Четвер, 05.12.2024, 04:38

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Поки живий, я хочу справді жити, а боротьби життя мені не страх.

 Іван Франко
Чат
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
Головна » 2010 » Липень » 30 » Не сумісні з життям місця на нашій планеті

01:12
Не сумісні з життям місця на нашій планеті
Не сумісні з життям місця на нашій планеті

Існує сотні цікавих місць на нашій планеті, куди ми лише мріємо потрапити, тисячі прекрасних куточків, про які ми навіть не знаємо. Але існують і такі місцевості, куди свого носа краще не сунути... Ні, не подумайте, що там немає нічого цікавого, просто перебування там може бути небезпечним для вашого життя. Американський екологічний фонд Blacksmіth Іnstіtute склав дясятку таких місць.
 
10. Дзержинськ, Росія
   Відповідно до звітів екологів в 1930 – 1998 роках у Дзержинську було поховано більше 200 тисяч тонн хімічних відходів – включаючи найбільш небезпечні відомі нейротоксини. Міська вода частково заражена діоксинами та фенолом, і рівень забруднення, за наявними даними, в 17 мільйонів разів перевищує безпечний рівень. На сьогоднішній день у місті проживає близько 300 тис. жителів. Середня тривалість життя 45 років.

 
9. Кабве, Замбія
   На початку минулого сторіччя в Кабве були виявлені великі запаси свинцю та кадмію. Пізніше там були побудовані великі підприємства з переробки цих металів. Як результат, сьогодні рівень забруднення повітря важкими металами в чотири рази перевищує допустиму норму. Кількість заражених людей у місті перевищує 250 тисяч чоловік. Вони страждають гострим отруєнням крові, що веде до частої блювоти, проносу, захворюванням легень і атрофії м’язів.

8. Ла-Ороя, Перу
   Порівняно з іншими містами це поселення відносно невелике – у ньому проживає всього 35 тисяч чоловік. Однак більше 95 відсотків жителів заражені важкими захворюваннями, пов’язаними з високим вмістом свинцю в крові. На території цього поселення розташовані американські заводи по видобутку таких корисних копалин, як свинець, мідь і цинк. В атмосферу викидається величезна кількість двоокису сірки, через що часто йдуть кислотні дощі.

7. Ліньфинь, Китай
   Це місто є серцем китайської вугільної промисловості в провінції Шанксі. Рівень двоокису сірки та інших шкідливих часток у повітрі значно перевищує норму. Їх настільки багато, що повітря стає сірим і видимість погіршується. У місті проживає більше 200 тисяч заражених людей, які страждають від пневмонії, раку легень та бронхіту.

6. Норильськ, Росія
   Норильськ вважається одним із найбільш забруднених місць у Росії. Тут часто йде чорний сніг, а в повітрі відчувається присмак сірки. У Норильську розташовані найбільші у світі підприємства з переробки важких металів – міді, свинцю, нікелю, селену і цинку. На сьогоднішній день у місті проживає близько 134 тисяч заражених людей, що страждають респіраторними захворюваннями. З 2001 року в’їзд у місто для іноземців заборонений.

5. Сукінда, Індія
   У цьому місті розташовані найбільші у світі хромові шахти. Велика частина відходів підприємств скидається у воду рік і озер, у результаті чого практично у всіх водних запасах міста присутні канцерогенні речовини. У місті живе більше двох з половиною мільйонів чоловік. Майже 90 відсотків населення хворіють раковими захворюваннями.

4. Тянжинь, Китай
   Тянжинь – промисловий центр Китаю з виробництва свинцю. Це одне з найбільш забруднених місць Китаю. Концентрація свинцю в повітрі та ґрунті тут майже в 10 разів перевищує допустиму норму. Вміст свинцю в зернових культурах, що ростуть у цій місцевості, в 24 рази перевищує норму.

3. Вапі, Індія
   Місто Вапі знаходиться наприкінці смуги промислових комплексів довжиною 400 км. У цьому місті зосереджено більше 1000 промислових підприємств. Рівень ртуті в ґрунтових водах Вапі майже в 100 разів перевищує норму, а повітря переповнене важкими металами. Число заражених жителів Вапі, які страждають різного роду хронічними захворюваннями, цього року перевалило за 70 тисяч.

2. Сумгаїт, Азербайджан
   Сумгаїт – це ще один цент хімічної промисловості пострадянського простору. На сьогоднішній день там проживає більше 275 тисяч чоловік, заражених важкими металами, нафтовими відходами та іншими хімічними речовинами. Діти в цьому районі народжуються з такими генетичними відхиленнями, як розумова відсталість та захворювання кісток.
 
1. Чорнобиль, Україна
   Про трагедію в Чорнобилі було сказано дуже багато. На сьогоднішній день кількість людей, що постраждали від радіації в цьому районі, становить 5,5 мільйонів. Ядерна катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року, коли під час випробувань на Чорнобильській АЕС через вибух розплавилося ядро реактора, принесла в сто разів більше радіації, ніж атомні бомби, скинуті на Хіросіму та Нагасакі.
 
Дивно чути, що у таких місцях ще й досі проживають люди, незважаючи на всі захворювання, короткий вік життя. Важко уявити собі і саме місто і людей, і чорний сніг, що падає з неба.
Опублікувати
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 912 | Додав: Оксанця | Теги: цікаво знати | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 3
3 Нескорений  
0
ого, Чорнобилю ше далеко до деяких міст.....

2 inkvizutor  
0
ем... хоча вчені вже дослідили, що Чорнобильська зона стає набагато чистішою... і може таке статися, що вона повністю стане екологічно чистою зоною... іхіх райським куточком України...

1 micada  
0
Бррр...а ж мороз по шкірі!
КУДИ ГРЯДЕМ!!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024