Четвер, 28.03.2024, 19:00

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Жити - значить боротися.

 Сенека Луцій Анней Молодший
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Іммігранти (- проблема для України?)
Іммігранти
RomanДата: Середа, 12.01.2011, 21:01 | Повідомлення # 31
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
На мою думку , Україна не готова приймати в себе іноземців, котрі б хотіли в нас жити.
Дійсно брак роботи, ніякого соціального захисту, ну і відбувається процес виродження нації, скоро будемо мулатами)

А тепер, що мені не подобається:
(на прикладі одного підприємства)
1) Всі високооплачувані посади займають іноземці і заробляють стільки за місяць, що я й за рік не зароблю. А є й випадки, що роблять таку ж роботу , як і звичайні працівники, та зарплата в десять разів більша, і їх до Львова на таксі возять, за проживання в готелі оплачують + квиток додому на вихідні кожних 2 тижні.
(ну є й серед них нормальні люди, та не всі)

2) Захоплення китайцями нашого ринку праці. За роботу беруть мало (через те ми втрачаємо), працюють багато, халтуру гонять повну, а нам потім переробляти все треба.

3) Звільнення українців , а на їх місце приходять підрядники з інших країн - за роботу беруть більше, виконують так само, а сім'ї маленьких обідраних і ображених життям українців голодують.

я взагалі то людина спокійна, поважаю всі нації, та , хлопці, нема чого вам до нас носа сунути.


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
ViktoriyaДата: Середа, 12.01.2011, 21:07 | Повідомлення # 32
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Quote (Roman)
та , хлопці, нема чого вам до нас носа сунути.

Погоджуюся!:)


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
micadaДата: Середа, 12.01.2011, 21:37 | Повідомлення # 33
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Цікава тема! smile

Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

Повідомлення відредагував micada - Середа, 12.01.2011, 21:55
 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 21:41 | Повідомлення # 34
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Buntivnyk, Україні посіла таке високе місце! Серед найогутніших держав, як бачимо над-державам нічого не заважає бути лідерами і мати високий рівень іммігрантів на території своїх держав! Головне правильно поводитись з цими людьми, також вважаю, що світова спільнота не одобрює любі прояви расизму. Україну творять українці. Я помінявби 3 спитих українців, чи зеків на одного німецького чи навіть грузинського лікаря який би чесно виконував свою роботу!
 
micadaДата: Середа, 12.01.2011, 21:47 | Повідомлення # 35
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Quote (Калабаня)
Ir4uk, так,це добре,що все файно виходить.Але на моєму шляху ше не траплялося історій з хорошим закінченням. От в багатьох знайомих, і друзів батьки вийхали закордон, а вони залишились тут. в результаті:сім'я розпалася, а діти залишилисьбез батьків і з комплексами.

Калабаня, питання, трішки, не до теми, а ти вважаєш, що не маєш комплексів?


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
Ir4ukДата: Середа, 12.01.2011, 21:57 | Повідомлення # 36
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
Povstanec,
Quote (Povstanec)
Емігранти - усіляке буває, Бог суддя, колись виїхали, бо так треба було, життя заставило і так далі...

сам відповів на своє питання про те що "Не працює на свою країну."
зате працює для своїх дітей як сказав Мар"ян.
знаєте шо ви можете в сотні раз оскаржити мою думку зараз і казати ,що все залежить від нас і тд...але на нашу країну не напряцюєшся... тим паче якщо складна ситуація в житті.

і ще про "не повернутись".. ті люди щасливі б повернутись і бути тут вже зі своїми внуками, але відчувають себе тут вже чужими...хто їх тут чекає...держава з розпростертими руками і робочим місцем ? ні...а гроші людям далі потрібні... і ще не знаю що розказували Святославу про працю там (це ще специфіка країни ,куди виїжджають) але там люди працюють наші важко і часто підпорчують здоров"я...і нажаль в нас така медицина ,що знову ж таки недопрацюєшся ...

жаль звичайно сімей, але не тільки проблема виїзду батьків за кордон впливає так катастрофічно на українські сім"ї... багато ще є інших причин і проблем також.

 
КалабаняДата: Середа, 12.01.2011, 22:20 | Повідомлення # 37
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
micada, ов, так, не до теми! тому не відповідатиму( в мене комплекс відповідати на питання про комплекси)
а якщо серйозно, то комплексів пов"язаних з родиною ніби-то нема!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
VersusДата: Середа, 12.01.2011, 23:04 | Повідомлення # 38
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Klym)
І імігранти перетворяться в прибуток для України.

здати їх в рабство? biggrin
Quote (Roman)
ну і відбувається процес виродження нації, скоро будемо мулатами)

ну а це вже проблема нас самих. З погляду дівчини: кого ти вибереш лінивого, спитого, прокуреного, матюкливого українця, який битиме і кричатиме на неї, чи спокійного, працьовитого іноземця, який при цьому знатиме нашу мову і сповідувати наші традиції
Quote (Povstanec)
українка працює на Іспанію, українка НЕ працює для своєї країни.

частково це твердження неправильне, все ж вони працюють на Україну, пропоную погортати інтернетами, де є маса статтей проте скільки вони пересилають коштів та інвестують сюди, загалом приблизно 5 % ВВП, стільки навіть на медецину не виділяють. До того ж варто проїхатись закарпатськими і франківськими селами, і побачити, які хати повибудовувані

Quote (Ir4uk)
але там люди працюють наші важко і часто підпорчують здоров"я...і нажаль в нас така медицина ,що знову ж таки недопрацюєшся ...

раджу почитати цикл статтей "Мафія, піца та ... ЦЕ" - сповідь української доглядальниці за літніми людьми в Італії. Висновок: українки дуже люблять нарікати на життя там, але повертатись додому не хочуть, в 70 % випадків жити там їм не зле, дах над головою є, харчуються файно, ще й до італійців клинці підбивають, погано тільки тим хто зле знає мову і не хоче її вивчати.
 
ViktoriyaДата: Середа, 12.01.2011, 23:10 | Повідомлення # 39
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Versus, Еее...це які такі погляди дівчини??
В нас є і нормальні хлопці!Просто їх мало:(
але це ще не означає, що потрібно вестися на симпатичного .... іноземця!
Більш не пишу, бо не по темі))


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 23:12 | Повідомлення # 40
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Versus, зі всього можна зробити прибуток, головне вміти!
 
VersusДата: Середа, 12.01.2011, 23:39 | Повідомлення # 41
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Viktoriya)
Versus, Еее...це які такі погляди дівчини??

та так пошуршав, по дівочих бложиках і ЖЖ-шках biggrin
 
CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 17:19 | Повідомлення # 42
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Versus, більше не шуршай)
так, можна і прибуток зробити)наприклад, збільшити податок для них)і відповідно продовжити для них десь на годину робочий день, щоб їхні роботодавці більше їм платили і вони мали чим сплачувати той податок)а податок піде державі)ось і вже маємо той прибуток)
 
KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 17:37 | Повідомлення # 43
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Cherry, податок на іммігрантів .цього ніхто не зробить. Я пропоную зробити такі дії; створити спеціальні поселення як наприклад китайський район чи негерський, по-перше це зробить іммігрантів більш ізольованими від укр. населення тобто змішання рас відбуватиеться набагато повільніше + іммігрантам буде лекше, бо китайці люблять китаянок. Також створити таку політику, що в україну приїзджалиби не тільки вчитися але щоб вже навчений спеціаліст приїзджав сюди і працював.(так роблять в США)
 
ViktoriyaДата: Четвер, 13.01.2011, 17:55 | Повідомлення # 44
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Quote (Klym)
Я пропоную зробити такі дії; створити спеціальні поселення як наприклад китайський район чи негерський

Довго сміялася biggrin biggrin biggrin


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 18:04 | Повідомлення # 45
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Viktoriya, ха я також .але це варіант1
 
CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:13 | Повідомлення # 46
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Viktoriya, іхіхіх... я теж)особливо з слова "негерський")гигик))
Klym, тут я з тобою погоджуюсь, бо якщо фахівці приїдуть і будуть працювати за своїм фахом, то в Україні з'явиться більше розумних людей, хоч і не українців, таким чином можна трішки зробити більший прогрес в різних галузях, бо іммігрантів на нашій землі досить багато)класно придумав)


Повідомлення відредагував Cherry - Четвер, 13.01.2011, 18:20
 
VersusДата: Четвер, 13.01.2011, 18:18 | Повідомлення # 47
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Cherry, смішно, і як знімати з них податок, якщо вони нелегально? а кількість офіційно зареєстрованих і так незначна
Klym, це не вихід, навпаки, якщо вони будуть разом, у них не буде стимулу інтегруватись, а з часом, якшо їх стане багато, то вони почнуть насаджувати свої правила, тому щоб зменшити тиск іммігрантів, потрібно сприяти їх асиміляції
 
KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 18:26 | Повідомлення # 48
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Versus, асиміляції ? ти думаєш це так легко?. недавно у франції подібне було, нічим добрим не закінчилось
 
CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:33 | Повідомлення # 49
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Versus, ахах... тобто ти хочеш китайця, араба чи негра асимілювати???по-перше це смішно, а по-друге, ти садист... то всерівно, що ти б, наприклад, приїхав в Китай і тебе там почали асимільовувати в китайця, тобто насаджували тобі свою мову і культуру!так не можна!то не вихід)
а щодо податку, то його можна запровадити спочатку для тих, хто тут легально)а для нелегалів просто пришвидшити процедуру вироблення документів і на них теж потім пошириться цей закон)
 
КалабаняДата: Четвер, 13.01.2011, 18:35 | Повідомлення # 50
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Якесь божевілля! податок, гето, і т.д...жах))))))
тепер я тут не буду писати, тут- сміх і сльози...


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:40 | Повідомлення # 51
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Калабаня, що тут смішного???я ж не кажу про гето!!!так, хоч вони будуть платити податок, але назавмін їм через то, наприклад, пришвидшать процедуру вироблення громадянства)не бачу в цьому нічого поганого)
 
КалабаняДата: Четвер, 13.01.2011, 18:49 | Повідомлення # 52
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Cherry, а ше їм і громадянство?!і, це вже в мене просто слів нема! ну, всьо..буду категоричною і прямою:я не бельтонік, я розрізняю кольори! я не глуха, я чую,якою мовою вони розмовляють! не бажаю,щоб вони знищили нас!бе, я не знала, що арійці такі гуманні! smile smile smile

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 18:55 | Повідомлення # 53
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Калабаня, марія в гітлера не вдалась biggrin biggrin biggrin

Додано (13.01.2011, 18:55)
---------------------------------------------
+ марія ти трошки дурниці говориш

 
CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 18:56 | Повідомлення # 54
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Калабаня, так так так... шо ти там таке про арійців говорила?давай цю тему закриєм раз і назавжди, тим більше на форумі)домовились?)бо вже застаріла тема, просто набридла)
так, громадянство, а чомби й ні, коли приїжджає сюди розумний іноземець, фахівець своєї справи, чи просто людина, яка приїхала сюди, щоб прогодувати свою сім'ю!
 
KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 19:04 | Повідомлення # 55
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Cherry, громадянство давати то дурниці,! право на тимчасове проживання о то тема
 
CherryДата: Четвер, 13.01.2011, 19:09 | Повідомлення # 56
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Klym, ну, добре, нехай буде тимчасове)можна і так)щось про таке не подумала...)тільки на скільки часу?
 
KlymДата: Четвер, 13.01.2011, 19:13 | Повідомлення # 57
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
4 роки
 
ViktoriyaДата: Четвер, 13.01.2011, 20:41 | Повідомлення # 58
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Діти, діти - де вас подіти?:))

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
VersusДата: Четвер, 13.01.2011, 21:00 | Повідомлення # 59
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Klym)
Versus, асиміляції ? ти думаєш це так легко?. недавно у франції подібне було, нічим добрим не закінчилось

а чому ж проблема? А в тому, що Франція лояльно ставилась до переселенців з колоній і не приділяла цьому питанню важливого значення, а тепер їх там зібралась критична маса

 
Ir4ukДата: П`ятниця, 14.01.2011, 13:54 | Повідомлення # 60
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
Versus, можливо ;))) але ти більше не лязай по блогах)))

чогось смішно читалось..райони,податки...
була б я нелегалом ..хотілась би розчинитись в толпі і шоб ніхто не помічав і не тикав тобі що "ти не наш" (якщо вже склалось так щоя там опинилась)...а ще якщо б поселили в такі райони і сказали платити податки..кли ти в чужій країні ні черта не не шариш і тобі треба гроші... тікала б я звідти чим подальше ... хіба ви хочете їх так налякати ;))

 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Іммігранти (- проблема для України?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024