`ятниця, 26.11.2010, 21:26 | Повідомлення # 70
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Стосовно війни: Vitos, вважаєш СРСР вийрав би війну без США і инших союзників?!
щодо російськомавних українців і історичних умов:так, це жахливо!Для нашої нації, але ми мусимо це змінювати!!!все ж таки живемо в Україні, і мова наша українська! і взагалі не визнаю російськомовних УКРАЇНЦІВ, якщо ти розмовляєш російською, тоді ти-росіянин!!!!!!!!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
VitosДата: Субота, 27.11.2010, 15:12 | Повідомлення # 71
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Для всіх супер знавців історії України... уривок з історії України:
"Австро-Угорщина на відміну від Росії проводила набагато ліберальнішу політику щодо українців. Тут дозволялася діяльність політичних партій та організацій, спортивних організацій, діяли школи з українською мовою навчання, виходили українською мовою газети та журнали. В разі перемоги країн Центрального блоку можна було б розраховувати на значне розширення автономії, в разі поразки чи розпаду імперії — на створення незалежної Української держави. Українські військові частини в будь-якому випадку стали б опорою народу в його національно-визвольній боротьбі. Аналогічним шляхом ішли не лише українці, а й поляки, чехи, котрі створили національні частини, що відіграли важливу роль у творенні їхніх незалежних держав..."
Може тепер до когось дійде чому все так сталося... Ви зберегли мову не тому, що в такі круті і сила волі в вас більша... Навіть супер борець ВОНС розмовляв би російською!!! Різні ситуації були в нас... !!!


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
КалабаняДата: Субота, 27.11.2010, 18:47 | Повідомлення # 72
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Гаразд, ти супер знавець історії, а ми -ні.я говорила вже, що історично ситуація була важкою, але, що зараз мішає взяти і вивчити українську мову, вивчити справжню історію і вшановувати і пам"ятати про героїв!не розумію:чого ти створив цю тему, якщо ти НЕ ЧУЄШ, що ми говоримо!!!!

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
VitosДата: Неділя, 28.11.2010, 00:41 | Повідомлення # 73
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Калабаня,
Майже 90% українців знають укр. мову... кожен її вивчає в школі...
Quote (Калабаня)
Гаразд, ти супер знавець історії

Чекайте, я цього не говорив, декілька днів тому мені сказали що я її не знаю... ось і привів рядки, які мали всі прочитати ще в школі...
Декілька років тому ще соромно було комусь розмовляти на укр.мові на Сході... зараз вже по-троху все змінюється... все буде з часом і бажанням. Ось так все "з бухти-барахти" не робиться, для цього потрібно не рік і не два...
Quote (Калабаня)
чого ти створив цю тему, якщо ти НЕ ЧУЄШ, що ми говоримо!!!

Чому не чую? Я відповідаю на всі адекватні питання... аргументую свою думку... Здається хтось інший не чує її... Як кажуть "не судіть інших, не судіми будете"... Ви не знали справжнього гніту Російської імперії... Не потрібно задирати носа... Всі українці абсолютно однаково гідні називатися ними...
Quote (Калабаня)
пам"ятати про героїв

В нас дуже шанують своїх героїв... може річ в тому, що вони в нас різні???


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
ЛілейкаДата: Неділя, 28.11.2010, 11:07 | Повідомлення # 74
Полковник
Група: Борці
Повідомлень: 107
Репутація: 28
Quote (Vitos)
Австро-Угорщина на відміну від Росії проводила набагато ліберальнішу політику щодо українців

Якщо порівнювати, то на західноукраїнських землях було трошки більше можливостей національного розвитку, або навіть не розвитку, а збереження власної мови, культури, традицій. Може, тому у Радянському Союзі керувати східними областями України було легше, ніж західними, які були у складі спочатку Австро-Угорщини, потім Польської держави.
Австро-Угорщина також була імперією, хоча більш ліберальною у політиці щодо інших народів. Але у Галичині більшість проголошених прав все-таки були лише на папері, порівняно з польським населенням і поширенням польської мови, як офіційної.

Хотіла сказати, що добре, що ми знаємо історичні події, але варто вже робити з цього висновки.
Калабаня, погоджуюся, що справді тепер, на щастя, нема нічого такого, щоб заважало вивчати українську мову.
Так само забезпечено вивчення російської мови як однієї з мов національних меншин. Не думаю, що треба вводити ще якісь пільги.

Vitos, я теж розумію, що не все й одразу.
Все залежить від того, чи російськомовні українці усвідомлюють те, що вони українці.
Це також стосується і тих, хто розмовляє українською!

В першу чергу це залежить від молоді.
Я мала можливість побувати цього літа у Маріуполі, познайомитися з хорошими людьми. smile
Вони чудово розуміли нас, хоча тільки дехто розмовляв українською. sad
Самі розказували, що російська переважає і в навчанні, і у побуті...

Quote (Vitos)
Декілька років тому ще соромно було комусь розмовляти на укр.мові на Сході... зараз вже по-троху все змінюється...

Це напевно був той випадок, вони не хотіли помилитися, тому розмовляли так, як зручніше.
На жаль, у багатьох випадках, особливо старше покоління, люди категорично відмовляються щось змінювати, маю на увазі питання мови.
Якщо так кожного разу, то що тоді?

Quote (Klym)
ти ніби блондинка сказала і не в тему ....

А це дійсно не в тему, слідкуй за тим, про що говориш, Андрійку!


Повідомлення відредагував Лілейка - Неділя, 28.11.2010, 11:09
 
VitosДата: Неділя, 28.11.2010, 16:02 | Повідомлення # 75
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Лілейка,
Просто дякую тобі за адекватну відповідь!
Quote (Лілейка)
Все залежить від того, чи російськомовні українці усвідомлюють те, що вони українці

Я думаю тут просто не має бути жодних сумнівів!!! Жодних.
Це, знаєте, як американці і британці... одна мова, але різні нації (це приклад виключно як приклад національного самоусвідомлення!!!)
smile


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
ЛілейкаДата: Понеділок, 29.11.2010, 11:42 | Повідомлення # 76
Полковник
Група: Борці
Повідомлень: 107
Репутація: 28
Думаю, варто ще додати, якщо людина це усвідомлює, то не повинна зважати на будь-які перешкоди, вчити українську, розмовляти, навіть з помилками на початку, але не залишати все, як є.
Ті, кого я знаю, не боялися помилитися, запитували, чи правильно.
Вони старалися! І мені було приємно вдвічі більше!
smile
 
ViktoriyaДата: Вівторок, 30.11.2010, 10:20 | Повідомлення # 77
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Але як не крути,все зводиться до політики.Разом з тим, російськомовні українці досить часто є більш близькими у політичному виборі саме до росіян, а не до україномовних українців.
Україномовна частина населення відрізняється від російськомовної у визначенні геополітичних пріоритетів, ставленні до ЄС і об’єднання з колишніми республіками СРСР.
Щодо російської мови, російськомовні українці також ближче до росіян, ніж до україномовних українців. Висновок КМІСу – незалежність, геополітичне визначення України, статус російської мови – це ті питання, які розрізняють україномовних українців, російськомовних українців і російськомовних росіян.
Завідувач соціально-політичних процесів Інституту соціології НАН України Вишняк, проаналізувавши 13 річних моніторингів Інституту соціології у 6 політичних регіонах України, теж дійшов до висновку, що за усі роки незалежності українців розділяли тільки два питання – російська мова та відносини з Росією.
Президент КМІСу Валерій Хмелько ("Дзеркало тижня" 24-30 червня 2006): "Проведений аналіз переконливо підводить до висновку: політикам вдається розколювати Україну під час виборів на дві частини через те, що ці частини мають протилежне співвідношення моноетнічних українців, з одного боку, та біетнічних російсько-українців і моноетнічних росіян, з іншого…
Як показав розподіл голосів на виборах, те, кому саме люди довіряють вирішення соціальних та економічних проблем, залежить не від відмінностей у тонкощах соціальних і економічних програм різних не лівих політичних сил. Довіра виборців, як з’ясувалося, залежить від поділюваних з політиками національних почуттів.
Саме національні почуття моноетнічних українців схиляють їх до довіри більше тим політикам, які переконують, що життя покращиться через вступ України до Євросоюзу та захист української мови і культури.А національні почуття російсько-українців і моноетнічних росіян схиляють їх до довіри більше тим політикам, які переконують, що життя покращиться, якщо Україна не буде приєднуватися до НАТО, а приєднається до союзу Росії і Білорусі, до ЄЕП та надасть російській мові статус державної .Немає сумніву, що така ситуація значною мірою є наслідком історично довготривалої політики русифікації".


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
VitosДата: Вівторок, 30.11.2010, 11:37 | Повідомлення # 78
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Viktoriya)
російськомовні українці досить часто є більш близькими у політичному виборі саме до росіян, а не до україномовних українців

Ну тут ти не права, зовсім... Однозначно українці (бо це і є ми), а вже потім росіяни... прости для нас - росіяни це брати, і не на словах, а кровно...
Просто потрібно радитись)))

Додано (30.11.2010, 11:37)
---------------------------------------------

Quote (Viktoriya)
ставленні до ЄС і об’єднання з колишніми республіками СРСР.

А тут, будь ласка детальніше)))
Всі українці хочуть у ЄС... просто тут, наприклад, вважають, що потрібно спочатку досягнути того рівня, а потім приєднуватись, бо нас там ніхто не чекає бідних і знедолених... а в СРСР хочуть хіба що комуністи... яка в них підтримка зараз?????


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)


Повідомлення відредагував Vitos - Вівторок, 30.11.2010, 11:38
 
ViktoriyaДата: Вівторок, 30.11.2010, 11:52 | Повідомлення # 79
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Проти росіян,я не маю нічого поганого!

Quote (Vitos)
Ну тут ти не права, зовсім...

я трошки не правильно написала, російськомовні українці досить часто є більш близькими у політичному виборі саме до російськомовних українців...

можливо,але як тоді пояснити, взявши ті ж самі вибори,чому люди на сході надали перевагу кандидату в призиденти В.Януковича,(російськомовного,також враховуючи ,що на сході,переважаюча частина російськомовних людей),
а на заході В.Ющенка,(україномовного)!?


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
VitosДата: Вівторок, 30.11.2010, 12:22 | Повідомлення # 80
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Viktoriya)
російськомовні українці досить часто є більш близькими у політичному виборі саме до російськомовних українців...

:-)))
Нонсонс))) biggrin
Не тільки все від мови залежало... Ви ще не знаєте як у Донецьку Ахметова носять на руках... якби його не любили певні політики, але він для міста зробив більше ніж усі Президенти разом узяті... ось там щира любов до олігарха...


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)


Повідомлення відредагував Vitos - Вівторок, 30.11.2010, 12:24
 
КалабаняДата: Вівторок, 30.11.2010, 20:18 | Повідомлення # 81
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Vitos, може будеш стверджувати, що росіяни ше й наші старші брати?!
Ахметов?! то дайте йому героя за те,що він так закрутив вам мозок!!!!
скільки разів казала собі,що не буду спілкуватися з москалями!!-а вони усюди!!!!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
VitosДата: Вівторок, 30.11.2010, 20:42 | Повідомлення # 82
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Калабаня)
скільки разів казала собі,що не буду спілкуватися з москалями!

то і не спілкуйся з ними, в нас свобода вибору, до того ж, думаю і вони не дуже-то і захочуть з тобою спілкуватись.
Quote (Калабаня)
то дайте йому героя за те,що він так закрутив вам мозок!

То дай ти... кого ти просиш "дайте"???
Quote (Калабаня)
може будеш стверджувати, що росіяни ше й наші старші брати

хіба, що східні, або північно-східні. smile


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
КалабаняДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:25 | Повідомлення # 83
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
О, так! Свобода є, поки що!
Більше не буду!!!!!!!!!!!!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
ViktoriyaДата: Середа, 01.12.2010, 09:55 | Повідомлення # 84
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Я не знаю,в мене є багацько друзів які спілкуються російською мовою,але це лише тому,що в них так розмовляють в сім"ї, їх так виховували,так було і так є...але вони чомусь не прагнуть,щоб руСский Язик був другою державною мовою,на відмінну від молоді та старших людей сходу....

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

Повідомлення відредагував Viktoriya - Середа, 01.12.2010, 09:59
 
VitosДата: Середа, 01.12.2010, 13:28 | Повідомлення # 85
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Viktoriya,
Я - типовий приклад твоїх друзів.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Російськомовні українці? (Цікаво знати вашу думку.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024