Четвер, 25.04.2024, 08:17

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Я Борець! І мій найважчий бій - з собою!

 невідомий Севастіян
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Іммігранти (- проблема для України?)
Іммігранти
KlymДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:09 | Повідомлення # 1
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Хотілось би взнати як ви ставитись до імігрантів. Впевнений, що кожен з вас має свою думку вище сказаному.
 
VersusДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:29 | Повідомлення # 2
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
ой зара почнеться забіг спеціальної олімпіади і холівор biggrin
Діючі сторони:
-ІмМігранти також люди
-Україна для українців smile

Треба запастись поп-корном hands ну-у хто почне?

Клим +1 за тему і не забувай про подвійне "м"

 
КалабаняДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:33 | Повідомлення # 3
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
О, ти вирішив нарешті створити тему smile !
Я взагалі-то людина мирна smile , розумію,що в час глобалізації і комунікації важко уникнути зв'язків між країнами, народами,але я за помірну міграцію населення:приїхав,подивився і попер до себе на батьківщину.То не має бути якась окупація чи то диктування своїх правил життя.Якщо ти в Україні,то шануй наші звичаї, мову, і нас smile
інша тема-шлюби і т.д.,але я не впевнена чи це до теми.во,ось так.


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
KlymДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:43 | Повідомлення # 4
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Калабаня, більшість людей приїзджають працювати в Україну, щоб прогодувати свої родини хіба це не благородно покинути свою країну дітей, в інший світ де інші люди, заради чогось вищого?
 
lvivankaДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:45 | Повідомлення # 5
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
ахаха))
Versus, +1


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
КалабаняДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:49 | Повідомлення # 6
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Klym, чи ти здурів? що тут благородного?! якщо ти їдеш в чужу країну(і в більшості випадків не законно,тобто працюють не зареєстровано,тобто є біженцями),покидають свою родину,і в більшості випадків не повертаються...я не хочу здатися категоричною,адже кожному моєму твердженю можна надати заперечення, але я проти цього,тому,що кінець кінцем це все закінчується погано,бо з самого початку є поганою ідеєю.

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
CherryДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:52 | Повідомлення # 7
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
На мою думку, в Україні міграційна проблема набула особливої актуальності через кілька років після здобуття незалежності. Це, в першу чергу, проблема зовнішніх міграцій. За інформацією експертів багато українців перебуває на заробітках у Польщі, Італії, Чехії, Португалії, Іспанії, Туреччині. Але чи це правильно?Через то розпадаються сім'ї, діти виростають без батьків!!!
 
PovstanecДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:57 | Повідомлення # 8
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
а до яких іммммммігрантів? ті, які приїхали. чи ті, які українські?

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 00:01 | Повідомлення # 9
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Cherry, я шось плутаю чи ми говорим про вїзд в україну чи про виїзд? Я думав що про вїзд. Калабаня, Ти жорстока для дібенців треба готувати спеціальні штаби допомоги. Україна повинна бути приютком для знедолених? Бог пускає в свій дім всіх не залежно від раси.

Додано (12.01.2011, 00:01)
---------------------------------------------
Povstanec, якщо мені память не зраджує то іміграція це вїзд в нашу країну а еміграція це виїзд

 
ЕгдшзДата: Середа, 12.01.2011, 00:03 | Повідомлення # 10
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 60
Репутація: 33
Povstanec, я так думаю це стосується негрів, китайців, ідійців, турків...слов*ян ще терпіти можна все ж таки з ними багато спільного ..

Додано (12.01.2011, 00:03)
---------------------------------------------
Klym, ти не вшарив питання Севастіяна.. прочитай уважно


Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.
В. Еллан
 
VersusДата: Середа, 12.01.2011, 00:14 | Повідомлення # 11
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Klym, як що до України приїжджають - іммігранти, ті що виїжджають - в нас називаються емігранти, якщо з погляду країни куди вони виїхали - також іммігранти
 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 00:18 | Повідомлення # 12
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Versus, так ти до кого більше схильний до любитилів чи ненависників іммігрантів?
 
VersusДата: Середа, 12.01.2011, 00:25 | Повідомлення # 13
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Klym, тепер я все більш перестаю бачити все в чорно-білому, істина десь посередині, тому підтримую обидві сторони, але з великим списком IF ONLY, з багатьма винятками і виключеннями
 
Ir4ukДата: Середа, 12.01.2011, 00:30 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
Калабаня,
моєї сестри чоловік- священик (ну і фотограф, але то вже таке) тато його помер ,мати в іспанії..вже довго...просто наводжу приклад ,що не завжди це погана ідея чи закінчується погано, зважаючи на те ким він став...

хоча підтримую ідею ,що в більшості (не завжди) це таки негативно впливає...
але це їх свідомий вибір..

 
ViktoriyaДата: Середа, 12.01.2011, 07:48 | Повідомлення # 15
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Про "ті які приїхали":
Я проти них немаю нічого проти, якщо вони приїхали і поїхали, але коли приїжає купа всяких так би мовити "ненаших"... це мене трошки дратує. Навіть взяти студентів з інших країн, приїхали собі вчитися, так навіщо займати всі кімнати в гуртожитках? коли потім навіть нема куди посилити нашого студента, який живе десь далеко і немає можливості винаймати квартиру... А бачте "Іммігрантам" незручно жити в чотирьохміснтній кімнаті в чотирьох, вони посиляються там по двоє, і відповідно якщо порахувати з кожної Такої кімнати по два місця пропадає...

Про туристів, це файно..приїхали - значить цікаво, значить Побачили , що Україна наша має що показати..що вона нічим не гірша від інших культурних країн, та й економіці нашої країни не гірше від таких туристів:)

Робочі...чому інші, з інших країн їдуть до нас працювати??? Займають робочі місця, в той час наша молодь та люди різного віку - сидять в дома, без роботи, де логіка? В мене складається таке враження, що як тільки наступний ГІполітик збільшує кількість робочих місць, тут зразу пачка іммігрантів з"являється, і всі ці місця зразу зайняті:)))

У всьому є свої "+" та "-"...


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

Повідомлення відредагував Viktoriya - Середа, 12.01.2011, 14:15
 
КалабаняДата: Середа, 12.01.2011, 14:07 | Повідомлення # 16
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Ir4uk, так,це добре,що все файно виходить.Але на моєму шляху ше не траплялося історій з хорошим закінченням. От в багатьох знайомих, і друзів батьки вийхали закордон, а вони залишились тут. в результаті:сім'я розпалася, а діти залишилисьбез батьків і з комплексами.

Klym, Україна-приют? РАЙ! Всі люди рівні, всі люди мають право на рай! Бог-це любов!
але Україна-не рай, а ми не ангеми(це так жорстоко і дико звучить, але ти не розумієш:я вважаю,що кожен повинен жити на своїй,Богом даним землі-там для тебе і рай , і пекло!)
А і ше, Україна,здається,не є країною з ВИСОКИМ рівнем розвитком, в нас у самих багато жителів з рівнем проживання нижче мінімуму..


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
PovstanecДата: Середа, 12.01.2011, 14:28 | Повідомлення # 17
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Коли я писав про іммігрантів українських - я мав на увазі тих, які живуть в Україні, є українцями, але поводяться як іммігранти - і, мабуть, це першочергова проблема чим іммігранти.

Щодо теми - колись з другом мали суперечку на цю тему. Емігранти - усіляке буває, Бог суддя, колись виїхали, бо так треба було, життя заставило і так далі... Гаразд, але у мене виникає запитання: А чому б не повернутися? Іще одне, апелюючи до слів Іри (немаю на меті образити) - усе в твоїй історії чудово, окрім єдиного - українка працює на Іспанію, українка НЕ працює для своєї країни. Не засуджую - кожного своя справа - просто я ніколи не піду жити з іншою мамою чим з рідною, ніколи не дбатиму про іншу - якщо не подбаю (і дбатиму) про Свою, можливо, просто я шизік...(

Іммігранти... Як в анегдоті: я не расист, але не люблю негрів, китайців і жидів. Україна має дбати завжди в першу чергу про українців, але вона має залишатися гостинним домом і для гостей, але ЛИШЕ ДО ТОГО МОМЕНТУ, доки гість поводиться як гість. Коли ж він переходить межу - гість стає потенційною небезпекою для країни, яку вона повинна ліквідувати. Ось і вся дискусія на цю тему.


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VersusДата: Середа, 12.01.2011, 15:29 | Повідомлення # 18
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Povstanec)
Гаразд, але у мене виникає запитання: А чому б не повернутися?

риба шукає де глибше, а людина - де краще
Якщо тебе тут ніхто не чекає, діти виросли, чоловік пішов до іншої, або спився, знайти роботу у свої 45 тут неможливо, то чого вертатись?
 
ViktoriyaДата: Середа, 12.01.2011, 17:28 | Повідомлення # 19
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Versus, в даному випадку трошки навпаки...коли батько чи мати їде на заробітки..там і остаються, сім"я відповідно розпадається(знаю на власному прикладі)

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
SlavkoДата: Середа, 12.01.2011, 18:09 | Повідомлення # 20
Курінний отаман
Група: Друзі
Повідомлень: 19
Репутація: 16
Quote (Povstanec)
українка працює на Іспанію, українка НЕ працює для своєї країни

більшість людей які на заробітках висилають своїм сімям гроші і то не малі... цим вони якраз підтримують українську економіку, а не країни в якій працюють.


Повідомлення відредагував Slavko - Середа, 12.01.2011, 18:12
 
inkvizutorДата: Середа, 12.01.2011, 18:23 | Повідомлення # 21
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
українські закордонні гості - це проблема цілого суспільства, бо то є хвороба - чи всі знаю як там насправді всі живуть? чи дійсно так є як там показано? чи дійнсо всі там працюють як ми знаємо? хм.. знайомі італійці на жальмені багато чого іншого сказали...

а їхні діти??? хто їх виховує? і хто винен? так зазвичай спихають на поганих вчителів, на вплив вулиці? але хто винен у томУ?

стосовно наших гостей із закородону - то я повінстю погоджуюся із Севастіяном!


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 18:53 | Повідомлення # 22
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
чому ви так ворожо ставитесь до імігрантів? Я впевнений, що якщо ці процеси контролювати, створити декілька законів вигідних для України, брати приклади з розвитутих країн. І імігранти перетворяться в прибуток для України.

Додано (12.01.2011, 18:53)
---------------------------------------------
зі всього можна получати гроші

 
CherryДата: Середа, 12.01.2011, 19:00 | Повідомлення # 23
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
Я спочатку говорила про зовнішніх мігрантів, а тепер ще хочу декілька слів сказати про внутрішніх. На мою думку, до таких людей не слід погано відноситись, адже, не думаю, що вони приїхали сюди тому, що їм на їхній батьківщині добре живеться... Вони потребують особливого ставлення до себе, як з боку держави, так і з боку, нас, громадян. Коли наші люди виїжджають кудись закордон працювати, то ми звичайно хочемо, щоб їм там добре було і їх не обмежували, бо вони не є громадянами цієї країни... Так само і ми повинні розуміти і іммігрантів, які приїжджають працювати до нас, бо можливо в них теж є сім'я, на них чекають діти... (тільки я кажу про таких, які до України приїжджають на заробітки, а не про студентів-іноземців, бо це вже зовсім інше питання...) smile
 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 19:18 | Повідомлення # 24
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Недавно по телевізору показували, як різні національні общини співають гімн Ураїни! Для чого цей проект було зроблено?
 
КалабаняДата: Середа, 12.01.2011, 19:39 | Повідомлення # 25
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
О, я бачила то! smile і цим ти хочеш наштовхнути нас на те,що ми повинні погодитися з твоєю думкою!
Я нічого не маю проти інших народностей, і нехай співають(все ж таки вже казала,що мусять поважати нас!),але я не хочу,щоб хтось(ми чи вони) жили не в своїй батьківщині!
Я люблю представників усіх національностей, але українців люблю найбільше! в чому проблема? ти хочеш доказати,що в україні має бути купу представників різних рас, націй? і шо тоді буде? ти хочеш,щоб Україна стала приютом для біженців?!а яка країна буде притулком для УКРАЇНЦІВ?!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.

Повідомлення відредагував Калабаня - Середа, 12.01.2011, 19:41
 
KlymДата: Середа, 12.01.2011, 19:50 | Повідомлення # 26
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Калабаня, мислиш як дитина мілко і з прямою думкою! По- перше я ніколи не насаджую свою думку іншим, також я ні слова не сказав про те, що це відео мені сподобалось (я з цього відео сміявся) .потім допишу
 
КалабаняДата: Середа, 12.01.2011, 20:01 | Повідомлення # 27
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
а мені сподобалось!якщо воно викликало в тебе сміх, тоді це дивно(мабуть,ми про різне відео говоримо).
Ах, так воно і є - я дитина, яка в цьому світі ніц не розуміє!
Всьо, більше не буду писати своїх прямих думок, лише криві!)


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
inkvizutorДата: Середа, 12.01.2011, 20:10 | Повідомлення # 28
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
Klym, не ображай Калабаня, бо це є умова дискусії

а ти Калабаня, не образайсся!!

так українська держава складається із багатьох народностей, але домінуючим іє все ж таки носій назви держави. тому робіть висновки самі


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
BuntivnykДата: Середа, 12.01.2011, 20:29 | Повідомлення # 29
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 12
Явище імміграції в Україну мене не дуже радує...
З 2006 року в Україні проживали 6,9 млн. мігрантів, з того часу Україна була четвертою країною світу за кількістю мігрантів після США, Німеччини та Росії.
 
КалабаняДата: Середа, 12.01.2011, 20:34 | Повідомлення # 30
Сотник
Група: Борці
Повідомлень: 81
Репутація: 43
Я не ображаюся! думаю,що Klym, ще помудріє smile
inkvizutor, о істину глаголиш! Україну творять українці!


Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Іммігранти (- проблема для України?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024