Припинити матч (два довгі свистки), в разі травмування гравця, може лише суддя.
Помічник судді в полі повинен мати звуковий сигнал (свисток), відмінний від сигналу судді, для того, щоб гравці чули, з яким м'ячем гра зупинена або відновлена.
У випадках, коли обоє м'яча одночасно вводяться в гру, помічник в полі своїм сигналом, дублює початок гри.
Помічник судді в полі контролює гру з іншим м'ячем і самостійно оцінює порушення правил при грі з контрольованим ним м'ячем.
Бічні судді допомагають суддям в полі, знаходячись за бічною лінією.
Бічні помічники судді повинні мати прапорці такого ж розфарбовування як м'ячі, для того, щоб підніманням вверх відповідного прапорця, сигналізувати, в грі з яким м'ячем сталося порушення.
Заміна гравця виробляється лише у тому випадку, коли обоє м'ячів поза грою.
Кількість замін обмежується меншим заявочним списком суперників.
Початковий удар – це спосіб початку або відновлення гри на початку кожного подальшого тайму.
М'яч, забитий суперникові безпосередньо з початкового удару, зараховується.
На початку матчу і всіх подальших таймів воротарі обох команд вводять м'ячі в гру ударом з кута площини воріт. У цей момент кожна команда знаходиться на своїй половині поля.
Після забитого гола: * команда, що пропустила гол, починає гру з центру поля, суддя, який контролює м'яч, бере його в руки і йде в центр поля і там чекає, поки другий м'яч покине межі поля, без призначення кутового удару, або попаде в руки до воротаря або виявиться у воротах.
* якщо м'ячі одночасно забиті в різні ворота, то гру починають воротарі як на початку матчу, але з 11-метрової відмітки.
* у разі, коли один м'яч потрапляє у ворота то, гра з цим м'ячем припиняється доти, поки другий м'яч не покине межі поля, без призначення кутового удару, або не попаде у ворота, або не опиниться біля одного з воротарів.
* якщо другий м'яч попав в ті ж ворота, то обоє м'яча вводяться в гру одночасно командою що пропустила голи, при цьому один м'яч вводиться в гру в центрі поля, а інший вводиться в гру воротарем з 11-метрової відмітки.
* якщо другий м'яч потрапляє за бічну лінію, то перший м'яч вводить в гру, команда, що пропустила гол, в центрі поля, а другий м'яч вкидається одночасно із-за бічній лінії в центрі поля командою суперника, що упустив м'яч за бічну лінію.
* якщо другий м'яч виходить за лінію воріт, без призначення кутового удару або потрапляє до рук до воротаря, то він вводиться в гру одночасно з першим м'ячем.
* якщо другий м'яч виходить за лінію воріт, з призначенням кутового удару, то з цим м'ячем гра не закінчена, спочатку пробивається кутовий удар, а потім поновлюється матч.
* у всіх випадках відновлення матчу, після забитого гола, команди знаходяться на своїй половині поля.В разі призначення 11-метрового удару, суддя не зупиняє матч, поки другий м'яч не покине межі поля, без призначення кутового удару або не опиниться біля воротаря або у воротях.
Якщо в грі з другим м'ячем теж призначений 11-метровий удар, то вони пробиваються по черзі. В разі призначення штрафного удару, гра з цим м'ячем припиняється доти, поки другий м'яч знаходиться в грі.
Вводиться другий м'яч в гру разом з першим (штрафним) м'ячем у випадку:
* якщо другий м'яч вийшов за бічні лінії;
* якщо другий м'яч вийшов за лінію воріт команди що виробляє штрафний удар;
* якщо другий м'яч вийшов на кутовій біля будь-яких воріт;
* якщо другий м'яч попав в руки до воротаря команди що виробляє штрафний удар;
* якщо з другим м'ячем призначений штрафний удар в будь-яку сторону.
Якщо ж другий м'яч вирушає за лінію воріт оштрафованої команди або потрапляє до рук до її воротаря або потрапляє в будь-які ворота, гра з другим м'ячем припиняється.
Пробивається штрафний удар, а потім вже, залежно від того куди вийшов або попав м'яч, обоє м'яча вводяться в гру одночасно, якщо лише м'яч не пішов на кутовий удар біля воріт оштрафованої команди.
Якщо пішов на кутовий, то пробивається кутовий удар, а потім обоє м'ячі вводяться в гру одночасно.
В разі призначення вільного удару або спірного м'яча гра з цим м'ячем не зупиняється.
У непередбачуваних ситуаціях рішення по введенню в гру м'ячів залишається за арбітром.
Якщо, один м'яч пішов на кутовий і в проміжку часу до його виконання (свистка судді) і другий м'яч вирушає на кутовий біля тих же воріт, то кутові удари пробиваються одночасно з різних кутів, незалежно від того з якого боку воріт пішли м'ячі.
Якщо один м'яч пішов за лінію воріт і в проміжку часу до введення його в гру (свистка судді) другий м'яч теж вирушає за лінію тих же воріт, то обоє м'яча вводяться одночасно з кутів площини воріт.
Якщо, один м'яч пішов за лінію воріт, а другий знаходиться в грі, то м'яч вводиться в гру від воріт лише в тому разі коли, команда, що вводить м'яч, володіє другим м'ячем.
Якщо воротар, в процесі гри, зловив один м'яч, а другий знаходиться в грі, то він зобов'язаний протягом 10 секунд, без свистка арбітра, ввести м'яч в гру.
Якщо воротар, в процесі гри, зловив два м'ячі одночасно, то він зобов'язаний ввести їх в гру протягом 20 секунд, по черзі.
Час введення м'яча в гру завжди обмежується 10-у секундами після свистка арбітра. В разі порушення цього правила м'яч передається суперникові.
М'яч вводиться в гру вкиданням із-за найближчої бічної лінії, по перпендикуляру з місця порушення правил.