Четвер, 25.04.2024, 07:38

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Ще нікому не вдавалося побити брехню зброєю правди. Побороти брехню можна тільки ще більшою брехнею.

 Станіслав Єжи Лец
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Одностатеві шлюб(х)и! (ваші за і проти)
Одностатеві шлюб(х)и!
PovstanecДата: Субота, 18.09.2010, 18:54 | Повідомлення # 1
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Роздуми над цим питанням (а чи вже проблемою? а чи для когось метою?) наштовхнула мене стаття, яку нещодавно побачив у "свіжих" (свіжіше просто не буває) новинах на сайті...

Подаю схожу статтю з "Дзеркало тижня":
http://news.dt.ua/news/33083

Глава МЗС Німеччини Гідо Вестервеллеодружився зі своїм супутником життя. Церемонія одруження выдбулася в Бонні. Однією з перших молодят привітала канцлер ФРН Ангела Меркель.

Увечері в п'ятницю, 17 вересня, міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле (Guido Westerwelle) одружився зі спортивним менеджером Міхаелем Мронцем (Michael Mronz). За інформацією газети Bild, церемонію вів у Бонні обер-бургомістр міста Юрген Німч (Jürgen Nimtsch). На ній були присутні лише близькі родичі молодят.

На питання журналістів прес-секретар Вільної демократичної партії (ВДП), головою якої є Вестервелле, і представник німецького МЗС відповіли однаковою фразою: «Міністр закордонних справ і Міхаель Мронц вважають це своїм особистою справою», — повідомляє агентство dpa.

Як повідомляє в суботу, 18 вересня інформаційне агентство dpa, однією з перших молодят привітала канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel).

Вперше одностатеві союзи були узаконені в 1989 році в Данії.

На сьогоднішній день одностатеві шлюби реєструються в Нідерландах Бельгії, Іспанії, Канаді, ПАР, Норвегії, Швеції, Португалії, Аргентині, Мексиці, а також у деяких штатах США.

Юридично більш обмежені узаконені «одностатеві партнерства» (цивільні партнерства або цивільні союзи) в багатьох країнах Західної і Північної Європи (Великобританія, Ірландія, Данія, Гренландія, Франція, Андорра, Німеччина, Фінляндія, Люксембург, Чехія, Словенія, Угорщина, Швейцарія, Хорватія , Австрія), а також в Ізраїлі, Новій Зеландії та Австралії. Правова різниця між «шлюбом» і «союзом», зазвичай, незначна. У найближчому майбутньому ще кілька країн Європи мають намір легалізувати одностатеві шлюби.

Запитання:
ваше ставлення до одностатевих шлюбів - за, проти, аргументи - і думки - що чекає Україну?


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VitosДата: Субота, 18.09.2010, 19:23 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Дубль 2...
Розповідай, Вонс, чого тебе це обурило?))) Чим тебе Меркель обурила?))) smile


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
PovstanecДата: Субота, 18.09.2010, 19:32 | Повідомлення # 3
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Все ж вийшло по моєму!)

Меркель - здається не остання особа в країні - і вітати з ТАКИМ - як на мене навіть не етично на такій посаді!


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VitosДата: Субота, 18.09.2010, 19:39 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Povstanec,
А на мій погляд, це не злочин, привітати свого колегу зі святом (для нього це ж свято), тим паче, що країна демократична, у кожного є право вибору як жити. взагалі нічого не бачу кримінального. Ангела Меркель не священник...
Quote (Povstanec)
Все ж вийшло по моєму!)

Так, я старший і розумніший, поступився тобі, аби не сваритися з тобою. smile


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
lvivankaДата: Субота, 18.09.2010, 20:01 | Повідомлення # 5
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
А на мій погляд, це не просто злочин, а кримінал по відношенню до звичайних громалян. Політики це не просто люди, це перші лиця країни, вони показують приклад, часто негативний, який сприймають і вже у своєму оточенні відтворюють люди із слабкою психікою, а часто й діти.Ти подумай лишень, з дитячих літ особистості нав*язують неправильний світогляд...
До теми чомусь згадався вислів " Хочеш перемогти ворога - виховай його дітей "...


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
VitosДата: Субота, 18.09.2010, 20:19 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (lvivanka)
з дитячих літ особистості нав*язують неправильний світогляд...

Все одно ці діти все побачать самі, коли виростуть, а цього не змінити, показуй не показуй, але це природжене... Людина такою народилась, це як інстинкт... До речі, діти майже ніколи не дивляться новини, тим паче політику))) І правильно роблять.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
lvivankaДата: Субота, 18.09.2010, 20:48 | Повідомлення # 7
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
Quote (Vitos)
діти все побачать самі, коли виростуть, а цього не змінити, показуй не показуй,

першопрохідцю завжди важче, ніж тим що підуть за ним. Якщо людина бачить такий приклад на державному рівні, то їй не страшно коли почнуться утиски, нехай це смішно, але у доволі розвинутих країнах Європи вона поскаржиться у певні інстанції і її захистять, бо бачачи аналогіку на державному рівні ніхто й не подумає перечити. Краще навчати про негативність одностатевих відносин, ніж засвітити новину і кинути на самоплив розуміння публіки...

Quote (Vitos)
До речі, діти майже ніколи не дивляться новини, тим паче політику)))

Поправлюсь "підлітки". Так, але є винятки, не потрібно про них забувати, бо часто вони стають донорами у суспільних і не лише стосунках.


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!


Повідомлення відредагував lvivanka - Субота, 18.09.2010, 21:01
 
BuntivnykДата: Субота, 18.09.2010, 22:11 | Повідомлення # 8
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 12
Повний дебілізм і деградація!
Povstanec:
Quote
Меркель - здається не остання особа в країні - і вітати з ТАКИМ - як на мене навіть не етично на такій посаді!

повністю згоден, вона захворіла на голову!


Повідомлення відредагував Buntivnyk - Субота, 18.09.2010, 22:15
 
гуцулка_КсеняДата: Субота, 18.09.2010, 22:14 | Повідомлення # 9
Кошовий отаман
Група: Правління
Повідомлень: 188
Репутація: 37
гидота...

Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!
 
VitosДата: Субота, 18.09.2010, 22:55 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
lvivanka,
Люди... подивіться навколо... світ давно вже змінився... це і є та сама свобода... а ні релігія, а ні колір шкіри, а ні національність, а ні сексуальна орієнтація (і загалом зовнішній вигляд), тепер не засуджуються... це все справи самої людини...
Моя знайома весь світ об'їздила, і вона каже... зараз пів світу з нетрадиційною орієнтацією, в Лондоні взагалі певні транси користуються повагою, багато хто з ними фотографується...
Я ж звісно що проти одностатевих шлюбів... якщо ж люблять ці чоловіки (жінки) один одного, НАВІЩО ВАМ ШЛЮБ??? Що він дає? Це вже інвалідна родина, на мій погляд... і Україні я такого не бажаю!!!


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
lvivankaДата: Субота, 18.09.2010, 23:06 | Повідомлення # 11
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
Погоджуюсь, це неправильна реальність. Я не Бог щоб когось судити, але виступаю противником гомостосунків, і вважаю неправильним вчинок Меркель.

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
PovstanecДата: Субота, 18.09.2010, 23:13 | Повідомлення # 12
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Продовжу думку, щодо Меркель.

Вона одна з ключових політичних постатей своєї країни, а від так несе відповідальність за презентацію її на світовій арені!

ЯК МАЄ ЇЇ ВЧИНОК (а її вчинок - це схвалення вчинку міністра!) сприймати:
а) ВАТИКАН і, власне, Папа Римський?
б) УВЕСЬ християнський світ, який КАТЕГОРИЧНО без винятків забороняє це?

і так далі?

Така особа не має ПРАВА на такі помилки, бо це помилка, і груба!!!


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VitosДата: Субота, 18.09.2010, 23:18 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
На мій погляд вона не зробила помилки. Чому весь православний світ не засудив Аллу Борисівну Пугачову, яка просто розкручувала і називала Бориса Моїсеєва своїм другом? У Мадонни також один з найкращих друзів гей... просто це реалії сьогодення... А той міністр її друг, напевно... ось і привітала бо для неї він щось значить.)))
Ну, це така моя особиста думка. Хоча я вважаю її ще будуть осуджувати)))


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
lvivankaДата: Субота, 18.09.2010, 23:35 | Повідомлення # 14
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
звичайно, що будуть))
ось ми вже розпочали


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
PovstanecДата: Субота, 18.09.2010, 23:49 | Повідомлення # 15
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Так, Віталік, не порівнюй поп-діву чи рускую естраду з одним чільників держави!!!
ВОНИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!! за Державу, за Країну, за Народ!


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
MrijnykДата: Неділя, 19.09.2010, 19:16 | Повідомлення # 16
Джура
Група: Друзі
Повідомлень: 5
Репутація: 7
знаєте я це все читаю,мені робиться боляче,гидко,зразу згадується біблійна розповідь про Содому і Гомору,які вчиняли різні гріхи нечистоти,які зараз в сучасному світі сприймаються,як норма,певна потреба реалізації себе,тобто особистості.Щодо голів держав,взагалі кожна країна світу вважається християнською,як колись короля вважали помазаником Божим,так і зараз.Церква,як і голова її намісник папа римський засуджують цей гріх,і не тіки засуджують,але грунтовно пояснюють,аргументують.Солідарність тут не доречна і свобода вибору,це є хвороба,залежність.Просто боляче,як ми люди знищуємо образ Божий в собі,перетворюючи на тварин навіть гірше...Просто тут варто задуматися sad
 
VitosДата: Неділя, 19.09.2010, 22:07 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Mrijnyk, Просто Вам (тобі) не доводилось мати таких друзів/знайомих... Що б Ви (ти) робив (ли), якби в тебе (Вас) був (була) такий (а) друг (подруга)??? Не спілкувався б? .. Блін, це хвороба, але не виліковна (мабуть)... що ж тоді робити???
Я не виправдовую, просто для мене це вже не шок... Шкода... світ псується... але я вірю у те, що це скінчиться і буде РАй на Землі... якийсь релігійний в мене вийшов коментар)))
tongue


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
MrijnykДата: Неділя, 19.09.2010, 22:30 | Повідомлення # 18
Джура
Група: Друзі
Повідомлень: 5
Репутація: 7
Vitos,відповідаю,мав різних і маю різних друзів,але ніколи від них не відмовляюся,справжні друзі це ті які говорять правду тобі і стараються тобі помогти,але вони не хочуть це зрозуміти,це біда,хоча завжди є вихід,в нашому випадку,як би це банально не звучало-це молитва,щира,терпелива,витривала....гріх потурати не можна,це як наркотик,алкогольна залежність.Світ псується через нас,бо ми хочем бути як всі,а коли не будем боятися бути на стороні правди і моралі,змінивши себе і зміним світ навколо.....це болюча тема,я тих людей не суджу,але і не збираюся це приймати,наше суспільство щоб помогти їм створює для цього умови їхнього розвитку,а хто проти них значить не правильний.або як люблять називати святоша...можна.а точніше тре на ти до мене))))
 
PovstanecДата: Неділя, 19.09.2010, 23:39 | Повідомлення # 19
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Vitos, або Тикай, або Викай, а не пиши так я написав, то читати неможливо! smile

Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
hummyДата: Понеділок, 20.09.2010, 00:15 | Повідомлення # 20
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Агов! Люди не народжуються з готовою сексуальної орієнтацією. Дитина з малечку дивиться на своїх батьків, засвоює зразки поведінки мами і тата (як пари), спостерігає за людьми, що її оточують тощо. Статева ідентичність людини формується з раннього віку і якщо в цей період людина не зазнала певних травм чи значного впливу зі сторони, то вона пройде нормальний психосексуальний розвиток. Саме тому, гомосексуалізм, я розглядаю як свого роду поведінковий розлад в психосексуальній сфері або ж, якщо вже м"якше, наслідок травмуючої ситуації, неправильних установок тощо. Я не засуджую гомосексуалістів, але й не вважаю їх спосіб взаємостосунків правильним. Ці люди потребують допомоги (не зі зла сказано) психолога чи психотерапевта.

Інша справа: мода. Мені здається гомосексуалізм в певній мірі почали використовувати як піар-хід, новинку в сфері відносин... Варто подивитися музичні кліпи, в яких напівоголені дівчата "імітують любов"...

Тож я не бачу жодного здорового аргументу для того, щоб офіційно дозволяти одностатеві шлюби! Це тупо, аморально і хворобливо...!!!! Це розкол справжній християнських сімейних цінностей і картини сім"ї загалом.

 
VitosДата: Понеділок, 20.09.2010, 06:38 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Mrijnyk, Добре, на "ти".
Quote (Povstanec)
або Тикай

Я зараз комусь натикаю)))
Quote (hummy)
Люди не народжуються з готовою сексуальної орієнтацією.

Щодо цього з тобою поспорять вчені, деякі з них взагалі вважають, що ЦЕ вже може передаватися спадково!!!)))
Добре, не знаю як ви, але я ставлю тут крапку) Я себе в цій темі вичерпав!!!
Бажаю українцям бути здоровими і "правильними"))) biggrin


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
myrchatkoДата: Середа, 22.09.2010, 13:21 | Повідомлення # 22
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
ця тема в Україні поки що не потребує суперечок - на щастя!

щодо

Quote (hummy)
Саме тому, гомосексуалізм, я розглядаю як свого роду поведінковий розлад в психосексуальній сфері або ж, якщо вже м"якше, наслідок травмуючої ситуації, неправильних установок тощо.

абсолютно згідна. Маю знайомого гомосексуаліста в Штатах, якого в десять років згвалтував дорослий дядько. Це стало початком. І це реалії Америки((((((


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
PovstanecДата: Середа, 22.09.2010, 16:44 | Повідомлення # 23
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Мирославо, якщо не загасити маленьку іскру серед нестійкого до загоряння матеріалу - розгориться пожежа, яку небезпечно можна буде не загасити, а якщо й загасити - то з плачевними у будь-якому випадку результатами. Так само й тут.

Молодь України далеко вже є нестійка, хитка, нестабільна, втомлена, а ще гірше дуже піддається впливу інших культур - достатньо іскри, щоб в Україні на цю тему розгорілася пожежа.

Хоча, думаю ця іскра уже десь є...


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
VitosДата: Середа, 22.09.2010, 20:32 | Повідомлення # 24
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 6
Quote (myrchatko)
Маю знайомого гомосексуаліста в Штатах, якого в десять років згвалтував дорослий дядько. Це стало початком.

Ну з цим неможливо не погодитись, в цьому випадку 100% права, на мій погляд.


Борітеся - поборете...
(Т. Г. Шевченко)
 
micadaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 01:08 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Вууух скільки думок! ціково було перечитати кожну!
Особисто я, проти узаконнення одностатевих шлюбів, але категорично негативного ставлення до гомосексуалізму, як такого не маю. У світі стільки бруду, що вибрати з нього навіть найменше зло- важко!


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
PovstanecДата: П`ятниця, 24.09.2010, 01:22 | Повідомлення # 26
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
micada, якби твої діти (не дай, Боже) були гомосексуалістами - то нормально?
якби твої діти проводили час з такими, бачили їх по телевізорі і казали, що вони круті? м?


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
micadaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 01:33 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
Povstanec, поняття норми для мене- поняття абстрактне. Ні, я не приймаю гомосексуалізм як звичайне явище, що має право на повсякденне існування, але й не бачу причини засуджувати людей, які вже стали "жертвою таких обставин". Розуміння, ось чого, як на мене найбільше не вистачає в сьогоденні.

Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
Law_AxiserДата: П`ятниця, 24.09.2010, 02:41 | Повідомлення # 28
Козак
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 8
хух)) цікаво! почнемс)
1. Одностатеві (не одностаттеві)
2. І в когось там був священник - має бути священик!
3. Оу, і Mrijnyk,
Quote (Mrijnyk)
Церква,як і голова її намісник папа римський

прошу зазначати віросповідання церкви, а то в мене також церква, але її намісник далеко не пап римський!!!!! + закликаю всіх не бути "крутими католиками", будьте християнами!
4. Далі по темі, одностатеві шлюби - це дуже і дуже неправильно!!!!!
Нехай це особисте життя кожного, але дери свого товариша-гомика чи пса-бровка десь в себе вдома і нікому не розказуй, і не показуй....але ж ні, ті валянки влаштовують паради і маніфести на свою честь....вже у Львові проводили мітинги - потім тікали додому, бо яйця в голову летіли))
отже, суть проблеми - це показ неправильного, ненормального, нетрадиційного, нерелігійного способу життя на публіці - а "піпл то хаває" і повторює...а цього допускати не можна! і не обов'язково діти мають бачити це в новинах, на вулиці цього є досить! якщо я буду прогулюватися зі своїм сином вулицею, а там 2 гомики будуть лизатися...і син мене запитає, а чому ці 2 дядьки цілуються?!? то я просто скажу синкові, щоб зачекав і уважно спостерігав, а сам підійду до них, поясню їхню скрутну ситуацію і вирубаю їх.... зламані ручки і ніжки їм будуть ще довго нагадувати про помилковий вибір сексуальної орієнтації!
5. Також маю в Гамериці товариша-гомосексуаліста.... коли дізнався, що він гей, то тиждень з ним не балакав і ще до сьогодні не можу сприйняти цього факту...
6. В Європі одна дівчинка дуже захищала тих всіх ідіотів, кажучи, що це свобода, власний вибір, 21-ше століття, демократія і т.д. А я кажу, і що з того, що 21-ше ст., таке обґрунтування - повний дебілізм! так скоро і овець своїх гратимуть і показувати на публіку будуть і скажуть - це модно, це 21-ше століття....
7. Якщо отаке все неформальне не стримати сьогодні, то завтра вже буде криза! Світ повинен розвиватися в дусі демократії, а не охлократії! Нам потрібна здорова нація зі здоровим світоглядом!
 
PovstanecДата: П`ятниця, 24.09.2010, 11:05 | Повідомлення # 29
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
micada, так скоро дійде до розуміння

Quote
так скоро і овець своїх гратимуть і показувати на публіку будуть і скажуть - це модно, це 21-ше століття....

і це буде нормально?!


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
Ir4ukДата: Неділя, 26.09.2010, 11:59 | Повідомлення # 30
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 107
Репутація: 13
Quote (Vitos)
Люди... подивіться навколо... світ давно вже змінився... це і є та сама свобода... а ні релігія, а ні колір шкіри, а ні національність, а ні сексуальна орієнтація (і загалом зовнішній вигляд), тепер не засуджуються... це все справи самої людини...

коли перечитувала, то у голові майнула думка ,що кінець світу вже близько.
це не свобода, це моральна прірва. з такою "свободою" світ скоро вимре. чи світ настільки змінився, що зможе пристосуватись і до продовжування свого роду будучи гомиками ?

hummy, чисто психологічна думка... )) але я погоджуюсь.

Quote (Law_Axiser)
прошу зазначати віросповідання церкви, а то в мене також церква, але її намісник далеко не пап римський!!!!! + закликаю всіх не бути "крутими католиками", будьте християнами!

а хто ж у тебе намісник ? віросповідання бувають різними, ніколи не засуджую людей,які відносять себе до тих чи інших, не розумію лише чому люди вважають папу намісником лише католиків... апостол Петро був першим намісником Ісуса на землі, першим намісником церкви для усіх християн. і всі хто були після нього, всі папи були є і будуть першими намісниками Ісуса на землі. і вислів про "крутих католиків" був на мою думку недоречним і навіть образливим для тих хто сповідують католицизм. ...
думаю Mrijnyk, тобі про це більше відпише, але це вже нову тему прийдеться створювати, що стосується релігії )
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Одностатеві шлюб(х)и! (ваші за і проти)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024