П`ятниця, 26.04.2024, 11:05

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Є боротьба за долю України. Все інше – то велике мискоборство.

 Ліна КОСТЕНКО
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » КуЧа мого життя!:) (про кумедні історії з життя :))
КуЧа мого життя!:)
PovstanecДата: П`ятниця, 12.11.2010, 03:34 | Повідомлення # 1
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
КУмедні ЧАси МОГО ЖИТТЯ! smile

У цій темі пропоную розповідати різні кумедні, веселі, цікаві випадки з вашого життя чи життя ваших друзів знайомих! smile

Мені зразу ж згадався один випадок-діялог.

Гуляючи з Настею якось ми випадково стали свідками розмови батька і малого сина (ну скільки йому там?! - років з 4-5). Так ось син питає тата: "тату, якщо я виросту - я буду водити машину" і у відповідь тато, гладячи сина по голові, каже: "Якщо виростеш..." :D

Діліться своїми історіями, а потім оберемо найкращу, найдраматичнішу, найцікавішу і спробуємо її проілюструвати (на Ілюстарції ;)) і підготувати на якесь Борцівське свято (приклад Новий Рік)! smile

д.с. упевнений Віка має що розповісти wink


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
Ir4ukДата: П`ятниця, 12.11.2010, 18:43 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
ну акей wink

було мені так років може 7 чи 8, десь такого приблизно віку. було це літо, ми з сім"єю як завжди відпочивали в Одесі на морі. Там у нас була одна тітонька знайома, яка жила в будинку своєму одноповерховому із подвір"ям, і здавала вона кімнати для відпочиваючих. Кожного літа їхала туди із задоволенням, бо тинялось по її подвір"ї кілька котят і кітка (ви тільки уявіть мої скажені очі і захланні руки до тих котят), але цього літечка хазяйка вирішила завести ще й собаку, породи ротвеллер (це така здоровенна жирна чорна і гладкошерста псіна якшо ви не в курсі,або загугліть!) . Моя мама страшенно боїться собак, тому вона завжди була прив"язана (не мама- собака smile ), о і звали її до речі Шері. Та вже з перших днів нам з нею жилось дуже вже "весело", відчутно було шо вона любить людей і з ними "гратись"... Мало того, що вона щоночі лежала у хаті біля кімнати господарів, якраз в коридорі, що вів до туалету... тож ми зрозуміли, що якщо хочеш залишитись не облизаним на підлозі, краще вночі не дзюрити... але це так лише вступ був... бо головний випадок стався одного сонячного дня....

отже,одного сонячного дня, коли ми швидше повернулись з моря ,бо сонце вже дуже припікало, Шері спустили з ланцюга і вона вільно бігала подвір"ям біля хати, а господарів (їх єдиних вона слухалась і боялась!) вдома не було... Отже, зайшли ми з мамою і сестрою за хвіртку і як завжди прямували до входу у хатинку нашу, як раптом із-за хати радо нас зустрічає Шері, біжить на нас і аж очі світяться і слюна із язика ллється... мама (яка нагадую страшенно боїться собак) чимдуш забігла до хати і закрилась в першій жиш кімнаті, я з Сянькою зробили те саме тільки зупинились в коридорі, просячи маму відкрити двері до кімнати, та вона не реагувала, вцепилась в ручку дверну і хоть би шо! ми розвернулись і дивимось Шері забігла в коридор і зупинилась і дивиться то на мене ,то на Оксанку. я думаю треба уносити ноги звідси, тож я довго не думаючи, вибігаю із квадратного коридору через поріг із хати і на вулицю... видно Шері вибрала мене цікавішою у цих "забавках" в лови ніж мою сестру... скажу вам, так швидко я ще з роду не бігла, але все одно відчула як її лапи наступали мені на п"ятки (це дике відчуття я вам кажу!!) але останні свою кроки в бігах я відчула що її лапи вже на мене не наступають і втішилась ,що можливо вона відстала чи зупинилась...я вирішила обернутись ,і глянути де вона... та тільки я озирнулась я усвідомила всю катастрофічну ситуацію, яка мене очікувала... Шері не наступала мені на п"ятки,бо вона вже була в польоті чи то пак у стрибку на мене... приземлилась вона передніми лапами мені на спину , а задніми на мої чи то ноги, чи то пояс, і мордою вткнулась в мій ніс і добряче лизьнула... далі я конкретно не дуже пам"ятаю...шок...хіба те, що вона таки сповзла з мене, а я певно була ще така в шоці ..що так і залишилась стояти там,навіть не впала під її вагою після стрибка...
що я вам скажу, вона залишила мені неприємні шрами на спині (добре що сліду не залишилось wink )...але вже скільки років ми сідаємо з маміком і Сянькою і згадуєм вираз обличчя мами, мої пятки і Шері лапи, мою спину ...і взагалі цю кумедну до болю істоту

biggrin wacko
надіюсь ви не потомились читати smile

Повідомлення відредагував Ir4uk - П`ятниця, 12.11.2010, 18:52
 
hummyДата: Субота, 13.11.2010, 02:21 | Повідомлення # 3
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Ірчик, ти так смачно описала ту подію...:)
файна статейка)

ось і я вирішила поповнити фонд історій життя:)
сталося це одного літнього дня, коли я з Севастіяном після прогулянки вирішили присісти в моєму подвір'ї на перилах:) сидимо, лялякаємо, тішимось і тут...(насторожуюча музика)...йде один такий собі худорлявий чувачок, який з вигляду нагадує ботана чи затятого геймера. Весь такий білий-білий, наче сонця не бачив, і погляд загадково-дивний. Проходячи повз нас, зупиняється, повертається до нас і питає: "Ви бачили фільм "Термінатор"?"...Ми здивовано переглянулись і помахали ствердно головою. А чувак, наче вже намилився йти далі, і раптом спиняється, різко повертається і простягає зі швидкістю світла свою руку просто до обличчя Севастіяна. При тому викрикуючи: "СЛІДКУЙ ЗА РУКОЮ!" :-D Севастіян відсахнувся, як і я, ми здивовано вирячили очі, а чувачок в той же момент забирає руку і переможно крокує далі, наче вкінці якогось крутого блокбастеру...:)

ось такий кумедний епізод, який ми згадуємо завжди з усмішкою на обличчі:) Україні не бракує дивних людей:)))

 
ViktoriyaДата: Субота, 13.11.2010, 09:38 | Повідомлення # 4
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Povstanec, biggrin
Так,в мене є що розповісти...
Пішла згадувати,скоро щось напишу wink


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

Повідомлення відредагував Viktoriya - Субота, 13.11.2010, 09:40
 
PovstanecДата: Субота, 13.11.2010, 22:09 | Повідомлення # 5
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
До речі, Оксана Петрик теж може щось розповісти... з життя розмов "вконтакті"! wink правда, мабуть, соромиться! :Р:Р:Р

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
Law_AxiserДата: Неділя, 14.11.2010, 03:02 | Повідомлення # 6
Козак
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 8
5-ий клас. Під час уроку англ.м. моя вчителька каже: "Зараз виконаємо 5-ту вправу".
А я щось тоді задумався чи замріявся (таке часто в школі бувало, особливо, коли біля вікна сидів...), повертаю голову до вчительки і співаю: "П'яяяятаааааа впраааааава"...))))))
і все)
Ой як згадаю cry і сміх, і сьози))
потім в щоденнику мав запис "співає на уроках" - ахахах))))))))))
 
PovstanecДата: Неділя, 14.11.2010, 20:39 | Повідомлення # 7
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote (Law_Axiser)
"співає на уроках"

ахахаха) я собі це як уявлю..... друже, от розсмішив то як)))))))))))))) +100

згадав, мій стрийко розповідав, коли він в школі вчився, то там по-суржику говори, не українською мовою гарною, мелодійною. Так ось два хлопці сварилися між собою і вчитель до них кричить: "Вон С класу!"... Мій стрйко не дочув, встає і йде... "Вонс, ти ета куда?"... "Ну ви ж сказали - Вонс з класу!), от і йду"... Сміху було -огого!))


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
hummyДата: Неділя, 14.11.2010, 20:56 | Повідомлення # 8
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
ахаххахахахахаххаха))) БОдик твоя історія - це щось)))))
я тут так сміяюся))))))) +101
 
КалабаняДата: Неділя, 14.11.2010, 21:33 | Повідомлення # 9
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
smile ак, Оксанко,напиши свою історію-то так смішно!!!!!!
аа, а шо зі мною кумедного траплялося??! ось перше,що спало на думку:заходжу я в маршрутку(надворі дощ, морко-бррр), ось,зайшла, присіла на заднє сидіння-там в самому кінці. дзвонить телефон-блін, треба поміняти страртові....
пан водій газує, як скажений і тут, різко гальмує......і я бумц-впала з крісла...просто на землю-люди-пасажири в шоці.а я стаю і не можу заспокоїтися-то було так смішно!!!!! smile smile


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
ЕгдшзДата: Неділя, 14.11.2010, 22:07 | Повідомлення # 10
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 60
Репутація: 33
Севастіяна, я тебе вб*ю... я ж просила про це не згадувати !!

Додано (14.11.2010, 22:07)
---------------------------------------------
підозрюю, що саме цю тему було створено через мене...


Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.
В. Еллан
 
КалабаняДата: Неділя, 14.11.2010, 22:16 | Повідомлення # 11
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
не смій цього робити!!!!!!ти навіть не уявляєш як ти піднімаєш людям настрій, продовжуєш нам життя)))

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
ЕгдшзДата: Неділя, 14.11.2010, 22:23 | Повідомлення # 12
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 60
Репутація: 33
ти напевно знущаєшся! якщо ви це зробите я буду плакати...мені соромно за себе...

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.
В. Еллан
 
Ir4ukДата: Неділя, 14.11.2010, 22:39 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
сидимо ми з Юлькою на історії... і то такий був настрій шо ржали з будь-чого і не могли зупинитись.. чи то про створення газопроводу Дружба..де ми замість труБи чули собі труПи і ржали, чи то шось такого плану інше... сиділи ми на 3 улюбленій парті біля вікна а за нами зразу одна така трішки дивакувата однокласниця Соломія і щось собі малювала як завжди...
сусідні ряди частенько повертались на нас,коли ми вже були червоні як раки і зі сльозами на очах...
та тут терпіння вчительки не витерпіло...вона встає і валає диким голосом : ТА СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА ХОХОТАТИ І БУБОНІТИ ... хто це в цьому ряді такий нахабний...ви мене не поважаєте ..і тд...
ми з Юлькою ше більше просльозились..але тут дєло стало кепське перша парта обертається на другу,дивиться шо тут мовчали...друга парта обертається на нас...я дивлюсь шо юлька в сльозах заникалась у вазонок який труситься бо вона рже шо нам кришка... і я в одну секу...морду кірпічом...і обертаюсь на 4 парту...втикаю на соломію яка в навушниках собі мирно малює....
і тут на пів школи залунав крик : СОЛОМІЯ...ВОН З КЛАСУ... і тд...
вона бідна ше вжитті таких круглих очей не робила...а я далі всикалась як ми відмазались разом з іншими рядами )))
 
micadaДата: Вівторок, 16.11.2010, 15:24 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
хочеться якось так поетапно пригадувати історійки! ну...буду лаконічною!

ШКОЛА!
Деталей вже не пам'ятаю. Знаю, що до нас в 8 класі приходили лікарі, мав відбутись мінімедогляд...І ми, чомусь, дуже цього не хотіли! В когось з'явилась геніальна ідея: ДЕСЬ ЗАХОВАТИСЬ! Ми знайшли для цього лаборантську (маленький підкабінет з фізики). Там були замкнені двері! Найвища і така, трішки в тілі,моя однокласниця декілька разів, ніби то, по-приколу, пробувала вибити двері- не вдалось!
Тоді активно підключилась я (а була якраз однією з тих нищих і худих)
=)) і вже не поприколу З ПЕРШОГО РАЗУ...=) вибила ті двері!!!

Медогляд все ж таки ми пройшли..А от за двері...наші хлопці ще довго діставали... smile

ГУРТОЖИТОК!
Після закінчення 1 курсу (ЮХУ!!! Я ВИЖИЛА=)) Ми в кімнаті, рідного вже тоді гуртожитку, вирішили зробити генеральний ремонт! smile
Ніколи не забуду тих шпалер! Ми їх клеїли 3 дні, думали, що той кошмар не закінчиться ніколи! І вже прикінці,до нас зайшли знайомі хлопці! Дуже здивувались, що ми досі КЛЕЇМ! І, ніби жартома,запитали: А ВИ, ЩО ЇХ МАНІК'ЮРНИМИ НОЖИЧКАМИ РІЖЕТЕ.... biggrin :DА

МИ Й НЕ ПОДУМАЛИ, ЩО МОЖНА КУПИТИ БІЛЬШІ... smile smile smile

далі буде... smile


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
RomanДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:19 | Повідомлення # 15
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Було то в класі 8 чи 9) (давно вже було, точно не пригадую), перший урок, англійська мова, я з другом мирно собі дрімаємо на першій парті, англічанка, а заодно і класний керівник зробила нам одне зауваження, друге, третє........
та ми все відмазувалися "Спати хочемо", і далі дрімали і щось собі бурмотіли.
Та нерви людей не безмежні, і ось знову після слів "Ми спати хочемо", у відповідь прозвучало таке, що ми замовкли роззявивиши роти))
"А я сексу хочу"))
клас теж замовк, ми ще довго то згадували))


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
VersusДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:56 | Повідомлення # 16
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Roman)
"А я сексу хочу"))

і Хто то сказав, вчителька?
 
НескоренийДата: Вівторок, 16.11.2010, 23:39 | Повідомлення # 17
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Roman, я так і знав, шо в тебе буде найцікавіша історія!))))))
давай ше!;)


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
PovstanecДата: Вівторок, 16.11.2010, 23:56 | Повідомлення # 18
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Roman, :)) кумедно!)) зла вона у вас)))

Versus, ти якийсь "нєпанімающий"))


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
hummyДата: Середа, 17.11.2010, 00:09 | Повідомлення # 19
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Мар"ян просто хотів упевнитись і попросити тіліфончик:))))
 
VersusДата: Середа, 17.11.2010, 00:30 | Повідомлення # 20
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (hummy)
Мар"ян просто хотів упевнитись і попросити тіліфончик:))))

фу-у Настя, ось якої ти поганої думки про мене
 
hummyДата: Середа, 17.11.2010, 00:44 | Повідомлення # 21
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
пффф)))
я про тебе хорошої думки)))

д.с. то не я писала в грі "відмазка" про цнотливих дівчат і їх труси))))

 
VersusДата: Середа, 17.11.2010, 00:48 | Повідомлення # 22
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
ну мирося мене зрозумла smile
 
myrchatkoДата: Середа, 17.11.2010, 01:03 | Повідомлення # 23
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
Мар'яне, о так!))))

Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
ViktoriyaДата: Середа, 17.11.2010, 07:09 | Повідомлення # 24
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Зупинка...На зупинці Я , Святослав Вонс, Андрій Гема...
Ми повинні поїздити по сім"ях ,на рах екскурсії по замках,але то таке...
Стоїмо на зупинці та чекаємо на маршрутку ,яка би їхала на рясне2, Чекаємо ,чекаємо,дурачимося,і під час чекання та тої ж самої дурки Гема,як сказане щось мені..,а я (так буцім обідчиво): "Ну,ну...!"
І тут нарешті,дочекалися!!!Підїжджає маршрутка(така маленька-маленька,мікробус)Я заходжу перша і як видам до хлопців стоячи біля водія(не навмисно) : "Ідіть в зад ,я заплачу!" і тут як почали всі сміятися,водій бідний почервонів,заходиться від сміху...,І каже: "Скільки вже працюю,вперше почув таке=)))))))"....
ггигикав він ще цілу дорогу))
Ось таке то столося зі мною)))


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
RomanДата: Середа, 17.11.2010, 17:47 | Повідомлення # 25
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Quote (Versus)
і Хто то сказав, вчителька?

так, і ще й класний керівник))

Quote (Povstanec)
кумедно!)) зла вона у вас)))

ні, вона добра

Quote (hummy)
Мар"ян просто хотів упевнитись і попросити тіліфончик:))))

Мар'яшка, наш Мар'яшка))


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
PovstanecДата: Середа, 24.11.2010, 02:29 | Повідомлення # 26
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Було то си тогді, коли їдемо з йофісу Я, Настик і Зевс, чекаючи маршутки шістдесят три, та її не було... Бо було Пізно. Так ось сіли на 96 маршрут... Їдемо, стоїмо троє, ще десь жіночка стоїть, підїжджаємо ось повільно до зупинки біля готелю ЛЬвів.... відкриваються двері - і ту один з сидячих каже "Виходимо" - майже уся маршрутка стає (лишилися ми троє і ще десь троє жіночок) і виходить з маршрутки... Ми отетеріли... smile О_О флешмоб, аднака!)

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
RomanДата: Середа, 24.11.2010, 19:43 | Повідомлення # 27
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
А я був свідком смішного моменту, пов'язаного з нашими друзями - песиками (працівниками ДАІ)., так от, я якраз повертався додому з м.Бібрка, де попрощався з борцями після захоплюючої мандрівки замком у селі Свірж.
Так от, маршрутка проїхала м. Ходорів, і тут бачу що зустрічні машини фарами моргають, інформація зрозуміла - даі попереду. Перед маршруткою їде дядько на скутері (без шолома, номерних знаків, ну і нові правила про реєстрацію на додачу), мені найбільше сподобався вираз даішників, усмішка від вуха до вуха, аж руки чешуться, і тут облом, дядько вмикає львий поворот, розвертається і давай тікати, в них очі на лоб полізли. Кинулися до своєї машини, та двері не відкриваються, біда, зупинили попутку, заскочили туди і гайда скутер доганяти, що було далі - мені не відомо, та в маршрутці ми ще довго сміялися і обговорювали цей факт до самого Нового Роздолу)

Додано (24.11.2010, 19:43)
---------------------------------------------
І ще одна історія про ДАІ. Повертався з Української вечірки 2 "Старий новий рік", ранок (десь то 6:30 було), холод, мороз, і тут в очі кидається цікава картина, даішники в Солонці навколо своєї машини ловки бавляться, замерзли бідаки напевно biggrin


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
PovstanecДата: Середа, 26.01.2011, 18:37 | Повідомлення # 28
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
smile

Ми з Маланчуками брати! wink
Як вам такий поворот подій?:)


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
ViktoriyaДата: Середа, 26.01.2011, 19:06 | Повідомлення # 29
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Povstanec, це такий жарт? smile

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
hummyДата: Середа, 26.01.2011, 23:25 | Повідомлення # 30
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
ага, чотирьохюрідний жарт))
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » КуЧа мого життя!:) (про кумедні історії з життя :))
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024