Четвер, 28.03.2024, 15:05

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Не можна боротися проти грошей без грошей.

 Джон Стейнбек
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш форум » Наші заходи » Футболки-2 (про футболки ;))
Футболки-2
Чи купите ви білу футболку Борця за 40 грн.?
1.так[ 23 ][85.19%]
2.ні[ 4 ][14.81%]
Усього відповідей: 27
PovstanecДата: Вівторок, 22.03.2011, 01:25 | Повідомлення # 1
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Отже, всі вже в очікуванні наших БІЛИХ ФУТБОЛОК, але перед їхнім виготовленням ми зіткнулися з проблемою: чи варто робити абсолютно організаційні футболки для учасників організації, чи варто зробити універсальні футболки, щоб не лише Борець міг придбати із задоволенням носити футболку?!

Десь в контексті дискусій і діялогів пропоную варіації макету футболок (оскільки члени правління не змогли дійти згоди і абсолютно пасивно до цього поставилися, звертаюся до усіх). Щоб збільшити фото - просто натисніть на нього.

Варіант 1:
ось такий стандартний варіант буде білих футболок - логотип з адресою. Трьоколірний друк, лише з одною сторони. Ідентифікує нас як організацію - бо присутній логотип, але й обмежує власників футболок - лише борцями. У цей варіант входить і стандартний наш логотип з шрифтом impact.

Варіант 2:
знову ж таки стандарт - відбувається зміна шрифту. Друк трьоколірний, плюси і мінуси ті ж. В цей варіант входить зміна зовсім інших шрифтів від запропонованих.

Варіант 3:
третій варіант відкриває пропозиції зробити футболки загальними для усіх. а не лише для Борців.
Відсутній логотип, як такий.
Додано риторичне питання "а ти?!", шрифтом і стилем як у шпалерах, що були представлені раніше.
Одноколірний друк - що зменшує ціну на футболку.

.
Варіант 4:
цей варіант зроблений в контексті моєї зеленої футболки "Вірити не страшно. думати не боляче" (думаю не боляче, що усі бачили). Так ось за рахунок одноколірного друку, напис з двох сторін футболок - це дорівнює приблизно вартості трьохколірного друку перших двох варіантів. Футболка зроблена для загалу.

Варіант 5:
Єдиний варіант, який представляє типу футболки, а не напис - футболки поло. Проблемою є те, що якщо спереду робити великий напис - то через комірчик він може розриватися і буде тупо дивитися, а давати збоку, як стандарт маленьке - це іще тупіше для нас.

А тепер очікую від вас вашої активності.
Відповідати потрібно конструктивно (щоб можна було легше потім усе підсумувати) за таким прикладом (дуже прошу так відповідати):


Севастіян:
1. (за який ви варіант) Я за Варіант 4.
2. (аргументація) Футболка виглядає сучасно, оригінально, зацікавлює напис зі спини: "а що ж з спереду пише" - виникає питання, думаю таку футболку залюбки купуватимуть не лише Борці, а це дозволить нас піарити - бо є ж сайт + БОРЕЦЬ - це теж вже бренд.
3. (але що б ви змінили-додали) Маленькі нюанси у дизайні, але загалом так і подобається, можна змінити ЖИВУ, бо Я - але кращі варіанти, які придумував насправді були гіршими.
4. (інше) Також мені подобається 5 варіант - футболки поло, я би обирав їх.

Чекаю на ваші думки.
Прикріплення: 5333959.jpg (78.7 Kb) · 8033411.jpg (84.3 Kb) · 8454957.jpg (84.0 Kb) · 5386816.jpg (86.8 Kb) · 9845825.jpg (68.0 Kb)


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
ЛілейкаДата: Середа, 01.06.2011, 19:20 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Борці
Повідомлень: 107
Репутація: 28
1. за 4 варіант
2. напис, впевнена, відомий багатьом:) і люди зацікавляться, мені особисто дуже подобається, чорні футболки були стандартні, а це вже буде щось новеньке:)
3. все-таки логотипу бракує
4. тому я б також обрала 1-ий стандартний варіант, якби можна було якось поєднати:)


Севастіян: логотип має державний прапор, який є (КО) двоколірний + чорний колір - це три кольори, а це вдвічі дорожче чим одноколірний друк. Логотип - це вже, власне, ідентифікація організації - а, отже, з логотипом будуть організаційні футболки, а не для загалу.
 
ОлкаДата: Середа, 01.06.2011, 20:09 | Повідомлення # 3
Джура
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
1. Я за варіант 4.
2.Найцікавіший з варіантів, подобається,що надпис з двох сторін.
3.Хочеться ще логотип додати.
4. Також подобається варіант 3.
 
RomanДата: Середа, 01.06.2011, 20:13 | Повідомлення # 4
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
1. Я також за 4 варіант футболки.
2. Оригінально виглядає, ну і несе в собі певний зміст.
3. Кольорова була б крутіша.
4. З інших запропонованих варіантів, зупинився б на другому.


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
KypIDonДата: Середа, 01.06.2011, 20:13 | Повідомлення # 5
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 67
Репутація: 36
не писатиму по пунктах, бо підтримую Лілю на 100%. Єдине що хотів зауважити так це те що на футболках вказаний наш сайт, якщо ми переїдемо на borec.org.ua напис буде не актуальним.. чи переїзд планується не скоро?

admin: щоб не засирати тему - поставиться переадресація


Не Україна для нас, а ми для України!
 
МаринкаДата: Середа, 01.06.2011, 21:17 | Повідомлення # 6
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 19
Репутація: 12
Я за 5, тому що є комірець, прийшло літо... спека і зручно, коли шия не закутана, а почуває себе вільно! Ну і просто мені футболки поло подобаються!

Севастіян: не можна було написати по пунктах? А щодо напису думок не буде?


Нападати на мову народу - це означає нападати на його серце!
Г. Лаубе
 
PaoleДата: Середа, 01.06.2011, 21:56 | Повідомлення # 7
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 13
Репутація: 8
1) Я за 5 варіант
.
.
.
4) 4-й теж непоганий


Єднаймося, бо ми українці!
Любімося, бо ми брати й сестри!
Шануймося, бо ми того варті!
 
vikiДата: Середа, 01.06.2011, 21:58 | Повідомлення # 8
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 2
Репутація: 1
ааааааааааа biggrin .. 5 варіант )) мені дуже подобається ))) фасон цієї футболки просто крутий )))
..оригінально ))) тому що ...більшість інших організції теж мають свої футболки і всі такого ж фасону ,як інших 4-ри варіанти ...
а це просто суперський ))) happy ... .лише ,як на мою думку,потрібно додати логотип ..і ше пропоную надпис ,який може зіпсуватись через комірчик трохи нижче його опустити ,так щоб надпис був після закінчення комірця smile
 
ЕгдшзДата: Середа, 01.06.2011, 22:03 | Повідомлення # 9
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 60
Репутація: 33
мені подобається з комірцем )№5

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.
В. Еллан
 
курочкаДата: Середа, 01.06.2011, 22:12 | Повідомлення # 10
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 2
Репутація: 9
я за 4 варіант))оригінальна) ну і 5 теж непоганий)

Як не можна спинити річку, що зламавши кригу на весні бурхливо несеться до моря, так не можна спинити нації, що, прокинувшись до життя, ламає свої кайдани.
 
lvivankaДата: Середа, 01.06.2011, 22:13 | Повідомлення # 11
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
1. мені подобаються:
футболка №2, футболка №4
2. №2 чітко підкреслює ЛОГО "Борець", офіційна і серйозності додає
№4 цікава, "грайлива" wink крутий задум, по-сучасному виглядає
3. №2 зробила б жирніший шрифт ( такий як у варіанті № 1)
№4 швидше як любительська футболка, шось типу "Я - Українка...", та більш підходить на щодень, а не тільки на акції.
4. Хотіла б мати і футболку №2 і №4 (№2 на акції, №4 на щодень). Також подобається №5 (люблю теніски), але якщо розріз комірця перериватиме напис, то дійсно буде тупо (хіба спереду зробити малий логотип чи зліва, чи справа, а на спині бахнути крутий напис, або Борець і сайт)


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
inkvizutorДата: Середа, 01.06.2011, 23:04 | Повідомлення # 12
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
а чи можна поєднати 4 і 5 варіант????

Севастіян:
5 варіант - виизначає ТИП футболки. а не макет футболки! Тому 5-ий варіант - це додатково, а не основне!!! ОСНОВНЕ - обрати макет дизайну футболки!

ЦЕ СТОУСУЄТЬСЯ УСІХ РОЗУМНИКІВ, які просто написали 5 варіант!

Так, можна буде поєднати.


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
КалабаняДата: Середа, 01.06.2011, 23:42 | Повідомлення # 13
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
1. мені подобається варіант № 4
2. подобається надпис, дійсно оригінально, цікаво..люди будуть бажати прочитати, зацікавляться нами..+ те, що є сайт і тут теж плюс
3. ну, навіть не знаю..хочу рожевих...футболок smile
4. ще б собі №5 взяла, або й взагалі усі smile але то вже трохи не вигідно фінансово моїй кишені sad


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
KismetДата: Середа, 01.06.2011, 23:43 | Повідомлення # 14
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 1
Репутація: 2
Я за 2 варіант ...

Повідомлення відредагував Kismet - Середа, 01.06.2011, 23:46
 
inkvizutorДата: Четвер, 02.06.2011, 14:18 | Повідомлення # 15
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
я виступаю за 4 варіант!
оскільки ми мусимо завжди чимось вирізнятися від когось.. ні в однієї громадської організації чи ба нвіть політичної немає футболк із двох сторін... + гарно посталено питання чи людина борець... не головне чи як громадський діяч, а загалом у житті!!!
ось так


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
GumДата: Четвер, 02.06.2011, 19:38 | Повідомлення # 16
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 11
Репутація: 10
І мені більше подобається 4 варіант, хоча 5 також непоганий.
 
hummyДата: Четвер, 02.06.2011, 20:53 | Повідомлення # 17
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
я за 4-ий варіант, двосторонній друк круто виглядає і привертає більше уваги.
Ми вже маємо офіційні борцівські футболки, тому хочеться щось оригінальніше, "ближче до народу")) набагато крутіше буде побачити когось з людей на вулиці у нашій футболці, ніж просто світитись логотипом на акціях.
Підтримую Святика - позиціонування себе як борців по духу є ширшим, ніж борців по членству в організації.

5 варіант дуже крутий, якщо поєднати з 4-им, то виходить, що "живу, бо я" якраз не розривається і розташований по одній стороні. Не думаю, що буде потреба розстібати до останнього гудзика футболку:Р
 
IzabellaДата: Четвер, 02.06.2011, 22:33 | Повідомлення # 18
Джура
Група: Борці
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Мені сподобався 4 -ий. Оригінально.
 
VersusДата: Четвер, 02.06.2011, 22:51 | Повідомлення # 19
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Для початку нам потрібно визначить, що нам потрібно - офіційна футболка борця, тільки біла (про що ми мали на увазі спочатку) чи пропагандистська футболка (з підтекстом).
Багато з нових членів немає наших офіційних і найближчим часом ми не планували їх докуповувати, а отже в частини борців з 4 варіантом не буде ідентифікації з організацією, бо одиниці зможуть запам'ятати сайт, а потім вдома згадати, що він тебе зацікавив і треба на нього зайти. А для сторонніх людей може бути
1. я за те, щоб робити 1 варіант (як організаційну), а 4 варіянт - хіба на замовлення борців і для решти піплів, і проти напису на третій
2. за 1 тому що... оригінальний... шрифт + вище сказане
3. на 4 адресу сайту тре лишити з якогось одного боку
 
myrchatkoДата: П`ятниця, 03.06.2011, 03:39 | Повідомлення # 20
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
Мар'ян має рацію. У нас ще не всі борці як члени організації одягнені smile та й нам жарко в чорних на акціях
тому я також за 1
неорганізаційна - дуже гарний задум, варто робити або паралельно, або трохи згодом


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
hummyДата: П`ятниця, 03.06.2011, 10:53 | Повідомлення # 21
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
в нас постійно будуть додаватись нові члени в організацію, то що ми постійно будемо додруковувати офіційні фуктболки з логотипом? не бачу проблеми в тому, щоб напис був не стандартний, так чи інакше там фігурує "БОРЕЦЬ", тобто ідентифікація ніде не пропадає) і на акції в них теж можна приходити. Все одно здалеку кидатиметься слово борець.
 
TylerДата: П`ятниця, 03.06.2011, 13:12 | Повідомлення # 22
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 58
Репутація: 19
1. Я за варіант №2.
2. Бо чітко, ясно і конкретно організаційна футболка.
3. Думаю варто додати напис "Львівська обласна громадська організація", як це було на чорних футболках. Коли я ношу футболку, то в транспорті чи на вулиці люди постійно її розглядають і читають, що там пише. Тому коли читають, що то громадська організація, то одразу розуміють що і до чого. А футболка лише з Логотипом, сайтом і просто написом Борець може сприйматися по різному, наприклад як ще одна футболка з українським змістом, з тих що продаються на вернісажі, чи як якийсь спортивний клуб боксу. А коли читають що то організація, то зразу ясно - "О то якась організація обласна громадська. Круто. Прийду додому подивлюся в неті хто вони такі".


Звернення до нашої влади : " Я не буду мовчки спостерігати, як ви мерзенні паразити, штовхатимете мене дедалі глибше на дно".
 
Форум » Наш форум » Наші заходи » Футболки-2 (про футболки ;))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024