Вівторок, 19.03.2024, 11:24

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Жити - значить боротися.

 Сенека Луцій Анней Молодший
Чат
Статистика
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Що вас дратує? (Що доводить вас до сказу :) Just for lulz!)
Що вас дратує?
VersusДата: Вівторок, 23.11.2010, 01:49 | Повідомлення # 1
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
У всіх бували моменти коли дії інших людей чи то в маршрутці чи в побуті (як от порозкидані шкарпетки, незакручений тюбик зубної пасти, мокрі рушники smile ) страшенно дратували і хотілось взяти того за патла і гепнути головою smile об одвірок.

Тут можете розказувати про те що не просто злить вас чи не подобається, а дійсно дуже дратує доводить і до сказу. biggrin

От , наприклад мене дуже дратує як в маршрутку (особливо повну і через задні двері) заходять жіночки або дівчата, відкриваються свою величезну торебку (при тому, що ще здалеку бачу що стоять на зупинці не одну хвилину) довго риються в ній і аж потім витягують censored гаманець (калитку чи ще щось) довго шукають 1,75 (а як ще дрібними копійками ОМГ , а як ще блокує вхід то взагалі повна гайка manythought ) і ж потім передає за проїзд.
І то не можна було censored завчасно то зробити? При тому видно весь вміст сумочки, всякі помади, зошити, ручки, блиски, презервативи, прокладки, цегла та інший хлам. Ну нафіга то всім показувати?
Аж хочеться ось це admin і це killed з ними робити Just for lulz!

 
TylerДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:26 | Повідомлення # 2
Курінний отаман
Група: Борці
Повідомлень: 58
Репутація: 19
А мене в маршрутках найбільше дратує коли на зупинці водій не відкриває задні двері.І найголовніше тут те, що ти натиснув ту кнопку, і навіть крикнув йому.А він всеодно як глухий.Я не розумію чому він сам, без всяких там сигналів, не відкриває двері.Цеж зрозуміло, що коли маршрутка переповнена, то хтось ззаду може виходити.Чому обовязково потрібно йому нагадувати.А ще він може взагалі на зупинці не зупинитися.На мою думку не зважаючи на те подав ти сигнал чи ні, водій обовязково повинен зупинитися на зупинці і відкрити всі двері.А то зайти і вийти з тої маршрутки то інколи ціла проблема.
Ще дратує коли водії поначіпляють біля себе всяких ляльок, гірлянд, дощики такі, понаскладують всякі одноразові стаканчики( вони там копійки кладуть), всякі фігурки обмотані скотчем.Все це діло припало десятим слоєм пилюки.Це нормальний салон.А в одній маршрудці, що їздить в Солонку, водій складає копійки в мисочку для котів.


Звернення до нашої влади : " Я не буду мовчки спостерігати, як ви мерзенні паразити, штовхатимете мене дедалі глибше на дно".
 
RomanДата: Вівторок, 23.11.2010, 19:19 | Повідомлення # 3
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
ну якщо щодо маршруток, дратує те, що наприклад їду з роботи, маршрутка заїжджає в рідне місто і тут починається, люди ніби одичілі, сунуться в той автобус по головах, хоча і можуть проїхати одну зупинку, і ще обов'язково сісти хочуть, не звертаючи уваги, на пасажирів, що можливо ще з Львова стоять.

Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
ЛілейкаДата: Вівторок, 23.11.2010, 21:25 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Борці
Повідомлень: 107
Репутація: 28
biggrin Тааа, з маршрутками пов'язано багато історій, але із життям в гуртожитку ще більше, набагато більше...

Мене дратує нахабність і тупість сусідів поверхом вище.
Вони три рази затопили нас, ремонту вже й не видно.
Не позакручують крани на вечір, а в нас зранку вода ллється, як з відра...

Знаєте, що мені останнього разу сказали: "А шо ви нас нагружаєте, то не ми, ми не знаємо нічо, йдіть до старости, хай він збирає воду..."

Ну шо тут скажеш bash

Правда, є позитив, будуть у кінці навчального року нам ремонт робити smile

 
KlymДата: Вівторок, 23.11.2010, 21:31 | Повідомлення # 5
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
геї москалі ...бо просто москалі мене боятьсяі оминають 10 дорогою ..а геї чіпляються ..пропонують піва ... cool
 
lvivankaДата: Середа, 24.11.2010, 00:34 | Повідомлення # 6
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
особливого роздратування не відчуваю ні від чого, але частку негатину "дарують" викладачі, які в тебе і так приймуть сесію, але побігай трошки...ото щастить людям, мають багато вільного часу... й по кільканадцять разів на дню не втомлюються бачити ті самі фейси...

Versus, а уявляєш яке задоволення отримують власниці здоровенних "авосьок", що хоча б в такий спосіб про них хоч хтось думає cool


Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
myrchatkoДата: Середа, 24.11.2010, 20:29 | Повідомлення # 7
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
мене дратує довго говорити по телефону)

і якщо не можу за першим разом застеплити ксерокси)


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
hummyДата: Середа, 24.11.2010, 23:57 | Повідомлення # 8
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
оооо, я щойно настрочила цілі мемуари про те, як мене роздратував на днях один випадок і знаєте що??? заглючив сайт і весь мій допис покотився під три...

обожнюю це:)

 
НескоренийДата: Четвер, 25.11.2010, 00:17 | Повідомлення # 9
Зевс
Група: Заблоковані
Повідомлень: 256
Мене дратують студенти, які живуть в гуртожитках біля мого будинку і які кожного ранку сідають на 63 маршрутку, їх стільки, шо я не можу деколи влізти туди)))

Мене дратує, коли хтось читає мої повідомлення в телефоні/контакті/пошті.

Дратує також, коли хтось бере мої речі без дозволу, заглядає в мій гаманець, шукає шось в моїх шухлядах.

Мене надзвичайно нервує, коли люди не мають своєї думки.

Мене нервують тупі люди, які навіть з другого разу не можуть зрозуміти чогось елементарного...

Мене дратує притворство, лицемірство і лестощі(мається на увазі російське слово "льстить", українське має позитивне забарвлення.)


Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ! (Василь Симоненко)
 
lvivankaДата: Четвер, 25.11.2010, 00:46 | Повідомлення # 10
Генеральний писар
Група: Модератори
Повідомлень: 277
Репутація: 44
і де у вас тіко тих нервів береться? Мелісу пийте троха))

Я не хочу нудно скніти:
Не боротись, то й не жити!
 
RomanДата: Четвер, 25.11.2010, 20:00 | Повідомлення # 11
Генеральний писар
Група: Борці
Повідомлень: 246
Репутація: 16
Quote (myrchatko)
мене дратує довго говорити по телефону

О, я теж цього не люблю, але ще гірше, коли десь з друзями вийдеш пройтися чи посидіти, і тут в когось з них телефон дзвонить (переважно дівчата телефонують), все, людина пропадає на пів години.

А ще не люблю, коли виконую важку, точну чи небезпечну роботу (ну наприклад як сьогодні дома розетку під напругою міняв), і хтось під руки дивиться, жах!!!


Коли не знаєш, що казати, кажи, що знаєш!
 
CherryДата: П`ятниця, 26.11.2010, 00:56 | Повідомлення # 12
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 90
Репутація: 7
о... погоджуюся з, Roman, мене теж дуже нервує, коли хтось під руки дивиться... angry

а ще коли зранку добираюся на пари в маршрутці, яка схожа на консервну банку)шкода, що тепер ще не навчилися виробляти гумових маршуток sad

і теж іноді моя молодша сестра...

 
ViktoriyaДата: П`ятниця, 26.11.2010, 09:09 | Повідомлення # 13
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Стіко всього начиталася,що аж surprised .....
Пийте пОбільше чаю з Мелісою та м"ятою!)
А то до старості вами ще тіпати почне ,від нервів!))


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
AnaskoДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:28 | Повідомлення # 14
Курінний отаман
Група: Друзі
Повідомлень: 26
Репутація: 15
ахаха...Маряшка рулить з тими торебки)))))))))

оой, а мене страшенно дратують люди, які не виконують своїх обіцянок,
дратує, коли люди пхають свого носа у чіжі справи і лізуть з порадами, коли їх про це не просять,
дратує НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ,
дратує, коли матюкаються sad
дратує купа паперів в мене на столі)))))))

загалом, є ще дуже багато дрібниць чи то не дрібниць, які дратують, одразу й не пригадаю...іхіхіхі

 
micadaДата: Субота, 27.11.2010, 18:33 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Репутація: 7
smile
Мене дратує, коли до мене звертаються ЖІНОЧКО або ТАНЮ...

Коли мене дратують аби я подратувалась...

Коли мене за щось критикують, а самі роблять це вдвічі гірше..

Коли до мене дзвонять пізно вночі або просто будять мене, коли я міцно сплю.


Мені ж, о Господи, подай
Любити правду на землі..

Т.Г. Шевченко

 
гуцулка_КсеняДата: Понеділок, 13.12.2010, 22:20 | Повідомлення # 16
Кошовий отаман
Група: Правління
Повідомлень: 188
Репутація: 37
Мене дратує, коли у вордівських документах не вирівнюють текст по ширині!

І ще мене просто трафляє, коли мені кажуть: "Ти могла зробити це в 2 рази швидше!" (бо знаю, шо могла б... але як не зробила, то нащо діяти на нерви?)

така-от роздратована Оксана))


Україна - це тут. Люби її або збирай манатки!
 
Law_AxiserДата: Вівторок, 21.12.2010, 07:13 | Повідомлення # 17
Козак
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 8
хух....та то попа, що тут зараз знизу буде!!!!!!
не сприйміть мене неправильно, але я просто напишу))
Загалом мене багато чого нервує в нашій державі, і у "панському" місті - без образ...
Тезово і по категоріях:
Транспорт:
а) маршрутки:
- якщо ти товсте, бери таксі!
- якщо 1-2 зупинки - пішки!
- от заходиш ти в передні двері і там напихаються і напихаються, задня частина вільна - а все тому, що якесь бидло посередині стало і втикає у стелю: а що, а де!??!
- чому ваша міська влада не може нормально прорахувати потім пасажирів Львовом!??!?! 29 і 29А - та їх кількість треба вдвічі чи втирчі збільшити!!!!!!!! а то чекаєш на зупинці - три 50-ки проїхали напівпорожні, і суне 29 - консервна банка...
загалом:
- і транспортна система тут до самої тої!!!!
- і в людей забагато машин - центр міста зі своїми вузькими вуличками не розрахований на таку велику кількість машин - нехай би робили платний в'їзд у центр або якісь підземні, наземні, повітряні стоянки!!!
- щоб не нервувати Миросю вже не згадуватиму, що коли прибуває у Львів "мій" поїзд, то 3 хв перед ним якийсь приміський приволочиться і всі накинулись на ті 29-ті, а ми біжимо-летимо і не встигаємо нормально сісти, та ви ж приміські - їдьте, коли хочете, але не тоді, коли ми (у нас просто 1 поїзд на денний день)....ой таки згадав....

універ:
що тут скажеш - частину повистрілювати, частину - на палю, частину живцем у землю, частині пам'ятники поставити лиш за те, що вони нормальні і можуть щось навчити і нормально перевірити роботи!!!!!
декана свого я ще колись зловлю...
радує лише одне, що після 4 років мук і каторг і витрачених 44 тис. гривень тепер мені сволочі платять стипендію і навчання стало цікавішим, бо вони бач додумались аж після 4-го курсу зробити розподіл за спеціалізаціями.....

люди:
та то завал.....ну поїхали....

- я аж прошу всі земні і неземні сили, щоб якийсь нелюд гнав по дорозі і переїхав з 10 людей, які переходять дорогу на ЧЕРВОНЕ світло!!!!!!!!
це би мало що навчило цих тупих людей, але так десь після 1000-2000 жертв може би зрозуміли, що потрібно поважати ПДР!!!
а то один ідіот пішов і все стадо за ним........
це ж не люди, а вівці - і зн.віди мн. - не тупих і дебільних ВІВЕЦЬ, а ОВЕЦЬ і ДАСИШ, а ДАСИ.....
нервують "Ознаки", краще ознАки!
вистаРчить - головою об стінку - краще - ВИСТАЧИТЬ!
будь ласка - окремо!!!!

а за це просто моментально зрізати по пальцях - власні назви, особливо імена пишемо з великої букви - пишуть бодя, богдан - а мене аж тут скручує, як то читаю..........блін не можу навіть на то дивитися!!!!!!!!

дратує, коли дзвоню - а мені не відповідають - особливо, коли це дуже важливо!

дратує, як щось працює неправильно: і-нет, комп, ПЗ...

дратує, той дебільний шрифт Calibri, який є у ворді за замовчуванням! Times New Roman – це стандарт!!!!!!!!!!!

дратують тупаки, які таляпають москальською на вулицях нашої Батьківщини - або розмовляєш українською, або ампутація язика!

нервує, коли іноземці кажуть Кієв чи Львов, чи Львув - я їм ніби і ніжно пояснюю їхню фатальну помилку, а сам ледве стримуюся!

нервує - "ві Львові", Лємберг, що там ще Львовштадт!??!?
має бути ЛЬВІВ! все!!! у Львові!!!! ві Львові - об стінку!!!!!!!!!

дратує, коли на робочому столі перший якрлик - це Мої документи - має бути Мій комп'ютер - це набагато важливіше, ніж мої документи!!!!!!!!

переключення мови - CTRL + SHIFT
ALT тут і близько не стояв!!!!!!!!

Додано (21.12.2010, 07:13)
---------------------------------------------
москальської не має бути в розкладці!!!!!!!!!!

дратує отакий діалог:
- питимеш горілку?
- а я що не мужик?

та ні!!!!!!!! ти бидло останнє, п'яниця нещасна, погань нелюдська - спили цю державу і скурили вже!!!!!!!!!!
треба підвищити всі адвалорні акцизи до 150% на алкогольні напої і тютюнові вироби!!!

нервує, коли насміхаютсья з моїх 3-ох принципів:
не пити горілку
не матюкатися
не курити

справжні чоловіки займаються спортом, а не вищеназваними шкідливими звичками!
є багато негативу? скажи жіночий рід пса! скажи блін! скажи курва! бо то не матюки!!!
а загалом звісно краще вирішити ситуацію за допомогою конструктивної бесіди!

справді дратує, коли запутуються навушники - ну як це так стається?!?!???!?

мене нервують багаті, пихаті, зарозумілі особи - таких сотні лише на юр.фаці.....у Львові - декілька тисяч, у світі - мільйони!!!!!!!

нервує, коли дівчата носять сумочку на згині ліктя чи передпліччі - я вся така-така! я вже не кажу, що мені хочеться з такими зробити!

і коли я кажу, що "негативних" людей треба винищувати, то я не жорстокий, я просто реаліст, який бачить, що держава вже загинається від дебілізму, від тупості, від москальноти, від несправедливості - тут лише вогнем і мечем!!!

p.s. створюючи довгі повідомлення, час від часу натискайте ctrl + s - допоможе в майбутньому! Настунчикові співчуваю...мене то теж нервує!!!!!

p.p.s. завжди існують винятки - в моєму випадку, це ті товсті, огрядні, москалі, душі, які заблукали, які НАМАГАЮТЬСЯ НАВЕРНУТИСЯ НА ПРАВЕДНИЙ ШЛЯХ!!!
тобто, якщо ти товстий, але докладаєш зусиль, щоб похудати, якщо ти москалиш по вулиці, але все ж намагаєшся оволодіти українською, якщо ти тупий, але вчишся, вчишся і вчишся!!!!!!!!!

p.p.s. - є p.s. - і ніяких відповідних кириличних не потрібно - тут треба поважати ЛАТИНЬ!!!!!!
вона нам багато в чому допомагає, ніякі тупі з.і. і писи не можуть замінити автентичності p.s.!!!!!

а ще мене злить, коли я запізнююся і коли допускаю помилки - механічно чи спеціально!!!!!!
а ще, коли люди помало на вулиці ходять, винятки - пари, каліки, дууууже старі і ті, в кого травми....
ті, хто ходить зіґ-заґами, їх важко оминути, легше зарядити по спині, щоб відійшли!!!
не люблю патлатих хлопців і неформалів - ганьба нації!!!

останнім часом спострерігаю значну деградацію українського суспільства!!!!!!
ми так не виживемо, не збудуємо нормальної стабільної держави!
треба радикальні зміни!

а ще мені видало - текст вашого допису перевищує допустимий ліміт!???!? об стінку!!!!!

слово "ви" до однієї особи з малої букви! хочеш поважати когось, поважай усно! за чинним українським правописом це слово пишеться з малої букви!!!

 
VersusДата: Вівторок, 21.12.2010, 11:26 | Повідомлення # 18
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Law_Axiser)
дратує, той дебільний шрифт Calibri, який є у ворді за замовчуванням! Times New Roman – це стандарт!!!!!!!!!!!

в неті є мануали як його змінити на постійно
Quote (Law_Axiser)
дратує, коли на робочому столі перший якрлик - це Мої документи - має бути Мій комп'ютер - це набагато важливіше, ніж мої документи!!!!!!!!

рятує Тотал Командер smile
Quote (Law_Axiser)
p.p.s. - є p.s. - і ніяких відповідних кириличних не потрібно - тут треба поважати ЛАТИНЬ!!!!!!
вона нам багато в чому допомагає, ніякі тупі з.і. і писи не можуть замінити автентичності p.s.!!!!
а Д.С. ? smile
 
inkvizutorДата: Вівторок, 21.12.2010, 11:56 | Повідомлення # 19
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 135
Репутація: 24
було дуже цікаво прочитати твої "маленькі" пунтики роздратування! мені багато чого сподобалося і багато в чому я із тобою погоджуся (особливо в діях!)

хм... а що мене нервує? чи ба, дратує. то я вкладуся у три слова:
1. брехня
2. хамство
3. стукачів

вони створюють усі інші неприємні для мене ситуації, бо як відомо, все починається з малого : маленька брехня, маленьке "а то він зробив", та маленьке хамство виростає у ВЕЛИКЕ!


не рухайте мене і я не скажу куди вам краще піти
 
myrchatkoДата: Вівторок, 21.12.2010, 13:08 | Повідомлення # 20
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 290
Репутація: 48
Quote (Law_Axiser)
а ще, коли люди помало на вулиці ходять, винятки - пари, каліки, дууууже старі і ті, в кого травми....

згадався той Макс зі спортзалу smile
ти ше не згадав про звертання wink

і вже вкотре - Богдане.. smile


Поки живий, я хочу справді жити, А боротьби життя мені не страх/
Іван Франко
 
PovstanecДата: Вівторок, 21.12.2010, 13:57 | Повідомлення # 21
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote (Law_Axiser)
дратує отакий діалог:
- питимеш горілку?
- а я що не мужик?

та ні!!!!!!!! ти бидло останнє, п'яниця нещасна, погань нелюдська - спили цю державу і скурили вже!!!!!!!!!!

ото млинець, плачу!)) +!

Quote (Law_Axiser)
нервує, коли насміхаютсья з моїх 3-ох принципів:
не пити горілку
не матюкатися
не курити

ти ШО не мужик? О_о жартую, за це Тобі ще +1 smile

Quote (Law_Axiser)
нервує, коли дівчата носять сумочку на згині ліктя чи передпліччі - я вся така-така! я вже не кажу, що мені хочеться з такими зробити!

ооо, ми про це вже говорили!)

Quote (Law_Axiser)
p.p.s. - є p.s. - і ніяких відповідних кириличних не потрібно - тут треба поважати ЛАТИНЬ!!!!!!
вона нам багато в чому допомагає, ніякі тупі з.і. і писи не можуть замінити автентичності p.s.!!!!!

латинь хай собі буде "латинь", але можна писати український замінник "д.с." - до слова... але, мабуть, не завжди "д.с." заміняє "p.s." - з тим варто погодитися.

Додам:
мене ще дратують самовпевнені і самозакохані Бодики! :Р


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
KlymДата: Вівторок, 21.12.2010, 15:45 | Повідомлення # 22
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
Povstanec, бодики чи блондинки ?
 
ViktoriyaДата: Вівторок, 21.12.2010, 17:52 | Повідомлення # 23
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Klym, ну ти даєш biggrin

Law_Axiser - це хлопчик якого звуть Богдан, ця фраза стосується його))


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
KlymДата: Вівторок, 21.12.2010, 21:41 | Повідомлення # 24
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
то добре шо Богдан ...я вже дмав він шось проти блондинок ає ...хух
 
ViktoriyaДата: Вівторок, 21.12.2010, 21:45 | Повідомлення # 25
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 215
Репутація: 32
Klym, Ім"я пишеться з великої букви!!

Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.

Вольтер

 
KlymДата: Вівторок, 21.12.2010, 22:03 | Повідомлення # 26
Кошовий отаман
Група: Борці
Повідомлень: 245
Репутація: 17
а тагі я не знав
 
hummyДата: Вівторок, 21.12.2010, 23:34 | Повідомлення # 27
Генеральний писар
Група: Правління
Повідомлень: 250
Репутація: 41
Quote (Law_Axiser)
універ:
що тут скажеш - частину повистрілювати, частину - на палю, частину живцем у землю, частині пам'ятники поставити лиш за те, що вони нормальні і можуть щось навчити і нормально перевірити роботи!!!!!

повністю з тобою згідна, сьогодні відчула море задоволення від викладачки, яка легко кажучи стервозноспрямований характер має! Мене дратує, коли викладачі спецом запізнюються на пів години, а потім всім завтикують, що ви втекли і нотації читають. Якщо ти така вся культурна, то й не запізнюйся чи може студенти справ не мають і лише живуть для того, щоб чекати вас, неприкаяних.

Quote (Law_Axiser)
- я аж прошу всі земні і неземні сили, щоб якийсь нелюд гнав по дорозі і переїхав з 10 людей, які переходять дорогу на ЧЕРВОНЕ світло!!!!!!!!

Добре, що мене коханий навчив тільки на зелене йти;)

Quote (Law_Axiser)
та ні!!!!!!!! ти бидло останнє, п'яниця нещасна, погань нелюдська - спили цю державу і скурили вже!!!!!!!!!!

ржачно))) +100

Мене ще дратує, коли люди нещиро вибачаються, а потім роблять те саме, коли люди нещиро кажуть "люблю" до всіх кого попало, коли люди лицемірять, підлизують вседоступні місця, перебивають і грубіянять.

Мене дратує ГЛАМУР, все пропахле пафосом і "зАлАтою" молоддю. Дратує коли кажуть пАлітЄх, Мілік (Міленіум), чмаф, цем (що це взагалі??), спс, прІвЄт і все в тому дусі.

А ще дратує, коли всі працюють, а дехто (найрижіший) сидить і дуркою страждає замість того, щоб помогти.

Ну і перли - це коли на вивісках англомовні назви пишуть українськими буквами - "Ейвон". Виніс мозку!

Ось наче все на сьогодні:)

Повідомлення відредагував hummy - Вівторок, 21.12.2010, 23:37
 
Law_AxiserДата: Середа, 22.12.2010, 00:18 | Повідомлення # 28
Козак
Група: Борці
Повідомлень: 31
Репутація: 8
О так!)) то був ще той вибух емоцій на кінець моєї нічної зміни - то я про свій допис))
ще й ті помилки....ех.....

Quote (Versus)
в неті є мануали як його змінити на постійно

шукав....безуспішно....може, допоможеш!?

Quote (Versus)
а Д.С. ? smile
і
Quote (Povstanec)
латинь хай собі буде "латинь", але можна писати український замінник "д.с." - до слова... але, мабуть, не завжди "д.с." заміняє "p.s." - з тим варто погодитися.

в тому числі...
але це моя власна думка-позиція (не нормативна, а суб'єктивна)

Quote (Povstanec)
Додам:
мене ще дратують самовпевнені і самозакохані Бодики! :Р

думаю, тут все ж є трохи серйозності - тому хочу сказати, що я не самовпевнений, а впевнений у своїх силах, особливо, коли відчуваю підтримку близьких!
Самозакоханий!?)) якщо ти про той мій образ "качка" і т.п. - то мені здається, що то швидше за все один великий жарт у нашому колі)) а я вже його підтримую - так ми маємо ще одну тему, щоб посміятися!) + я таки багато сил докладаю, щоби бути у хорошій фізичній формі, щоби в майбутньому при необхідності змогти фізично захистити свою честь та честь своїх рідних!

Quote (Klym)
бодики

дякую! 100 балів blink

Quote (Viktoriya)
Law_Axiser - це хлопчик якого звуть Богдан, ця фраза стосується його))

так)

Quote (Viktoriya)
Богдан

справді ДЯКУЮ!!!

Додано (22.12.2010, 00:18)
---------------------------------------------

Quote (hummy)
повністю з тобою згідна, сьогодні відчула море задоволення від викладачки, яка легко кажучи стервозноспрямований характер має! Мене дратує, коли викладачі спецом запізнюються на пів години, а потім всім завтикують, що ви втекли і нотації читають. Якщо ти така вся культурна, то й не запізнюйся чи може студенти справ не мають і лише живуть для того, щоб чекати вас, неприкаяних.

вони ж насправді роблять величезний внесок у наше майбутнє! чому вони просто не можуть бути нормальними?!?! нормально пояснити і навчити!??! риторично...

Quote (hummy)
Добре, що мене коханий навчив тільки на зелене йти;)

коханий в тебе молодець!)

Quote (hummy)
Мене дратує ГЛАМУР, все пропахле пафосом і "зАлАтою" молоддю. Дратує коли кажуть пАлітЄх, Мілік (Міленіум), чмаф, цем (що це взагалі??), спс, прІвЄт і все в тому дусі.

100000 %
 
VersusДата: Середа, 22.12.2010, 01:00 | Повідомлення # 29
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 349
Репутація: 39
Quote (Law_Axiser)
шукав....безуспішно....може, допоможеш!?

Скинув в приват. Мінус один подразник smile
 
PovstanecДата: Середа, 22.12.2010, 03:49 | Повідомлення # 30
Генеральний суддя
Група: Адміни
Повідомлень: 692
Репутація: -666
Quote (Law_Axiser)
Quote (Povstanec)
Додам:
мене ще дратують самовпевнені і самозакохані Бодики! :Р

то був жарт! :Р

+

виправив в дописі Клима "богдан" на "Богдан"! smile Нема за що! :Р

а ще мене дратують тупі люди:
і Бодик має рацію - коли людина старається і хай їй все не виходить - то вона викликає повагу, а коли людина тупа і не старається бути розумнішою - то її треба на трасі на червоне світло посилати! smile

дратує:
НА УКРАЇНІ, яке в біса НА?!! В УКРАЇНІ і тільки так! можна на столі, на кріслі, на дивані, але В УКРАЇНІ! На росії, на США чи на Гондурасі ніхто чомусь не каже-пише, а от поважати себе і казати на Україні можна!

дратує:
попса, як і в музиці, так і в стилі.

дратує:
прибита Амелі (ой, я когось здається цитую ;)), придуркуваті Сімпсони і так далі.

дратує:
коли довго сплю... sad ненавиджу себе тобі! smile

дратує:
люди, які не думають мізками, а іншими місцями, і додумуються вчити когось як бути хорошим лідером. люди, які не можуть зробити краще, не уміють зробити краще, і врешті тому і не знають як зробити краще - але когось повчають, радять, напоумлюють.

дратує:
впертий Тарас Гера smile і коли він робить передчасні висновки! :Р
сумна Мирослава, весела вона прикольніша! smile
пунктуальний Юрко! так, обожнюю тебе чекати! smile
"морозиво"Марян - поки добєшся у нього якоїсь інформації - апокаліпсис настане
Настя, яка всім допоможе, але не зробить того, що має робити! wink
Гемик - думає не знати чим! smile і коли його називають Андрієм.
Оксана Кулиняк - коли вона надто упевнена в своїй правоті!

дратує:
дебільний фонтан біля оперного! smile
кафе мазох
здоровенний і смердючий ашан
зайві "квіти" навпроти готелю "Львів" (і це в центрі міста)
москальська музика в маршрутках

дратує:
циніки
оптимісти
голубі (вбиваааааааати!)
хлопці, схожі на голубих (вбиваааааааати!)
багато дужок в повідомленнях
пельмені
дурні шоу на нашому телебаченні, типу Фабрика Зірок, Зірка + Зірка і інше лайно
невідповідальних
слабаків (як і фізичних так і моральних)

скоро продовжу, я дратівлива людина! ))


Дякую, Боже, що я не москаль! А ти, москалю, дякуй, що я не Бог! :)
 
Форум » Наш форум » Просто потриндіти » Що вас дратує? (Що доводить вас до сказу :) Just for lulz!)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2024