Четвер, 18.04.2024, 15:02

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Жити - значить боротися.

 Сенека Луцій Анней Молодший
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Податкова реформа
Податкова реформа
KlymДата: Понеділок, 22.11.2010, 21:38 | Повідомлення # 1
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
не загружайте перевантажуйте чат ...пишіть тут ...всі думки цікаві факти .статті cool
 
TylerДата: Понеділок, 22.11.2010, 22:11 | Повідомлення # 2
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 58
Репутація: 19
На мою думку, враховуючи що зараз при владі уряд Януковича, то довіряти його реформам не можна.А якщо і можна то обережно.Що може зробити доброго для країни цей уряд.Вони там такі замудрі схеми проробляють що, для того щоб орієнтуватися на що воно реально впливає ,треба в тому добре розумітися, або все ретельно проаналізувати.
Особисто я переконаний шо то все моральні уроди, тому не вірю жодному їх слову.


Звернення до нашої влади : " Я не буду мовчки спостерігати, як ви мерзенні паразити, штовхатимете мене дедалі глибше на дно".
 
hummyДата: Понеділок, 22.11.2010, 22:31 | Повідомлення # 3
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Я не є експертом в економіці, але розумію, що даний податковий кодекс є надзвичайно згубним для українських підприємців на сьогоднішній час.
Те, що люди нарешті вийшли показати свою позицію - це дуже добре. Надіюся спільна проблема об'єднає українців і даний мітинг розгорнеться в щось масштабніше...надіюсь на реальні зміни в уряді і в країні загалом.
 
VitosДата: Понеділок, 22.11.2010, 23:32 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
шкода, але я вже висловився у чаті... немає слів)))
Quote (hummy)
податковий кодекс є надзвичайно згубним для українських підприємців на сьогоднішній час

він буде завжди згубним для них... якщо людина не хоче його платити - вона і не буде цього робити, я скажу більше - податкова реформа потрібна зараз як ніколи, потрібно думати про пересічних громадян, заможні і так виживуть.
Quote (hummy)
люди нарешті вийшли показати свою позицію

нарешті??? мені здається, що вони і не вилазили з того Майдану...
Чому ви і ваші батьки, весь світ, платять податки, а наші підприємці не можуть??? Навіщо нам підприємництво, яке не приносить жодної копійки у бюджет??? Нам не потрібні тіньові структури, те про що Юля кричала стільки років, а тепер і організовує ці мітинги... вона ж то точно про себе в цей час думає, про свій нищівний рейтинг... З самого початку казали, що це рішення буде не популярним. Впевнений, що уряд витримає цей натиск. Ми маємо довіряти більш досвідченим країнам з ЄС!!!


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
VersusДата: Вівторок, 23.11.2010, 00:30 | Повідомлення # 5
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
що ж тепер я кину трохи добрив на вентилятор

чому влада захотіла чимскоріш прийняти цей кодекс?
Тому ще в держбюджеті дірка, в фінансові піраміді пенсійному фонді дірка, і скоро треба вертати кредити

Чим її залатати?
закрутити гайки в фіскальній політиці

АЛЕ ЦЕ НЕ ВИХІД - постійно закручувати їх не вдасться ще й в час кризи
Звісно існують несумлінні платники, але й існують і прості люди які справно то оплачують і живуть тільки з того і їх не можна косити під одну гребінку. І якщо половина підприємців закриється і вивільниться ще 1-2 млн. безробітних, то що тоді?

Податковий кодекс тре приймати, але не зара і не в такому вигляді.
ЧОму раніше не можна було взяти вже готовий проект Катеринчука, який писався 5 років і прийняти його, та тому що він їх не влаштовує.

Найбільший недолік ПК, що він не вирішить проблеми з надходженням коштів, бо
Основна причина - це тотальна корупція і тіньові схеми саме у великому бізнесі і розподілі державних коштів - це чорна діра, де все пропадає. Його прийняття тільки підвищить зубожіння населення і соціальну напругу

плюс ще це відео відео так якби натякає....
http://www.youtube.com/watch?v=Hs7DlwXbaQ0&feature=player_embedded

 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:15 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Чекайте, ми ж за це все (що на відео) і так платимо гроші, просто тепер це буде легально... ми хочемо у Європу зі своїми "застарілими" поглядами та законами (або беззаконням). Звичайно, що закони не ідеальні, і вони будуть допрацьовуватись по ходу...
Quote (Versus)
половина підприємців закриється і вивільниться ще 1-2 млн. безробітних

Ви в це самі вірите??? І підуть підприємці працювати на завод)))))))))
От якраз і потрібно латати всі ті дірки, які є...
І це робиться якраз і для МВФ також, щоб отримати новий транш кредиту, який потрібний для розвитку держави.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
VersusДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:26 | Повідомлення # 7
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Vitos)
Чекайте, ми ж за це все (що на відео) і так платимо гроші

але не платимо податок
податок з труни то вже тупо, вони що хочуть знизити таким чином смертність
Quote (Vitos)
Ви в це самі вірите???

тут вже логіка, якщо підприємці будуть працювати собі у збиток, то звісно вони припинять діяльність
Quote (Vitos)
От якраз і потрібно латати всі ті дірки, які є...

насамперед тре боротися з нецільовим використанням державних коштів , корупцією і відкатами, тіньовими схемами, інакше дірки ніколи не залатаються
 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:31 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Versus)
але не платимо податок

Отож, а маємо платити... просто не в карман, наприклад, лікареві, а у держ.скарбницю...
Quote (Versus)
якщо підприємці будуть працювати собі у збиток, то звісно вони припинять діяльність

Хтось казав про збитки??? Просто підприємці будуть менше заробляти, а вони цього не хочуть...
Quote (Versus)
боротися з нецільовим використанням державних коштів , корупцією і відкатами, тіньовими схемами,

Тут без сумніву...


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
PovstanecДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:53 | Повідомлення # 9
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
А що таке податок, хлопці?

Податок - це плата народу державі за якісь певні послуги. Чи надає держава сьогодні на ПЕВНІ послуги? як б сказав непевні надає... І ще доганяє і додає...

Це перше.

Друге.

Чому цей ПК не стосуєтсья великого бізнесу? супер бізнесу? Згадувалася Європа - так там важко бути таким собі олігархом, тому що там великі податки на то!

маленький бізнес - маленькі податки
середній бізнес - середні податки
великий бізнес - великі податки

а у нас усе навпаки - великий бізнес робить великі податки (бо саме великий бізнес у нас при владі) для маленького бізнесу, який (а таких на жаль багато) думає, що то Європа (римується зі словом ж...), що то так правильно... Ага ж, зразу ж...

І третє.

Яка в біса Європа? Якщо по податка - то ми у Європі, якщо по цінах - то ми у Європі... а Освіта? а медецина? а запрлати, пенсії, житло і так далі? - ми в ж...

І врешті, ну зрозумійте - нинішня влада не прийшла врятувати Україну, а прийшла її дообкрадати... Єдине - вона це робить по-хамськи, нагло і вже дуже відверто. Без суду. Без права. Без держави.


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
TylerДата: Вівторок, 23.11.2010, 12:00 | Повідомлення # 10
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 58
Репутація: 19
Не можна вірити цій владі.Це ж очевидно.Все що вони роблять то лише для себе.А нам замилюють очі всякою фігнею.

Звернення до нашої влади : " Я не буду мовчки спостерігати, як ви мерзенні паразити, штовхатимете мене дедалі глибше на дно".
 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 12:44 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Tyler)
Не можна вірити цій владі

Я б не підкреслював слово ЦІЙ...
Або взагалі не потрібно вірити владі... або ж потрібно шукати для себе "СВОЇХ" політиків... Ось кому вже точно ніхто більше не повірить так це ГЕРОЯМ Майдану... тепер люди бачать за кого вони так відчайдушно стояли та кричали... а хтось працював та просто на виборах продемонстрував свою підтримку - цивілізовано...


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
PovstanecДата: Вівторок, 23.11.2010, 13:58 | Повідомлення # 12
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Vitos, а мене чому не коментував? не було, що сказати? :Р

Quote (Vitos)
Quote (Tyler)
Не можна вірити цій владі

Я б не підкреслював слово ЦІЙ...


частково підтримую, з одним "але" - кожна влада довіру заслуговує свою - хтось меншу, а хтось - більшу... Ця влада - нуль довіри.


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 14:14 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Povstanec)
Ця влада - нуль довіри

Твоя суб'єктивна точка зору.
Quote (Povstanec)
а мене чому не коментував? не було, що сказати?

Та ні... просто тупо виглядає, що я під кожним твоїм коментом підписуюсь)))
Quote (Povstanec)
Якщо по податка - то ми у Європі

В нас одні з найнижчих податків навіть у відсотках... не кажучи вже про конкретні суми)))
Quote (Povstanec)
А що таке податок, хлопці?

Найголовнішою функцією податків є поповнення держ.бюджету.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
RomanДата: Вівторок, 23.11.2010, 19:53 | Повідомлення # 14
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Сьогодні чув по радіо, що Яник збирається ветувати новий податковий кодекс. Та я вважаю що це просто гра.
Люди покинуть протестувати, і кодекс з деякими можливо змінами буде прийнятий той же)


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 21:28 | Повідомлення # 15
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
податковий кодекс ..то є повна дурня ..якшо на сході де в загалом є тяжкий бізнес ..великі заводи ...то в нас у львові економіка тримається за рахунок малих підприємст ...пропоную порівняльний експеримент .уявимо що податковий кодекс прийняли ..( ....що з економікою ..ваші прогнози ...шо з людьми буде ? cool
 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:04 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Klym)
.що з економікою ..ваші прогнози ...шо з людьми буде ?

До всього звикнуть, пристосуються!!!

Додано (23.11.2010, 22:04)
---------------------------------------------

Quote (Roman)
Яник збирається ветувати новий податковий кодекс

А що тут поганого, можливо вирішив порадитись з підприємцями, для коригування кодексу? Хіба не це є демократією?


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:09 | Повідомлення # 17
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
раби звикають ...вільні не потерплять ...ватас ..тиб терпів ? ..ти теж українець ?
 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:19 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
ні... я єврей)))))))))))))) жарт... українець.
Quote (Klym)
вільні не потерплять

мастера говорити і все... а розумні проаналізують і зроблять висновки, а не на Майдан...
Давайте згадаємо як ми приймали (скоріше не сприймали) 12-и бальну систему в школі... так само і я... але зараз я переконаний, що то було вірним рішенням!!!
Пропоную подивитись обгрунтовану відповідь політика, в якого я ще поки вірю http://silnaukraina.com/


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:26 | Повідомлення # 19
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
о то ти молодець ..дуже прикольні відео дивишся ..сильних політиків слухаєш ...молодець
 
KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:38 | Повідомлення # 20
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
хаха ...буде певний плюсм я впевнений ..але ...думаю весь малий бізнес просто не випливе ... (
 
VitosДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:40 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Klym)
думаю весь малий бізнес просто не випливе

А він потрібен весь??? Ти, мабуть, ще не дуже добре знаєш, що називається "малим бізнесом" у нас...


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:41 | Повідомлення # 22
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
з цікавості спитаю ...шо то таке
 
VersusДата: Вівторок, 23.11.2010, 23:50 | Повідомлення # 23
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Vitos)
В нас одні з найнижчих податків навіть у відсотках... не кажучи вже про конкретні суми)))

а тепер подай пруфлінк цього, або нотаріально завірений скріншот

Згадаю:
податок на прибуток є 25 %
близько 37 % соціальних відрахувань з фонду З/п підприємства
і ще 20% знімають із зарплати працівника і це низькі податки??

 
RomanДата: Середа, 24.11.2010, 19:31 | Повідомлення # 24
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Quote (Vitos)
А що тут поганого, можливо вирішив порадитись з підприємцями, для коригування кодексу? Хіба не це є демократією?

я тільки за, але чому така інформація з'явилася тільки після масових мітингів,якщо він нормальний президент, то мав це зразу робити, та він і так цього не зробить, проект ж його стадом баранів написаний


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
KlymДата: Четвер, 25.11.2010, 08:34 | Повідомлення # 25
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
робим так ...уявіть собі що податковий кодекс вже заплатили ..уявим молоду сімю .коли в них перегоріла проводка вони викликають електрика .його робота оподатковується а це ще більші витрати .коли ви робити операцію вам треба порядка ше більше заплатити адже робота хірурга оподатковується ..ваша дитина в школі відвідує малювання ..то ше требльше платити ніж зараз ...а в кого зарплата в 1500 гривень ..то як він проживе ...а якшо ви мліонер ..то вам пофіг на це все ..один чи 2 тисячі грривень йому не проблема ..0 cool
 
VitosДата: Четвер, 25.11.2010, 12:25 | Повідомлення # 26
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Roman)
проект ж його стадом баранів написаний

Дивуюсь вашій самовпевненості... Ви, мабуть, кандидат наук України??? Те що комусь, не подобається, наприклад, Азаров (його мова тощо), не значить, що він не розумний, і поганий економіст... Бо тоді можна взагалі політиків по фейс вибирати.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)


Повідомлення відредагував Vitos - Четвер, 25.11.2010, 14:00
 
KlymДата: Четвер, 25.11.2010, 13:11 | Повідомлення # 27
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
ви мене шо навмисно ігноруєте ? чи як cool
 
CherryДата: Четвер, 25.11.2010, 17:53 | Повідомлення # 28
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
зовсім не погоджуюся з Vitos!!!ха... бо якщо би він був розумний, то вже б давно нормальною українською навчився говорити!!!... а так... це ж просто смішно... тільки своєю мовою вже нас позорить!!!...він ж всю державу представляє! нас українців!!!що будуть думати політики інших держав про нашу мову ???що російська і українська це одне і теж???бо так як він говорить, то ці мови і не дуже відрізняються! angry
 
KlymДата: Четвер, 25.11.2010, 18:50 | Повідомлення # 29
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
все .ясно ..ви мене ігноруєте cool
 
RomanДата: Четвер, 25.11.2010, 20:08 | Повідомлення # 30
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Klym, ну це як в тому анекдоті
-Лікарю, мене ніхто не помічає
-Наступний))
Quote (Vitos)
Ви, мабуть, кандидат наук України

Ну в мене така думка на майбутнє є))


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Податкова реформа
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024