Четвер, 18.04.2024, 23:44

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата


В критичні моменти людина бореться не з зовнішнім ворогом, а завжди з власним тілом.

 Джордж Оруелл
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Російськомовні українці? (Цікаво знати вашу думку.)
Російськомовні українці?
VitosДата: Четвер, 30.09.2010, 21:40 | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Versus)
тре деколи проявляти характер

ну так... в нас вже є випадки такого характеру - на щастя ми залишились нерозділеними!!!))) wink


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
lvivankaДата: Четвер, 30.09.2010, 23:31 | Повідомлення # 32
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
Vitos ну й задав ти жару клавіатурі biggrin wink

Додано (30.09.2010, 23:24)
---------------------------------------------
Vitos [/u]Відповідь так, а яке це відношення має до мови?
саме пряме, як батьки почнуть формувати світогляд дитини, таким керунком вона і йтиме впродовж життя, дитинство - це корінь...

[i]Ти привела приклад Європейських держав - для тебе вони авторитет,[/i]
Це не факт. ...але там було продовження про мову... щоб з інших країн хотіли українську як другу, третю... державну,
Запропонуй свій приклад, з кого можна взяти взірець щоб збудувати міцну державу...(мова громадян є вагомою складовою міцної держави)

Твої відповіді на кшталт "я так сказала, і так воно має бути"
ммм...не пригадую щоб так висловлювалась, приклад, будь ласка

я вже казав щодо того, що не у всіх є можливість якісно вивчати українську мову. Інколи просто не вистачає україномовних викладачів. Якісних викладачів багато, але вони спілкуються російською, бо люди, ще "радянського типу")

це не відмазка, при бажанні ця проблема вирішується

І ще до розповіді про подругу:

"українці мають розмовляти українською"
"знаєш не важливо, якою мовою розмовляє українець, важливо те, що він зробив для України"
Усвідомлюєш яке значення має ця фраза для України?

Без образ, але ця історія склала в мене таке враження: подруга зробила свій вибір з двох запропонованих: 1. свідомістю українця 2. гарно заробляти Відповідь очевидна...

хочу вибачитись у всіх кого образив
ти що, які вже тут образи, це всього на всього обмін власними думками...

Додано (30.09.2010, 23:31)
---------------------------------------------
Vitos

Quote (Vitos)
в нас якщо і не люблять українську так це "сільську", безграмотну... я й сам таку ненавиджу...

а це як?


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
micadaДата: П`ятниця, 01.10.2010, 13:07 | Повідомлення # 33
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Цікава тема...попідчитувала чужі думки smile !!!
Як на мене, проблема мови в України- далеко не найглобальніша! Філософствувати на цю тему мені щось не хочеться! Маю, правда, власну думку: УКРАЇНСЬКА- НАЙКРАЩА І НАЙМИЛОЗВУЧНІША МОВА...Але...то- деталі!!!
Чомусь, пригадалась мені КАНАДА- на всі 99,9%% розвенена у всіх планах (грубо кажучи) країна) а там власної мови, як такої і нема! А державна- англійська і французька!!!


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
VitosДата: П`ятниця, 01.10.2010, 20:50 | Повідомлення # 34
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
micada, Просто повністю підтримую тебе!!!!!!!!!!!!!

Quote (lvivanka)
Запропонуй свій приклад, з кого можна взяти взірець щоб збудувати міцну державу...

Найяскравіший приклад США - взагалі не нація, на мій погляд, і мова запозичена... а яка держава??? (мені, звичайно, Україна подобається більше)
Quote (lvivanka)
ммм...не пригадую щоб так висловлювалась, приклад, будь ласка

lvivanka... це ж образно, це мій висновок, а не цитата...
Quote (lvivanka)
подруга зробила свій вибір з двох запропонованих: 1. свідомістю українця 2. гарно заробляти Відповідь очевидна...

У подрузі, свідомості і патріотизму не менше ніж у нашого Севастіяна))) Вона, доречі, дуже його нагадує мені... дуже... своїми поглядами... просто, на мій погляд, т.я. трохи за нього старша, то мудріша)))
Quote (lvivanka)
а це як?

"Га? Шо? Зачем ти це робила. Куда я должна піти? Спека неймоверная тощо.)))"
smile


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)


Повідомлення відредагував Vitos - Субота, 02.10.2010, 09:47
 
inkvizutorДата: Субота, 02.10.2010, 22:29 | Повідомлення # 35
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
іхіхі.. кумедно спостерігати за всіма... цікаво... але мені смішно...

не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
lvivankaДата: Субота, 02.10.2010, 23:29 | Повідомлення # 36
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
inkvizutor, ти б побільше участі у дискусії брав, спостерігачик наш дорогенький biggrin happy

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
PovstanecДата: Вівторок, 05.10.2010, 09:56 | Повідомлення # 37
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote (micada)
Чомусь, пригадалась мені КАНАДА- на всі 99,9%% розвенена у всіх планах (грубо кажучи) країна) а там власної мови, як такої і нема! А державна- англійська і французька!!!

найсмішніша фраза, яку я тут прочитав!

бо чомусь тобі не пригадалося, що Канади, як такої держави і не має! Її монархом являється королева Великобританії, тобто главою держави, офіційно! (не пам'ятаю, що в Україні можна провести таку ж паралель)

+

що таке Канада???!!!
це заселена територія французами і англійцями (прим. - це історія!, якщо хто не в курсі), тому й не дивно, що для них рідна мова французька і англійська відповідно!
тому цей приклад - є нікудишнім! І взагалі смішним! - моя думка звісно, аргументована.

Vitos,
рекомегндую:
1) почитати історію України, особливо, гніт Російської імперії, історія Західних Земель і, видно, пригодиться, Східних теж.
2) прочитати позицію Української Греко-Католицької Церкви, а також прочитати позиції щодо Церкви Українських Націоналістів (тобто з ідею беремо - Україну).
3) також будь ласка почитай Конституцію і закони її.
4) цифри дня:
12 481 266 - 2010 рік, за Вітю Федоровіча
12 848 528 - 2004 рік, за Вітю Федоровіча

Населення України:
45 859.8 тис.

Наводжу цифри, щодо розколу, революції і так далі. (15 115 712 - Ющенко). Де було об'єднання, а де у нас президент 1/4 населення країни... Задумайся над цим.


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
myrchatkoДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:36 | Повідомлення # 38
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
Quote (micada)
Як на мене, проблема мови в України- далеко не найглобальніша!

Quote (micada)
Але...то- деталі!!!

абсолютно не згідна


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
VitosДата: Середа, 06.10.2010, 21:51 | Повідомлення # 39
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Povstanec, Обіцяю якось перечитати все заново у сподіванні знайти щось нове!!! smile

Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
KozakДата: Середа, 06.10.2010, 23:00 | Повідомлення # 40
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 11
Репутація: 4
Я думаю що всім замітно що Україну вже давно ділять на Захід і Схід...цією русифікованістю державовладці просто намагаються загострити конфлікт...як казав Гай Юлій Цезарь: Розділяй та владарюй

на мій погляд треба зробити в країні потужну українізацію бо поки в нас не буде чогось спільного не буде і мети спільної а значить ми не будемо вже таким прекрасним єдиним народом wacko


Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

В. Еллан

 
Law_AxiserДата: Вівторок, 16.11.2010, 02:28 | Повідомлення # 41
Козак
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 8
Російськомовні українці - це ОКСИМОРОН!!!

Тут більше підходить російськомовні власники українських паспортів.
або москалі!

все.

 
PovstanecДата: Вівторок, 16.11.2010, 02:41 | Повідомлення # 42
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote (Law_Axiser)
Російськомовні українці - це ОКСИМОРОН!!!

я про це вже писав, але все ж - влучне слівце.


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
Law_AxiserДата: Вівторок, 16.11.2010, 03:00 | Повідомлення # 43
Козак
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 8
Povstanec,
"Думки геніїв співпадають!" хе)))
 
VitosДата: Середа, 17.11.2010, 20:39 | Повідомлення # 44
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Povstanec, Law_Axiser,
Тупа і безграмотна принциповість, хлопці. Просто я вже не стримався... Зрештою українці можуть бути лише православними! І укр. козацтво - це справжня українська історія, а не гуцульство тощо. angry


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
micadaДата: Середа, 24.11.2010, 18:43 | Повідомлення # 45
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Povstanec ,
Дякую, за таку вичерпну інформацію, я в курсі щодо (НУ НЕХАЙ, часткових) історичних даних про Канаду, але таким прикладом я не хотіла похвалитись звоїм незнанням історії, а висловити ВЛАСНУ ДУМКУ щодо запропонованої теми.

Свою думку теж аргументую вже маленьким прикладом з життя:

на останніх виборах я МАЛА ЧЕСТЬ бути членом, власне, виборчої комісії! Хороший досвід ЧОРНОРОБСТВА smile ВСІМ РАДЖУ! Цікаво було спостерігати як, "ГРАМАТИЧНО ПРАВИЛЬНА" голова комісії виголошувала: "Я НЕНАВИДЖУ СЛОВА ХАХОЛ!" і з рукою на серці, промовляла молитву перед відкриттям скриньки з бюлетнями...а потім виносила з-за кутка ВИПРАВЛЕНІ ВИБОРЧІ ПРОТОКОЛИ.
14 з 15 членів комісії- було плювати..мені нічого не лишилося, як теж плюнути, правда, собі...в очі!

Саме тоді в мене утворився умовний рефлекс...нудоти...на всі прояви ВЕРБАЛЬНОГО ПАТРІОТИЗМУ!

"ГРАМАТИЧНО ПРАВИЛЬНА" голова комісії поїхала відпочивати у ШРІ- ЛАНКУ, а я ну й СЛАВА БОГУ навчилася спокійно засинати...від думки про те, що мій брат, зі своїм двозначним суржиком, Н І К О Л И не винесе з-за кутка виправлені протоколи!

ВСЕ МОЇ ДУМКИ З ДАНОЇ ТЕМИ- ВИЧЕРПАНІ!!!!


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
PovstanecДата: Середа, 24.11.2010, 19:12 | Повідомлення # 46
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote (micada)
Свою думку теж аргументую вже маленьким прикладом з життя:

на останніх виборах я МАЛА ЧЕСТЬ бути членом, власне, виборчої комісії! Хороший досвід ЧОРНОРОБСТВА smile ВСІМ РАДЖУ! Цікаво було спостерігати як, "ГРАМАТИЧНО ПРАВИЛЬНА" голова комісії виголошувала: "Я НЕНАВИДЖУ СЛОВА ХАХОЛ!" і з рукою на серці, промовляла молитву перед відкриттям скриньки з бюлетнями...а потім виносила з-за кутка ВИПРАВЛЕНІ ВИБОРЧІ ПРОТОКОЛИ.
14 з 15 членів комісії- було плювати..мені нічого не лишилося, як теж плюнути, правда, собі...в очі!

Саме тоді в мене утворився умовний рефлекс...нудоти...на всі прояви ВЕРБАЛЬНОГО ПАТРІОТИЗМУ!

"ГРАМАТИЧНО ПРАВИЛЬНА" голова комісії поїхала відпочивати у ШРІ- ЛАНКУ, а я ну й СЛАВА БОГУ навчилася спокійно засинати...від думки про те, що мій брат, зі своїм двозначним суржиком, Н І К О Л И не винесе з-за кутка виправлені протоколи!

ВСЕ МОЇ ДУМКИ З ДАНОЇ ТЕМИ- ВИЧЕРПАНІ!!!!

взагалі не зрозумів думки. тобто є історія - а думка її яка?
старію, тупішаю, пояснення будь ласка...)


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
PovstanecДата: Середа, 24.11.2010, 19:15 | Повідомлення # 47
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Vitos, друже, я вже писав - почитай книги з історії уважніше! :Р:Р:Р ти обіцяв перечитати!)

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
RomanДата: Середа, 24.11.2010, 19:27 | Повідомлення # 48
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Quote (micada)
на останніх виборах я МАЛА ЧЕСТЬ бути членом, власне, виборчої комісії! Хороший досвід ЧОРНОРОБСТВА smile ВСІМ РАДЖУ!

Виборча комісія, нічого там путнього немає, сам маю досвід такої роботи, якщо чесно, мені не сподобалося, на жовтневих виборах відмовився працювати, та все ж таки брав активну участь в виборчій справі, працював журналістом (десь ще навіть посвідчення валяється), ну що тут сказати, так напрацювався, що за мої зауваження мене чуть з дільниці не викинули, фальсифікація на кожному кроці, ну і знову дорогенька партія регіонів свого носа всюди суне.


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
КалабаняДата: Середа, 24.11.2010, 20:14 | Повідомлення # 49
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Щодо виборів,то цілком згідна, з Roman.теж мала можливість брати участь у виборах-спостерігала за тим безладом!!!
а Vitos заставив мене прости сміятися:Зрештою українці можуть бути лише православними! І укр. козацтво - це справжня українська історія, а не гуцульство тощо??? невже ти це серйозно?! і в якому значені вжите слово "гуцульство" ? ти взагалі сам розумієш і віриш в те,що пишеш?!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
гуцулка_КсеняДата: Середа, 24.11.2010, 21:24 | Повідомлення # 50
Кошовий отаман
Група: Правління
Повідомлень: 188
Репутація: 37
Quote (Vitos)
Тупа і безграмотна принциповість, хлопці. Просто я вже не стримався... Зрештою українці можуть бути лише православними! І укр. козацтво - це справжня українська історія, а не гуцульство тощо. angry

хоч не показуй свого невігластва...


Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!
 
KlymДата: Середа, 24.11.2010, 22:18 | Повідомлення # 51
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
так ..це проблема українства ...ми її подолам але з часом ...для того і потрібні ми ..студенти ... cool
 
НескоренийДата: Середа, 24.11.2010, 22:28 | Повідомлення # 52
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Для мене взагалі ця тема не потребує дискусій, тому й нічого тут ніколи не писав, але завжди перечитував.
Цього разу був вбитий "тупістю і безграмотністю" певних дописувачів, зокрема Vitos'a. Хлопче, в тебе, напевно, двійка з історії України була, або тобі було достатньо кількох телепередач на російських каналах з Табачником, шоб повірити в таку хєрню. (сумніваюсь, шо ти сам здатен робити такі висновки).

п.с. Форум є для того, шоб дискутувати, говорити розумні речі, а не будь-шо, шо на язик попало.


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
VitosДата: Середа, 24.11.2010, 22:47 | Повідомлення # 53
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Нескорений,
Без коментарів... сам себе опустив. sad


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
KlymДата: Середа, 24.11.2010, 22:52 | Повідомлення # 54
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
ого ... Нескорений, хотів подібне написати ...але в більш мякій формі cool
 
НескоренийДата: Середа, 24.11.2010, 22:53 | Повідомлення # 55
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Vitos, попустив себе ти, бо всі думали, шо в тебе є клепка розуму, тому й дискутували з тобою. Але останній твій допис розвіяв всі сумніви...

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
VitosДата: Середа, 24.11.2010, 22:57 | Повідомлення # 56
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (гуцулка_Ксеня)
хоч не показуй свого невігластва...

Навіть і не намагався... це відповідь на таку принциповість... ну а що... я, як патріот України, та і свого регіону можу також лобіювати свої інтереси...повірте малого чого приємного ви можете почути.
Єдина річ, яку я все частіше усвідомлюю, так це нездатність до компромісу. Я сказав, що моє рішення вірне і це аксіома... Львів the best тощо...
Не приємно вражений. sad


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
НескоренийДата: Середа, 24.11.2010, 23:11 | Повідомлення # 57
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Quote (Vitos)
Єдина річ, яку я все частіше усвідомлюю, так це нездатність до компромісу.

про які ти компроміси говориш? погодитись з тим, шо українці лише православні? Козаки - українці, а опришки - ні? чи Галичина - не Україна? чи ше якусь "ідею" висунеш? А чи, може, скажеш, шо Голодомор не був геноцидом?

Є речі, які є аксіоматичними, а є й такі, в яких без дискусії ніяк.


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
VitosДата: Середа, 24.11.2010, 23:26 | Повідомлення # 58
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (Нескорений)
про які ти компроміси говориш? погодитись з тим, шо українці лише православні?

Це я привів приклад, якби в мене також була, як кажуть "броня в 2-а пальці", і я вважав би, що лише я правий... вповноважений Богом казати істину)))))
На справді, наприклад, Севастіян, знає, що я так не думаю щодо віри і Галичини... то просто подивіться на себе зі сторони.
Quote (Нескорений)
Є речі, які є аксіоматичними

Можливо в математиці лише... і то... поки людство не знайшло їм пояснення...

Додано (24.11.2010, 23:26)
---------------------------------------------

Quote (Klym)
хотів подібне написати ...але в більш мякій формі

Я задовго до створення цієї теми, знав наслідки. Бо знаю в принципі ваш настрій... Якби це був дніпропетровський форум (сайт) все було би інакше... тоді би масову підтримку мав би я... і моя точка зору мала би значно більший вплив.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
KlymДата: Четвер, 25.11.2010, 08:28 | Повідомлення # 59
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
та Vitos, та ясно шо знав ...тут і там думки інакші ..їх можна зроззуміти цьому є логічне пояснення ...а шо ти хоч від нас якшо ти знаєш шо ми як до людей на сході ставимось як до українців .яким ми хочемо промити мозги і зробити настоящими українця cool
 
НескоренийДата: Четвер, 25.11.2010, 12:01 | Повідомлення # 60
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Quote (Vitos)
Це я привів приклад, якби в мене також була, як кажуть "броня в 2-а пальці", і я вважав би, що лише я правий... вповноважений Богом казати істину)))))

Це поганий приклад, тому що питання російськомовності українців є більш-менш дискусійним, а те, що ти навів, взагалі в ніякі рамки не вкладається...


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Російськомовні українці? (Цікаво знати вашу думку.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024