Середа, 13.12.2017, 18:54

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

За свободу можна боротися лише там, де вона є.

Володимир Голобородько
Чат
Статистика

ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Дозвілля ві Львові (про посиденьки і походеньки)
Дозвілля ві Львові
myrchatkoДата: Середа, 29.09.2010, 22:15 | Повідомлення # 61
Генеральний писар
Група: Правління
Репутація: 48
+
Quote (Vitos)
Народ, хто шарить?.. Потрібна допомога.
Колись давно бачив по ТВ, що у Львові є чи кафе, чи ресторан, де готують якийсь класний (фірмовий) борщ, і насипають його не у посуд, як зазвичай, а у буханку хліба. Печеться спеціальний кирпичний хліб, у якому вибирають м'якоть, і насипають туди борщ, мені здається це просто геніальна ідея!!!))) Хліб добре пропікається, через стінки борщ не просочиться!!!)))
Так от, хочу відвідати це місце)))

моя подруга смакувала цю страву у "Роберта Домса"
+ у "Криївці" в меню теж є ця страва, але приносять її в горщику wink

Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко

VitosДата: Четвер, 30.09.2010, 21:47 | Повідомлення # 62
Полковник
Група: Друзі
Репутація: 6
Quote (myrchatko)
у "Роберта Домса"

Це у Львові?
Quote (myrchatko)
в меню теж є ця страва, але приносять її в горщику

А ти працюєш у цій "Криївці"?

Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)

Повідомлення відредагував Vitos - Четвер, 30.09.2010, 21:48

myrchatkoДата: П`ятниця, 01.10.2010, 01:24 | Повідомлення # 63
Генеральний писар
Quote (Vitos)
Це у Львові?

звичайно biggrin

Quote (Vitos)
в меню теж є ця страва, але приносять її в горщику

це були враження моєї подруги smile

Іван Франко

VitosДата: П`ятниця, 01.10.2010, 20:55 | Повідомлення # 64
Полковник
Quote (myrchatko)
але приносять її в горщику

Тоді це вже не та страва)))
Так поїсти борщу можна у багатьох місцях))) biggrin

Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)

myrchatkoДата: П`ятниця, 01.10.2010, 21:39 | Повідомлення # 65
Генеральний писар
Quote (Vitos)
Так поїсти борщу можна у багатьох місцях))) biggrin

ага, навіть в Севастіяна вдома))) biggrin

Іван Франко

VitosДата: П`ятниця, 01.10.2010, 21:46 | Повідомлення # 66
Полковник
Quote (myrchatko)
ага, навіть в Севастіяна вдома)))

А чого ти так кажеш, ще й із смайлом?)
Він вас борщем весь час кормить? smile

Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)

PovstanecДата: Субота, 02.10.2010, 22:58 | Повідомлення # 67
Генеральний суддя
Група: Адміни
Репутація: -666
Я їх видалив! ТОму що це офтоп, а офтоп, на хлопський розум, це пости, які не мають ніякого значення по темі. Для цього створюємо нову тему і обговорюємо. Дякую за виявлене розуміння.

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)

PovstanecДата: Субота, 23.10.2010, 15:34 | Повідомлення # 68
Генеральний суддя
а візьміть хтось, хто має бажання і час, підсумуйте усе що тут було сказане! wink Щоб було знову тема для обговерення підсумованого + чогось нового - щоб не повторювалося!)))

PovstanecДата: Середа, 17.11.2010, 00:15 | Повідомлення # 69
Генеральний суддя
Quote (Povstanec)
а візьміть хтось, хто має бажання і час, підсумуйте усе що тут було сказане! wink Щоб було знову тема для обговерення підсумованого + чогось нового - щоб не повторювалося!)))

може хтось це зробить?
Оксана Яремчук чи Оля Мартиник? Або Інна Нагорна? Олеся Міхневич?

ЕгдшзДата: Неділя, 21.11.2010, 12:22 | Повідомлення # 70
Курінний отаман
Група: Борці
Репутація: 33
Привіт любі борцята! В мене є маленька пропозиція: 26 листопада (п*ятниця) в театрі ім. М. Заньковецької відбудеться показ вистави "Небилиці про Івана" поставлена нашими заньківчанами за кіносценарієм Івана Миколайчука. Як ви ставитись до того, щоб піти на цю виставу?

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.
В. Еллан

KlymДата: Неділя, 21.11.2010, 13:45 | Повідомлення # 71
Кошовий отаман
Репутація: 17
година котра ...сума білета cool ) cool

ЕгдшзДата: Неділя, 21.11.2010, 14:37 | Повідомлення # 72
Курінний отаман
Репутація: 33
18:00, ціна 20-30 гривень, але завтра скажу точніше

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.
В. Еллан

OlesjaДата: Понеділок, 22.11.2010, 12:24 | Повідомлення # 73
Козак
Група: Користувачі
Репутація: 19
Узагальнюю інформацію по кафешках.
1)Дзига - всередині класна атмосфера, хороший сервіс, по вечорах часто грає дядько на роялі, надворі можна посидіти під парасольками, накрившись коциком. Оцінка: 5
2) Соната -супер файна кафешка, що знаходиться на вул.Валовій!!!там є смачнюще смажене морозиво і багато інших смаколиків!Особливо приємно посидіти на другому поверсі біля вікна:) Оцінка: 5
3) Дім Роберта Домса - дуже круте місце, посидіти футбол подивитися, на якомусь крутому концерті чи просто потусити з великою компанієї і з'їсти чудового м'яса - це неперевершено. Ціни не дуже знаю які... Знаходиться у підвалі, крутий інтерєр, мені нагадує постійно в стиіл аля-вікінги, середньовіччя щось типу такого! Є декілька залів! Оцінка: 5
4) Світ кави- смачний гарячий шоколад різних видів, смачненькі тортики. Можна посидіти на дворі вкутавшись пледом. Одним словом романтика. Оцінка: 5
5) Масони(Найдорожча ресторація Галичини) - класно посидіти біля вікна, яке виходить на площу Ринок, поспостерігати за людьми, які снують за вікном.....рекомендую йти вдвох, в більшій компанії вся романтика пропадає))) можна запалити свічку...часто там хтось грає на роялі. сервіс класний Оцінка: 5
6) Культ - в підвалі Філармонії. в денний час звичайнісіньке кафе, з достатньо оригінальним дизайном(на стінах портрети відомих львів'ян з минулого і теперішнього:)), а ввечері - можна насолодитись живою музикою: грають рок, джаз, кантрі і т.д. Оцінка: 5
7) На бамбетлі - цікавий вибір кави (наприклад, з лимоном і медом або з чорним перцем і мускатним горіхом тощо)), ціни нормальні і пляцки-тортики дуууже кльові. Оцінка: 5
8) Цукерня - знаходиться у вуличці справа від будинку книги (там де і япона хата), дуже затишне місце, але йти великою компанією не те, бо "втрачається романтика", як каже Тарас), ціни, як і всюди в такого типу закладах, сервіс класний і атмосфера теж. Раджу спробувати струдель з яблуками під ванільним соусом і бананово-кавовий коктейль. Оцінка: 5
9) Япона Хата. смачненькі суші ( дуже подібні до "оригіналів" )..і рис з всякими прибамбасами).... Оцінка: 5
10) "Двері в..." - гарне кафе в одному із двориків на вул. Федорова, 18. Оригінальна, приємна, романтична обстановка. От тільки жаль, здається, воно сезонне. Оцінка: 5.
11) Дайкон - знаходиться біля галицького базару для любителів поекспериментувати - японська кухня. Дуже смачні суші і роли, а ще МЕГАсмаколик морозиво з зеленого чаю (дуже раджу спробувати)! Ціни досить високі, але якщо йти компанією можна брати різні набори і скидуватися - так дешевше) Оцінка: 5-
12) Дім легенд - варто приходити в хорошу погоду, щоб посидіти на даху, можна покидати монетки в капелюх трубочисту;) малий вибір їжі, сервіс хороший, ціни стандартні для компанії "Фест" Оцінка: 4
13) Золотий дукат - для істинних поціновувачів кави...до 30 рецептів приготування. одного відвідування достатньо Оцінка: 4
14) Атмосфера. класний дизайн в середині..в одному з залів величееееезний телік , класні концерти там завжди крутять,але ціни недешеві.Смачні коктейлі,морозиво, штрудель. Оцінка: 4
15) Coffe-in Цікавий "домашній" інтер"єр, обслуговування більш-менш, ціни звичні для центру. загалом файно, але буває ще краще. Оцінка: 4
16) Мапа- нічого особливого,але посидіти приємно. Оцінка: 4
17) Кафе №1- так само як і «Мапа». Оцінка: 4
18 )Під синьою фляшкою - спогади про заклад лише позитивні. Оцінка: 3
19) Кабінет - файно, романтично Оцінка: 3
20) Ла Піацца - на останньому поверсі Опери-пасаж...цікава. але дорога піца. сервіс хороший. ціни захмарні Оцінка: 3
21) За кулісами - на другому поверсі Філармонії...файне кафе, про яке мало хто знає, недорогі ціни, є більярд, можна подивитись футбол. єдиний мінус - дуже накурено! Оцінка: 3
22) Смачна плітка - просто оригінальне місце, яке розташоване в підвалі театру Леся Курбаса. сервіс жосткий) Оцінка: 3
23) Гасова лямпа - варто відвідувати ввечері і сидіти на терасі(вже зашклена), з якої класно видно ратушу, яка підсвічується.....якось так романтично) Оцінка: 3

Додано (22.11.2010, 12:24)
---------------------------------------------
Інші місця,де можна приємно провести час:

Парки:
Парк імені Івана Франка, гарні доріжки, класна алея з достатньою кількістю лавок....і освітлення...люблю прогулюватись там вночі)
Високий замок. цікаво вночі побувати, посидіти там, повибирати собі вогники, помріяти...

Театри:
Театр імені Леся Курбаса, подобається тим, що ти сидиш біля самої сцени і майже стаєш безпосереднім учасником вистави...всім рекомендую хоча б раз там побувати. Ціни від 30 грн.
Театр Воскресіння. Цікаві вистави, приблизно 30 місць, по домашньому затишно, недорого.

Музеї:
"Королівські палати" в Італійському дворику;
Арсенал;
Аптека-музей;
галерея "Равлик"(прогулятись по підземеллях Єзуїтської колегії);
музей релігії в Домініканському соборі(можна подивитись на мумії кота і сокола))));
на площі Митній є маловідомий музей славного українського скульптора Іоана Пінзеля, роботи якого наступного року виставлятимуться в паризькому Луврі;
музей Соломії Крушельницької на вул. Крушельницької (близько від універу), помешкання видатної оперної співачки вражає елегантним стилем, декілька кімнат облаштовані зі смаком, хороші працівниці-екскурсоводи;
музей-садиба Франка + по сусідству розташований будинок Грушевського

Личаківський цвинтар. Побродити з путівником в руках, пошукати поховання відомих людей.

Повідомлення відредагував Olesja - Понеділок, 22.11.2010, 12:24

KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 21:39 | Повідомлення # 74
Кошовий отаман
здається ше зараз триває в муніципальному театрі ..виставка воскових фігур ..там тато ленін є ..і вуйко сталін ..цікаво ! cool

lvivankaДата: Середа, 24.11.2010, 00:15 | Повідомлення # 75
Генеральний писар
Група: Модератори
Репутація: 44
Quote (Klym)
.там тато ленін є ..і вуйко сталін

Klym, тебе підкинули в дитинстві? cool

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!

KlymДата: Середа, 24.11.2010, 12:25 | Повідомлення # 76
Кошовий отаман
я з насмішкою то писав ....( колись мого вуйка вчили в садочку говорити лєнін мой папа .) cool

lvivankaДата: Субота, 29.01.2011, 23:56 | Повідомлення # 77
Генеральний писар
Група: Модератори
Репутація: 44
натрапила на смачну інформацію:

IV загальноміське Свято Шоколаду

11-14 лютого 2011 року у Львові

Львівський Палац мистецтв

Цього року ми вирішили змінити традицію проведення Свята шоколаду переддень 8 березня, а присвятити свято Дню закоханих!

На Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів. Шоколадні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, що розважатимуть гостей на вулицях міста та в міських театрах.

Щодня IV Святі шоколаду Вас чекає:

* Ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом шоколадних ласощів

* бризки шоколадних фонтанів

* конкурси та забави

* Інтерактивний дитячий шоколадний сектор

* цукерковий кулькоспад...

Працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Що особливого чекає Вас на святі?

11 лютого –
Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду - урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері.
Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор - нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому
Вперше у Львові всесвітньо відомий тенор 11 лютого у Львівській опері Робертіно Лоретті.

12 лютого –
Створення шоколадного міста – “Львів з шоколаду”

13 лютого -
Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта

14 лютого –
День усіх закоханих

Цей день ми відзначимо особливо!
Для усіх, хто бажає провести один з найромантичніших вечорів Свято шоколаду запрошує у Палац мистецтв, де ми організуємо для усіх коханих і закоханих особливу програму. Запах шоколаду, романтична атмосфера і солодкий джаз.
Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина.
На гостей чекає: Романтична атмосфера, вечір при свічках та романтична музика – а головне можливість подарувати чудовий вечір своїй коханій людині.

то, як, ласунчики?))

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!

ViktoriyaДата: Неділя, 30.01.2011, 00:48 | Повідомлення # 78
Кошовий отаман
Репутація: 32
ням-ням...аж слюньки потекли happy

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

ЛілейкаДата: Неділя, 30.01.2011, 16:00 | Повідомлення # 79
Полковник
Репутація: 28
lvivanka, я втішилася:)
Нарешті цього року зможу потрапити на святкування, а то все вдома дивлюся новини про таке дійство)

гуцулка_КсеняДата: Неділя, 30.01.2011, 20:40 | Повідомлення # 80
Кошовий отаман
Репутація: 37
Я була минулого року на святі шоколаду. Не вразило. Можливо, в інші дні було цікавіше.

Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!

Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Дозвілля ві Львові (про посиденьки і походеньки)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Радіо
Переклад сайту
Нове на форумі
Що Ви зараз читаєте?
Останній допис: Мурзик
Форум: Просто потриндіти
Відповідей: 108
Пейнтбол
Останній допис: dp120886lvp
Відповідей: 45
ЯК ПИСАТИ ПРОЕКТИ
Останній допис: dp120886lvp
Форум: Наші заходи
Відповідей: 4
Допоможіть гітаристу...
Останній допис: Fury
Відповідей: 1
Ділимось поезією.
Останній допис: _Олександр_
Форум: Для гостей
Відповідей: 0
Теги
Пошук
Loading
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Корисний софт
Перекладач
зна
Наші друзі
 Українські пісні  Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.  Пиши українською  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2017