П`ятниця, 19.04.2024, 04:01

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Не пора, не пора, не пора в рідну хату вносити роздор! Хай пропаде незгоди проклята мара! Під Украйни єднаймось прапор!Бо пора ця великая єсть: у завзятій, важкій боротьбі ми поляжем, щоб волю, і щастя, і честь, рідний краю, здобути тобі!

 Іван Франко
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Майбутнє, - яке воно?! (Майбутнє України, яке воно?)
Майбутнє, - яке воно?!
ViktoriyaДата: П`ятниця, 11.02.2011, 21:38 | Повідомлення # 1
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Хоч наша організація є позапартійною, нас не може не хвилювати наше як теперішнє так і майбутнє життя нашої держави, її керівництво та всі питання які вирішуються "там". За нежалежність України боролися не один десяток років, пролито було чимало людської крові, та все ж ми живемо в незалежній «демократичній» державі!
Але події які відбуваються зараз, стимулюють задуматися чи справді ми маємо свободу слова, чи рахуються з нами?? Питання про введення другої державної мови – РусСкого язика, про введення закриття україномовних шкіл в містах на сході України, на цьому список не закінчується…
Та що ж нам чекати далі? Яке на нас чекає майбутнє?
В цій темі пишіть все що ви думаєте про події, які відбуваються зараз в нашій державі!
Діліться своїми прогнозами на майбутнє!


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
ТяпаДата: П`ятниця, 11.02.2011, 22:35 | Повідомлення # 2
Джура
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 4
для початку, думаю, почнуться якісь реформи і закони, які будуть заважати розвитку української культури... і ще може дійти до того, що частина , а то й вся країна знову повернеться під крило РФ... але думаю, що до цього не дійде!!!
 
PaoleДата: П`ятниця, 11.02.2011, 22:43 | Повідомлення # 3
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 13
Репутація: 8
ТяпаМи цього не ДОПУСТИМО angry

Єднаймося, бо ми українці!
Любімося, бо ми брати й сестри!
Шануймося, бо ми того варті!
 
ТяпаДата: П`ятниця, 11.02.2011, 22:55 | Повідомлення # 4
Джура
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 4
Paole, в Західній Україні цього ніхто не допустить!!!
 
ViktoriyaДата: П`ятниця, 11.02.2011, 23:02 | Повідомлення # 5
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
В цьому й то справа, Україна складається не лише з заходу... Хто допоможе усвідомити іншим, що ми одне ціле і держава в нас одна!

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
ТяпаДата: П`ятниця, 11.02.2011, 23:12 | Повідомлення # 6
Джура
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 4
але якщо схід тягнеться до РФ і все для цього робить, то це важко...
 
БiлаКвiткаДата: П`ятниця, 11.02.2011, 23:27 | Повідомлення # 7
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 7
Репутація: 9
Як сказав хтось там вiдомий: "Народ маэ таку владу на яку заслуговуэ sad " Бiльшiсть наших громадян звикли пожартувати з влади,покритикувати ii,а потiм сiсти поплакати якi ми нещаснi,пожалiти себе i на цьому все закiнчуэться,знову всi "пiдкочують рукави" i працюють за копiйки sad ,нам пiдвищують цiни,а ми мовчимо,змiнюють закони,а ми начебто нiчого не розумiэмо,закривають укр. школи,а всiм байдуже!!! angry Ми стiльки рокiв i стiльки разiв боролися за незалежнiсть i весь час робили однi i тi самi помилки:не мали эдностi,i твердостi переконань sad !!! Сьогоднi все в наших руках,ми не повиннi повторювати помилок минулого!!! Кожен господар свого життя i ми повиннi пожити його гiдно,адже держава починаэться з кожного!!!!!!

" Якщо ти хочеш уникнути критики - нічого не роби, нічого не говори і будь ніким "
Е.Хаббард
 
PovstanecДата: Субота, 12.02.2011, 00:31 | Повідомлення # 8
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
На мою думку - тема аморфна, а від так десь все ж і беззмістовна.

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VersusДата: Субота, 12.02.2011, 00:48 | Повідомлення # 9
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
а чо' можна пофантазувати
погратись у " Хто буде найкращою Вангою"
 
ViktoriyaДата: Субота, 12.02.2011, 08:16 | Повідомлення # 10
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Povstanec, якщо на твою думку тема беззмістовна, то просто не заходь сюди...
Були слова: "Пишіть на форумі, не цікаві ці теми що є - створюйте нові!"
Ось мені цікаво поспіскуватися - посміятися з такої горе теми!
Також корисно просто посидіти і подумати над цією темою та придумати чим можливо ми можемо змінити ці події...
Слова : "Придумуйте нові проекти!" Метою нашої організації є пропаганда і популяризація українського... так може ми придумаємо як це втілювати не лише на Заході України, яка є досить свідома, а і на інших частинах України! А саме ці події показують критичний стан їнших областей...
Тому що "проекти" "а давайте кудись підем, кудись поїдемо відпочинемо" може придумати кожний...
Та й просто, як написав Мар"ян:
Quote (Versus)
можна пофантазувати погратись у " Хто буде найкращою Вангою"

Це те що спонукало мене створити цю тему.


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
PovstanecДата: Субота, 12.02.2011, 13:36 | Повідомлення # 11
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Viktoriya, безглуздість і обмеженість думки - усе перекрутила і довела просту абсурдність слова. Не умієш нормально реагувати - не реагуй. Я написав свою думку щодо теми і сюди більше з того часу (ось вирішив прореагувати на набір беззмістовних слів) не заходив, бо вважаю тему аморфною - і це моя справа! І ти, як автор цієї теми, дописуй тут по темі, а не бісися від інших дописів. Кому буде цікава тема - той буде тут дописувати, а свої високі аналітичні якості - не треба показувати, бо усе що могла - те й наплутала.

Я вени не ріжу, коли хтось не дописує в моїй темі.

Дискусія завершена, продовжуйте будувати "майбутнє, - яке воно?!".


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
skirchukДата: Субота, 12.02.2011, 21:14 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 2
пацани і дєвкі, шота ви нєрвниє...

Як терпен, то спасен (моя прабабця)
 
RomanДата: Субота, 12.02.2011, 21:31 | Повідомлення # 13
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
+1) Петро)

Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!

Повідомлення відредагував Roman - Субота, 12.02.2011, 21:33
 
ViktoriyaДата: Субота, 12.02.2011, 21:42 | Повідомлення # 14
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Севастіяне, ти чого?
зробив з мене якогось нервуса biggrin
я адекватно на все реагую, і нічого такого не написала, тільки написала чому я створила цю тему!...


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
hummyДата: Субота, 12.02.2011, 22:18 | Повідомлення # 15
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
нарід, ви відійшли від теми) пропоную видалити ці пости.
 
skirchukДата: Субота, 12.02.2011, 23:54 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 2
нещодавно дивився передачу "Прямим текстом" і там ведучий Дроздов сказав таке (дослівно не пам ятаю): "Україна вже давно дозріла до того, щоб стати федерацією. Останні вибори є прямим доказом такого твердження. На Сході та на півдні України живуть такі ж самі люди як і на Заході, але вони не розмовляють, думають російською. Вони рівняються на росіян і на росію, Вважають радянське і теперішнє проросійське трактування історії України як єдине правильне трактування і хочуть жити так і надалі. То чому ж не зробити Українську федерацію і не надати більше влади місцевій владі, щоб вона повністю втілювала у життя бачення місцевої громади у життя?..".

Думаю ці слова варті уваги і я бачу це як можливий варіант розв язки теперішніх проблем які вже тягнуться 20 років і будуть тягнутися ще хто-зна скільки. Як вам таке?


Як терпен, то спасен (моя прабабця)
 
БiлаКвiткаДата: Неділя, 13.02.2011, 00:15 | Повідомлення # 17
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 7
Репутація: 9
Я вважаю,що такого робити не можна,це ще бiльше розэднаэ Украiну! Дай владу мiстам сходу в i вони з часом до Росii,не дай Боже перейдуть,принаймi за Крим я б хвилювалася!

" Якщо ти хочеш уникнути критики - нічого не роби, нічого не говори і будь ніким "
Е.Хаббард
 
skirchukДата: Неділя, 13.02.2011, 01:21 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 2
А хіба так вже не є? Навіть той же ж підручник з історії, які хочуть написати львівські чиновники є тим самим проявом роз єднання...

Як терпен, то спасен (моя прабабця)
 
KozakДата: Неділя, 13.02.2011, 21:33 | Повідомлення # 19
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 11
Репутація: 4
Але друзі замідьте на сході вже й не так все погано, починають створюватися патріотичні організації які боряться проти того свавілля. Росія робить помилку заглушуючи українську мову адже шо нашому народові забороняєш він все навпаки зробе. Я лиш одного боюсь повторення історії після 2 св. в. коли прийшла радянська влада обіцяла нам українське майбутнє а вкінці намахають.

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

В. Еллан

 
RomanДата: Понеділок, 14.02.2011, 20:20 | Повідомлення # 20
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Quote (Kozak)
Але друзі замідьте на сході вже й не так все погано, починають створюватися патріотичні організації які боряться проти того свавілля.

Так, організації то створюються, пробують боротися, та на сході, щоб досягти вагомих результатів, треба працювати багато років, за один день країни не побудуєш.


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
ViktoriyaДата: Понеділок, 14.02.2011, 20:58 | Повідомлення # 21
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Погоджуюся з Романом, це дуже важко і потрібно дуже багато зусиль щоб навернути на "істинну дорогу", і чомусь ...мені звісно зовсім цього не хотілося б, але все йде не до кращого sad , зараз влада в руках колишнього зека, який всіма зусилями прагне до Русифікації нашої країни, і я боюся він ні перед чим не зупинеться...хоч і багато людей боряться проти цього та навряд чи їм вдасться змінити те що відбувається, хоча би тому, що зміни в конституцію вносять з такою швидкістю, що можна просто прозріти...і всі ці зміни суперечуть значенню "демократична країна"...

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
KlymДата: Вівторок, 15.02.2011, 21:39 | Повідомлення # 22
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Viktoriya, з професіоналізом можу сказати що Януконтик такий зек був як з мене балярина
 
CherryДата: Вівторок, 15.02.2011, 21:42 | Повідомлення # 23
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Klym, ага... от тре буде до тебе якось на Лебедине озеро зайти...))
 
KlymДата: Вівторок, 15.02.2011, 21:49 | Повідомлення # 24
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
дарма ви смієтесь бути зеком це ше не означає бути авторететом ...на зонах також є свої класи є пахани є мужики є попущені ...яник був мужиком ( виконував накази паханів) теж саме і при в ладі робить ..що не є авторитетно + є понняття за яким зеки не люблять всітитись вічно на камеру
 
KozakДата: Четвер, 17.02.2011, 09:23 | Повідомлення # 25
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 11
Репутація: 4
Klym, Цілком з тобою згоден, Яник лише пішак в цій мережі всесвітнього зла)))

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

В. Еллан

 
RomanДата: Четвер, 17.02.2011, 19:24 | Повідомлення # 26
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Яник - це просто обличчя, і все.
Якби не він, був би хтось інший, якийсь Вася Сідоров, якого б так само розпіарили, а потім просто маніпулювали.
Донецький клан завжди прагне влади.


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
KlymДата: Четвер, 17.02.2011, 21:26 | Повідомлення # 27
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Roman, і тут я з тобою не згідний ...коли ти говориш клан це те саме що мафія ..всі часи Укр мафія підпорядковувалась Російським кримінальним угруповуванням
 
CherryДата: Понеділок, 21.02.2011, 19:35 | Повідомлення # 28
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Roman, так так... а чому саме донецький?він що якийсь особливий?(тут попрошу донеччан не ображати):))
 
RomanДата: Понеділок, 21.02.2011, 21:53 | Повідомлення # 29
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Klym, не завжди)
знаю багато таких прикладів, навіть на основі розповідей мешканців мого міста про певних людей, котрі конролювали багато чого, поки їх не розстріляли, бо по іншому усунути не виходило)

Cherry, Саме звідти походить більша частина оточення нашого президента


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Майбутнє, - яке воно?! (Майбутнє України, яке воно?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024