П`ятниця, 20.06.2025, 13:42

Меню сайту
Школа тренінгів
Форма входу
Випадкова цитата

Самогубця в один і той же час буває і дуже боязкий і дуже сміливий: він не сміє боротися з часом, але не боїться вічності.

 П'єр Буаст
Чат
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
         
 
ЄВРО 2012 - Інформер - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

free counters
Головна » 2010 » Червень » 21 » Чарівне слово "масаж"

00:06
Чарівне слово "масаж"
Умм... масаж...

Як приємно розслабитись і віддати себе в умілі руки масажиста - кайф! Але щоб замість задоволення не отримати синців і зіпсованого настрою, треба вміти обрати хорошого фахівця.

Ось кілька порад, як це зробити:

   1) Перший тест можна провести для того, щоб визначити, чи золоті у масажиста руки. Для цього попросіть його покласти вам свою долоню на руку або охопити ваше передпліччя пальцями. У хорошого масажиста руки повинні потепліти протягом 30 сек. Якщо руки були теплими і до цього, це теж нормально, а якщо вони не змінили своєї температури і залишилися прохолодними, краще знайдіть іншого фахівця.

    2) Друга відмінність хорошого масажиста від посереднього - він ніколи не відриватиме руки від тіла пацієнта, поки робить масаж, один рух плавно переходитиме в інший - так навчають в кращих школах. Якщо ваш фахівець робить інакше, техніка решти рухів теж може страждати.

Щоб отримати користь від пройденого курсу масажу, слід пам'ятати:

   1. Не наїдайтеся за півтори години до масажу: в цьому випадку при положенні лежачи на животі ви можете відчути дискомфорт.

    2. Якщо мета масажу - розслабитися, то цьому може перешкодити кава і чай, тому не пийте їх за дві години до сеансу.

    3. Перед масажем не можна палити: нікотин спазмує судини, через що ефект масажу буде недостатнім.

 

Опублікувати
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1003 | Додав: lvivanka | Теги: Цікаво знати | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Червень 2010  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Теги
Свіжі новини
Наша кнопка
Громадська організація 'Борець'
Наші друзі
 Українські пісні  Пам’ятай про Крути
Copyright Нескорений © 2025